Zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.

Nie zwlekaj. Zadzwoń i poznaj szczegóły
+48 666 249 249

PODSLUCHY24.PL

Jesteśmy stowarzyszeniem prywatnych detektywów którzy dbaja o Państwa bezpieczeństwo oraz dołożymy wszelkich starań aby Nasza pomoc była dla Państwa podporą w waszych problemach.

HESUS PROTECTION zajmuje się dostarczaniem dla klienta najwyższej klasy urządzeń detektywistycznych do kontroli rodzicielskiej jak i kontroli pracowników dla firm jak i wykonujemy na zamówienie różne produkty elektroniczne do monitoringu, pojazdów jak i mieszkań.

 

Wszystkie Nasze produkty są sprawdzone, działamy w myśl zasady zadowolony klient do Nas powróci, dlatego nie znajdą Państwo na Naszej stronie niskich cen oraz chińskich urządzeń.

Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą. Na wszelkie pytania odpowiedzą Państwu Nasi technicy którzy także doradzą Państwu co warto kupić, i jak się z tym urządzeniem czy programem obchodzić tak aby móc wykorzystać jego działanie w 100%

 

To czego nie ma w Naszej ofercie jesteśmy w stanie wykonać na życzenie klienta, więc proszę pytać też o inne rzeczy których nie posiadamy na stronie –WSZYSTKO JEST DO WYKONANIA TYLKO POTRZEBA NA TO TROSZKĘ CZASU!

Nasze Produkty są najwyższej jakości dzięki temu mamy do zaoferowania asortyment który może spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli Państwo nie znajdą na Naszej Stronie Produktu dla siebie, a mają jakiś pomysł prosimy o przesyłanie. projektów na e-mail bądź kontakt telefoniczny.

Odbiorami naszych produktów są firmy detektywistyczne, firmy ochroniarskie, instytucje rządowe jak i klienci indywidualni np. właściciele dużych firm którzy chwalą sobie współpracę z Nami. W Naszej ofercie znajdą Państwo wiele rozwiązań do zabezpieczenie swojego mienia przed kradzieżą, jak i ochronę dziecka przed pokusami dnia codziennego.

 

Należy pamiętać, że podsłuchiwanie innych osób bez ich wiedzy jest niezgodne z polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie niektórych produktów z naszej oferty może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. Nasza Firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie używanie akcesoriów czy produktów zawartych w ofercie.