Skip to main content

Nasłuch otoczenia

Poznaj funkcję nasłuch otoczenia, która pozwoli Ci usłyszeć wszystko wokół telefonu. Planuj zdarzenia, nagrywaj otoczenie i dowiedz się prawdy.

Funkcja „Podsłuch otoczenia” jest jednym z wielu narzędzi, które oferuje popularna aplikacja szpiegowska SpyONE. Korzystając z niej, użytkownik może podsłuchać rozmowy prowadzone wokół urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja.

Podsłuch i nagrywanie otoczenia – jak to działa?

Funkcja podsłuchu nagrywania otoczenia w SpyONE to potężne narzędzie do rejestrowania dźwięków wokół telefonu komórkowego. Możesz ustawić konkretne czasy nagrywania dzięki czemu nasz szpiegowski rejestrator głosu automatycznie prześle pliki dźwiękowe do twojego portalu online, abyś mógł je wygodnie odsłuchać na swoim urządzeniu. Możesz, także zdalnie aktywować mikrofon i w czasie rzeczywistym usłyszeć wszystko to, co dzieje się dookoła.

Nasza aplikacja do podsłuchu otoczenia umożliwia:

  • Nagrywanie dźwięków w telefonie bez konieczności fizycznego dostępu do urządzenia.
  • Zapisywanie nagrań i odsłuchiwanie ich później
  • Całkowita niewykrywalność przez cały czas
  • Ustawianie długości nagrania od 5 minut do 1 godziny
  • Korzystanie z naszego szpiegowskiego podsłuchu otoczenia jest bardzo łatwe.
  • Funkcja podsłuchu otoczenia i  rejestrator głosu to potężne narzędzie, które jest przydatne zarówno dla celów prywatnych, jak i zawodowych.

Korzyści płynące z SpyONE – Podsłuch otoczenia

  • Zdalne słuchanie otoczenia pomoże Ci w ustaleniu czy Twoje dzieci podejmują mądre decyzje.
  • Zdalny podsłuch otoczenia to doskonały sposób na monitorowanie pracowników, którzy pracują zdalnie lub dla pracodawców, którzy chcą odsłuchać prezentacje sprzedażowe swoich pracowników lub spotkania z klientami.
  • Korzystaj ze szpiegowskiego rejestratora głosu, aby rejestrować ważne spotkania lub upewnić się, że nie przegapisz żadnych szczegółów podczas wykładów przed egzaminami końcowymi.
Podsumowując, funkcja podsłuch otoczenia to jedna z najbardziej przydatnych funkcji, które posiada podsłuch na telefon SpyONE. Sprawdzi się zarówno do celów prywatnych jak biznesowych. Z funkcji tej korzystają rodzice, a także pracodawcy. Wszystkie czynności związane z tą funkcją planuje się zdalnie, za pomocą panelu klienta.