Skip to main content

Monitoruj połączenia i poznaj wszystkie tajemnice.
Dowiedz się prawdy o swoim związku.

Kontrola połączeń
telefonicznych SpyOne

Funkcja nagrywania połączeń polega na tym, że podczas rozmowy telefonicznej zapisywane są informacje głosowe i przechowywane w pliku dźwiękowym. Dzięki tej funkcji można później odsłuchać zapisane nagranie, co może być przydatne do celów szkoleniowych lub dowodowych.

Podsłuch rozmów telefonicznych

Podsłuch rozmów, to niezwykle istotna funkcja, gdy zachodzi podejrzenie zdrady. Funkcja ta, daje nam możliwość odsłuchania wykonanych i przychodzących połączeń. Możesz, także zobaczyć szczegółowy rejestr wszystkich rozmów. Dowiesz się z jakim numerem telefonicznym kontaktowała się sprawdzana osoba. Poznasz rejestr wszystkich połączeń oraz nazwę kontaktu z telefonu komórkowego.

Powody dla których decydujemy się na podsłuch rozmów:

 • Nękanie i prześladowanie dziecka

  Rodzice wykorzystują podsłuch rozmów, by sprawdzić czy dziecko nie jest zastraszane przez rówieśników lub osoby starsze. Funkcja ta, pozwoli poznać sprawców zagrożenia dla naszego dziecka. Zebrane dowody za pomocą podsłuchu na telefon, mogą być podstawą do zatrzymania przestępców przez organy ścigania.

 • Zdrada i kłamstwa

  Coraz częściej dochodzi do zdrad w małżeństwach. Gdy partner lub partnerka zauważają zmiany u swojej drugiej połówki w postaci zmiany stosunku do siebie, zachodzi podejrzenie zdrady. Podejrzenie zdrady i ciągła niepewność powoduje, że człowiek nie potrafi normalnie funkcjonować. Instalacja podsłuchu na telefon i aktywacja funkcji Podsłuch rozmów pozwoli poznać prawdę o Twoim związku. Dowiesz się z kim rozmawia osoba monitorowana i jakiego rodzaju prowadzi rozmowy.

Podsłuch rozmów pozwoli Ci uzyskać takie informacje jak:

 • Historia wykonanych i przychodzących połączeń 

  Podsłuch na telefon SpyOne, daje możliwość uzyskania szczegółowych informacji o połączeniu. Poznaj numer telefonu oraz nazwę kontaktu w telefonie.

 • Podsłuch rozmowy – nagranie połączenia

  SpyOne pozwoli Ci przechwycić rozmowę osoby podsłuchiwanej. Dowiesz się z kim i o czym rozmawia.

 • Szczegółowy rejestr połączeń

  Założenie podsłuchu na telefon SpyOne, pozwoli Ci na bieżąco kontrolować takie informacje jak: czas trwania połączenia, data i godzina wykonania połączenia.

Blokowanie kontaktów:

Zainstalowany podsłuch na telefon daje możliwość blokowania połączeń przychodzących i wychodzących z dowolnego kontaktu w telefonie. Jeśli danego numeru nie ma w książce telefonicznej, a wiesz, że osoba podsłuchiwana się z nim kontaktuje, możesz go dodać do listy zablokowanych numerów.

Blokowanie numerów w telefonie podsłuchiwanym, to narzędzie, które sprawdzi się gdy chcesz wykluczyć niepotrzebne kontakty Twojego dziecka. Warto sprawdzić z kim i o czym rozmawia Twoje dziecko, następnie wychwycić te kontakty, które sprawiają zagrożenie i je zablokować.

Podsumowanie:

Instalacja podsłuchu rozmów na telefonie to dobra praktyka gdy: podejrzewamy zdradę, a nasz partner dobrze się kryję ze swoimi kłamstwami. Wtedy podsłuch rozmów pozwoli nam zweryfikować wiarygodność naszej drugiej połówki. Nagrane połączenia mogą pomóc nam poznać prawdę z kim nasz partner kontaktuje się podczas naszej nieobecności. Nic nieświadomy partner o zainstalowanej aplikacji do podsłuchu telefonu, na pewno podejmie próbę kontaktu z kochankiem za pomocą połączenia telefonicznego.  Podsumowując, jeśli podejrzewasz zdradę, instalacja podsłuchu to rozwiązanie dla Ciebie.

Podsłuch rozmów, możesz kupić wybierając jedną z poniższych opcji.

Poznaj SpyOne, aplikacje do podsłuchu telefonu uważaną za numer 1 na Świecie.

podsłuch na telefon SpyONE All in ONE

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

podsłuch telefonu SpyONE Premium

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.