Skip to main content
Załóż podsłuch i dowiedz się prawdy.

tel. 666 249 249

Grupa Podsluchy24

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie zakładania podsłuchów, kamer i innych akcesoriów szpiegowskich.

Planujemy i montujemy

Mini kamery WiFi – dyktafony i inne urządzenia szpiegowskie

Planujemy i montujemy mini kamery szpiegowskie. Potrafimy tak je ukryć, że osoba nieświadoma nie będzie miała możliwości jej zobaczyć.
Wbudowane Wifi pozwoli na oglądanie obrazu z dowolnego miejsca na świecie.
Dobrze ukryte kamery pozwalają zdobyć materiały dowodowe, kontrolować sytuację podczas Twojej nieobecności oraz zabezpieczyć twój dom przed włamaniem.

Oferujemy Państwu profesjonalny wachlarz usług w montażu podsłuchów we wszelkich urządzeniach elektronicznych oraz przedmiotach codziennego użytku. Bardzo częstą zabudową kamer jak i dyktafonów są zabawki np. pluszowy miś, zdalnie sterowany samochodzik, lalka i wiele innych. Potrafimy prawie każdy Państwa pomysł przeistoczyć w rzeczywistość.

Istnieje także możliwość zakupu gotowych produktów lub dostarczenie do Nas własnego przedmiotu w którym możemy jakiś podsłuch zabudować np. kamerę WiFi z dźwiękiem, dyktafon, podsłuch GSM ( nasłuch na żywo z dowolnego miejsca na świecie.

Polecamy instalacje podsłuchów w przedmiotach ze stałym zasilaniem ponieważ mamy wtedy pewność, że będzie działało non stop. Montaż urządzeń do podsłuchu np. w domu pozwala np. na sprawdzenie wierności partnera lub zabezpieczenie własnego dziecka przed rożnymi pomysłami, starszej osoby która może mieć problemy z poruszaniem się po domu co warto kontrolować, ew. kontrola niani.

Bardzo wiele firm decyduje się na kontrolę pracowników. Tutaj też posiadamy bardzo duże doświadczenie w montażu urządzeń podsłuchowych do kontroli pracownika w firmie, bardzo dużo ważnych informacji jest wynoszonych z firmy przez co naraża to na ogromne straty właściciela i nieodwracalne skutki konkurencji.

Zabezpieczamy również pojazdy przed kradzieżą oraz do kontroli własnej. Używamy najlepszych lokalizatorów GPS dostępnych na rynku które mają zakres działania na całym świecie. Oferujemy także zabudowę podsłuchów GSM ( nasłuch otocznia na żywo ) tak aby można było słyszeć co się dzieje w samochodzie, w połączeniu z kamerą WiFi oraz GPS daje nam ogromną możliwość kontroli pojazdu.