Skip to main content

Podsłuch telefonu – profesjonalne podsłuchy na telefon SpyONE

Czym jest podsłuch telefonu? Jak można go wykorzystać? Sposoby instalacji i zalety aplikacji szpiegowskiej.

Podsłuch telefonu, kojarzy nam się z podsłuchiwaniem przez takie służby jak Policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Czy Centralne Biuro Śledcze (CBA) w celu uzyskania informacji, potrzebnych do zatrzymania osoby, zdobycia  dowodów do wyjaśnienia danej sprawy. Warto wiedzieć, że służby do podsłuchu telefonu wykorzystują operatorów sieci komórkowych, a niżeli instalują aplikację bezpośrednio na telefon podejrzanej osoby.

Video Prezentacja SpyONE

Wybierz jeden z naszych produktów i ciesz się pełną kontrolą telefonu dziecka, partnera czy pracownika

SpyONE – Zaawansowane narzędzie do podsłuchu telefonu na Świecie

Nowoczesna, w pełni funkcjonalna aplikacja do podsłuchu telefonu SpyONE, to narzędzie, które pozwoli Ci zdobyć niemal wszystkie informacje z telefonu docelowego. Poznaj całą prawdę, dzięki podsłuchowi na telefon, bez względu na to, gdzie jesteś.

  • Podsłuchuj cyfrowe i dźwiękowe treści z telefonu opartego na systemie Android
  • SpyONE All in ONE, posiada znacznie więcej funkcji do podsłuchu, niż jakikolwiek inny produkt na Świecie.
  • Prosta i szybka instalacja i zaawansowana pomoc techniczna
  • Produkt przeznaczony do kontroli rodzicielskiej, monitorowania pracownika, partnera podejrzewającego zdradę.

Jan Fabiańczyk o zdradach. Jak może pomóc podsłuch na telefon.

Zdradę definiuje się jako złamanie zasad w związku.  Ludzie dopuszczają się zdrady, kiedy nie są usatysfakcjonowani życiem seksualnym z partnerem lub partnerką. Jan Fabiańczyk podpowiada, jakie sygnały mogą świadczyć o kłamstwie naszego partnera, a także jak można dowiedzieć się prawdy na temat swojego związku.

Jan Fabiańczyk o bezpieczeństwie dzieci. Podsłuch na telefon SpyOne pomoże zabezpieczyć telefon dziecka.

Okres wakacyjny jest szczególnie niebezpieczny dla naszych dzieci. Jest to czas obozów, kolonii i różnego rodzaju wyjazdów turystycznych. Troskliwi rodzice powinni zabezpieczyć telefony sowich dzieci aplikacją SpyONE, by na bieżąco kontrolować ich położenie dzięki lokalizacji GPS. W nagłych sytuacjach, gdy natychmiast chcemy dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku u naszych pociech, możemy uruchomić nasłuch otoczenia i usłyszeć wszystko co dzieje się dookoła telefonu.

Podsłuch na telefon SpyOne
Produkty

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do podsłuchu telefonu. Ponad 70 niesamowitych funkcji.

SpyONE Premium

Zaawansowany podsłuch do telefonu. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji szpiegowskich.

SpyONE Recorder

Nagrywaj swoje połączenia i odsłuchuj kiedy tylko potrzebujesz. Idealne narzędzie dla osób prowadzących swój biznes.

Podsłuch na telefon SpyOne – Najbardziej zaawansowana aplikacja na Świecie.

Nowoczesna, w pełni funkcjonalna aplikacja do podsłuchu telefonu SpyONE, to narzędzie, które pozwoli Ci zdobyć niemal wszystkie informacje z telefonu docelowego. Poznaj całą prawdę, dzięki podsłuchowi na telefon, bez względu na to, gdzie jesteś.

Nowe technologie, a podsłuchy na telefon

XXI wiek, to wiek nowych technologii, cyfryzacji i internetu. Co druga osoba posiada telefon komórkowy typu smartfon, który jest jednocześnie przenośnym komputerem, posiadającym niezliczoną ilość funkcji.

Nowe technologię, nie tylko dały nam nowe możliwości komunikacji, odkrywania świata i zdobywania nowinek ale, także stały się poważnym zagrożeniem dla naszych dzieci i nas samych.

Aplikacje, portale randkowe, gry

Twórcy internetowi, programiści każdego dnia tworzą aplikacje, którymi starają się nas zainteresować i przyciągnąć do siebie na stałe. Facebook, Messenger, Instagram, Snapchat, Skype, WhatsApp, Tinder. To tylko niektóre z popularnych aplikacji, które nierzadko stają się przyczyną spędzania więcej wolnego czasu w telefonie, niż z bliskimi.

Zdrada, a podsłuch telefonu

Nie od dzisiaj wiadomo, że najwięcej informacji o nas oraz z kim i kiedy się kontaktujemy, znajduje się w naszym telefonie komórkowym. Mówi się, że telefon, to Twój największy wróg. Dziś, zdecydowanie łatwiej jest nawiązać nową znajomość, dzięki komunikatorom internetowym, czy portalom randkowym.

Podsłuch telefonu męża / żony

Podejrzenia, ciągłe kłótnie, brak zrozumienia, ślady na koszuli, nowy zapach perfum i wiele innych oznak. Partnerzy wieloletnich związków, sięgają coraz częściej do pomocy profesjonalistów – Detektywów, czy specjalistów od podsłuchów. Nic jednak nie może się równać z podsłuchem na telefon – co to takiego? Podsłuch telefonu, to nic innego jak aplikacja szpiegowska, zainstalowana na telefonie partnera, która przekazuje/wysyła wszystkie informacje z danego smartfona na serwer, do którego ma dostęp tylko osoba, która podejmie się instalacji takiego oprogramowania.

