Zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.

Nie zwlekaj. Zadzwoń i poznaj szczegóły
+48 666 249 249

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która posiada odpowiedni sprzęt do wykrywania podsłuchów w pomieszczeniach jak i pojazdach. Nasze urządzenia potrafią wskazać dokładną lokalizację umieszczonego nadajnika cyfrowego czy też analogowego. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości i też taką jakość świadczymy w czasie naszej pracy.

Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów.

Nie jesteś pewien, że w Twoim domu nie jest bezpiecznie ? Ciągle podejrzewasz najbliższych czy nie zostawili po swojej wizycie jakiejś „pluskwy”. Masz znajomych którzy chcą zagrozić Twoim interesom?

Zleć nam usługę wykrywania podsłuchów i urządzeń cyfrowych które na pewno jesteśmy w stanie znaleźć bądź wykryć w Twoim mieszkaniu, biurze, samochodzie czy pomieszczeniu w którym najczęściej coś się może dziać i z którego wypływają jakieś ważne dla Ciebie informacje.

 

Kto może być narażony na podsłuch:

  • osoby zamożne
  • osoby o bardzo wysokim stopniu społecznym
  • osoby medialne np. politycy, dziennikarze.
  • pracownicy firm
  • małżonkowie oraz partnerzy

Umieszczenie podsłuchu w domu , samochodzie czy biurze wyżej wymienionych grup społecznych pozwala osobie podsłuchującej zdobyć wiele cennych informacji, które może wykorzystać do szantażu, w sądzie lub inny sposób.

 

USŁUGA WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykrywaniem podsłuchów tj. pluskwy GSM cyfrowych jak i analogowych, lokalizatory GPS, kamery wifi umieszczane w urządzeniach elektrycznych lub miejscach w których można podać prąd z powerbank , nadajniki radiowe każdego  zakresu fal częstotliwości. Nasze urządzenia posiadają bardzo wysoką czułością dzięki temu są niezawodne w znalezieniu źródła podsłuchu, dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić lokalizację  urządzenia podsłuchowego. Dysponujemy sprzętem do wykrywania każdego rodzaju podsłuchu.