Taking too long? Close loading screen.

DETEKTYWISTYKA

 

Skorzystaj z całodobowej infolinii: +48 889 007 889

Biuro Detektywistyczne HESUS z siedzibą w Warszawie tworzy grupa licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie realizacji powierzonych nam zleceń przykładamy szczególną wagę w sprawach zachowania dyskrecji, bezpieczeństwa klienta oraz wysokiej jakości gromadzonych materiałów dowodowych.

Charakteryzujemy się wysoką skutecznością, zaangażowaniem oraz możliwością przystąpienia do zlecenia w najkrótszym, możliwym czasie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza granicami Państwa.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz aplikacje umożliwiające odkryć i usłyszeć więcej niż inni.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu

Specyfika pracy prywatnego detektywa w Polsce obejmuje wiele dziedzin począwszy od spraw obyczajowych, gospodarczych na kryminalnych kończąc.

Większość powierzanych nam zleceń dotyczy spraw około-rozwodowych. Najczęstszym motywem który skłania naszych klientów do skorzystania z usługi detektywistycznej jest podejrzenie zdrady partnera. Innym często pojawiającym się motywem jest udowodnienie faktycznej stopy życiowej, sytuacji finansowej partnera który w związku z mającym nastąpić ustanowieniem alimentów ukrywa dochody oraz majątek.

Jednym z bardziej wymagających wątków w pracy prywatnego detektywa są sprawy związane z dobrem dzieci. Często naszym zadaniem staje się obserwacja opiekunów pod kątem wydolności rodzicielskiej a nawet poszukiwanie dzieci uprowadzonych przez jedną ze stron.

Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów dowodowych w sprawach cywilnych oraz karnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do podmiotów gospodarczych.

Innym rodzajem prowadzonych przez nas spraw są to tzw. sprawy gospodarcze. Nasze usługi skutecznie wspierają działalność zarówno dużych korporacji jaki i drobnych przedsiębiorców.

Prowadzone przez nas sprawy gospodarcze dotyczą najczęściej ujawniania nieuczciwej konkurencji oraz weryfikacji lojalności pracowników oraz wiarygodności kontrahentów. Nasze działania polegają najczęściej na ustalaniu kontaktów oraz powiązań biznesowych drogą obserwacji, dokonywaniu „podstawionych” transakcji oraz rozmów biznesowych mogących świadczyć np. o tzw. działaniu pracownika na dwa fronty.

Biuro Detektywistyczne HESUS posiada koncesję MSW oraz polisę OC. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2001r. Przedstawiane przez nas materiały dowodowe posiadają moc prawną w postępowaniu sądowym oraz administracyjnym.

Ponadto prowadzimy wszelkiego rodzaju ustalenia wynikające z różnorodnych potrzeb klientów. Najczęstszym motywem prowadzonych przez nas ustaleń są postępowania administracyjne oraz sądowe w tym majątkowe, w których stronami są nasi klienci. Prowadzone przez nas ustalenia to również poszukiwania osób zaginionych oraz ukrywających się. Jednak najmilszym dla nas rodzajem tego typu działań jest pomoc w dotarciu do członków rodzin które w przeszłości rozdzielił los.

 

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

 

ZDRADA I POMOC W SPRAWACH ROZWODOWYCH

Szukasz dowodów na niewierność małżonka, które są niezbędne do wszczęcia sprawy rozwodowej? Nasz prywatny detektyw przyjmie każde, nawet najtrudniejsze zlecenie, którego główną podstawą jest zdrada męża/żony. Centrala naszego biura znajduje się w mieście Warszawa, ale działamy na terenie całego kraju.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

MONITORING GPS

Masz podejrzenie, że współmałżonek Cię zdradza lub prowadzi podwójne życie? Chcesz sprawdzić, co naprawdę robi niania Twoich dzieci?

Usługa dostępna od 350 zł netto za tydzień pracy.

POSZUKIWANIE MIENIA

Podejmujemy się poszukiwań skradzionego mienia na terenie całej Polski. Sporządzamy materiały video, foto potwierdzające efekt naszych poszukiwań.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

SPRAWDZANIE PODSŁUCHU

Obawiasz się, że jesteś podsłuchiwany? Że to Ciebie ktoś śledzi, obserwuje? Zweryfikujemy Twoje obawy. Sprawdzamy obecność podsłuchu w domu, w samochodzie, czy w biurze.

Usługa dostępna od 35 zł netto za metr kwadratowy.

OKREŚLENIE FAKTYCZNEGO MAJĄTKU

Chcesz upewnić się, czy Twój partner życiowy jest z Tobą szczery w kwestiach majątkowych? Masz obawy, że ukrywa przed Tobą swój majątek, albo długi i zobowiązania?

OBSERWACJA DETEKTYWISTYCZNA

Prowadzimy obserwacje detektywistyczne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Robimy to w sposób dyskretny i profesjonalny.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

POSZUKIWANIE OSÓB ZAGINIONYCH

Prowadzimy obserwacje detektywistyczne, których celem jest znalezienie osób zaginionych, a także sprawdzenie miejsca ukrywania się osób na terenie całej Polski.

Wycena indywidualna
SPRAWDZANIE NIANI

W celu sprawdzenia jak pracuje niania Twojego dziecka, w jakie miejsca z nim chodzi, prowadzimy dyskretną obserwację detektywistyczną.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

SPRAWDZANIE UKRYTEGO MIENIA DŁUŻNIKA

Pożyczyłeś pieniądze i nie możesz ich odzyskać, bo dłużnik twierdzi, że jest niewypłacalny? Przekonaj się, jak jest naprawdę.

Usługa dostępna od 990 zł netto za raport podstawowy.

ŚCIĄGANIE DŁUGÓW

Potrzebujesz komornika? Chcesz rozpocząć proces windykacji, albo wznowić go po nieudanej egzekucji komorniczej? Pomożemy Ci w tym.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.