Skip to main content

Formy płatności

Przelew tradycyjny

Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia maksymalnie o 1 dzień roboczy.

Towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. O  zaksięgowaniu wpłaty informujemy droga mailową.

Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: 49 1140 2004 0000 3102 7729 9928 – MBank, W tytule przelewu  prosimy wpisać: pomoc informatyczna.

Przelew online

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Dotpay Sp. z o.o. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie podsluchy24.pl, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę DotPay.pl, gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez DotPay, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność kartą płatniczą (Visa, Mastercard)

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Dotpay Sp. z o.o Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie podsluchy24.pl, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę DotPay.pl w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Dotpay Sp. z o.o. , a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta wysyłając email wraz z numerem zamówienia na adres biuro@server016885.nazwa.pl