Podsłuch telefonu – aplikacje i oprogramowania w Polsce i na Świecie.

W Polsce i na Świecie istnieje wiele firm, które tworzą oprogramowania szpiegowskie. Co chwila powstaje nowa strona internetowa,  przedstawiająca nowy, unikalny produkt, który jest niemal doskonałym. Niestety… często prawda jest inna. Na co zwrócić uwagę, jaki produkt wybrać?

Jak wybrać podsłuch telefonu?

Warto zwrócić uwagę ilu sprzedawców w internecie oferuje dany produkt. Jeśli produkt o tej samej nazwie pojawia się u kilku sprzedawców, jest duże prawdopodobieństwo, że aplikacja to nie tzw. Fake. Kolejną istotną rzeczą podczas wyboru podsłuchu, jest pomoc techniczna po zakupie aplikacji. Wiele firm i sprzedawców internetowych po zakupie nie oferują pomocy. Warto zapytać czy istnieje instalacja zdalna, to znaczy bez fizycznego kontaktu z docelowym telefonem. Odpowiedź brzmi: NIE! Jeśli sprzedawca poinformuje nas, że jest taka możliwość, zwyczajnie nas okłamie. Co innego, gdy chodzi o pomoc przy instalacji zdalnej przez aplikację TeamViewer Quick Support.

Podsłuch na telefon, to produkt dyskretny i musi być objęty najwyższym bezpieczeństwem. Wielu sprzedawców na swoich stronach www udostępnia proces instalacji oraz nazwę aplikacji. Jeśli docelowa osoba będzie miała podejrzenie, że taka aplikacja mogła zostać zainstalowana na jej telefonie, poszuka informacji w internecie i po obejrzeniu filmu instalacyjnego, będzie wiedziała czego szukać w swoim telefonie.

*** Dlatego my, producenci oprogramowania SpyONE™, nie udostępniamy informacji, jak zainstalować podsłuch w telefonie, przed zakupem

Ochrona rodzicielska, a kontrola rodzicielska.

W wieku 11 – 13 lat dzieci stają się bardziej odważne. Z pełnej zależności od rodziców, wpajanych zasad i ostrzeżeń, przechodzą w tryb większej swobody. Podczas, gdy zaczynają uczęszczać do szkoły średniej, stają się coraz bardziej pewne siebie – internet staje się dla nich otworem. Wtedy, też pojawia się pierwszy telefon. Zakup telefonu dziecka, wiąże się z większą odpowiedzialnością. Rodzice powinni omówić wszelkie zagrożenia jakie niesie internet, czego należy unikać i jakich zasad przestrzegać korzystając z tego ogromnego medium.

Czy rodzice, powinni kontrolować aktywność dziecka w internecie?

Telefon komórkowy – Smartfon, to bez wątpienia świetna technologia, dzięki której mamy możliwość pozostać w stałym kontakcie, uzyskać informację z internetu, notować czy korzystać z aplikacji.

Bezpieczeństwo On-line

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie: Czy chciałbym kontrolować telefon swojego dziecka? Wiedzieć gdzie jest? Jakich aplikacji używa? Z kim rozmawia i o czym? Jak posługuje się mediami społecznościowymi? Czy może pozostawić dziecko w sferze prywatności i nie kontrolować telefonu dziecka?

W dobie wielu niebezpieczeństw, prowokacji, nękania  i prześladowania, aplikacja do kontroli rodzicielskiej, jest jednym z najlepszych sposobów wykrycia zagrożenia.

Należy pamiętać – Taka szansa może się nie powtórzyć!

Należy pamiętać: na rynku pojawia się coraz więcej tanich aplikacji. Sprzedawcy, bo trudno ich nazwać producentami, za których się uważają, zapewniają o wysokiej jakości usług, jednak często jest inaczej. Tanie podsłuchy na telefon, mogą spowodować mocne obciążenie telefonu, co prowadzi do jego większej eksploatacji, a nawet do uszkodzenia. Ponadto wielu “producentów” pozyskuje w ten sposób prywatne dane. Niektóre tanie aplikacje szpiegowskie potrafią ujawnić się użytkownikowi i zdradzić osobę podsłuchującą. Przed zakupem proponujemy dwa razy przemyśleć zakup programu szpiegowskiego. Naszym zdaniem warto wybrać sprawdzoną, profesjonalną aplikację szpiegowską i wykorzystać najwyższą jakość do zdobycia informacji. SpyONE, to produkt profesjonalny, stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Należy mieć  świadomość, że okazja zainstalowania oprogramowania może zdarzyć się tylko raz. Dlatego uważamy, że warto wybrać jeden ze sprawdzonych produktów marki SpyONE.

Dlaczego nasza aplikacja jest niewykrywalna?

Wielu naszych klientów zadaje jedno pytanie: “Dlaczego, nie udostępniają Państwo filmu instruktażowego przed zakupem, tak jak robią inne firmy?”
Odpowiedź jest bardzo prosta. –  Na każdym z filmów instruktażowych innych producentów, bądź sprzedawców nie tylko widać jak zainstalować taką aplikację, ale także ujawnia się jej nazwa. Dzięki temu osoba przeglądająca strony z podsłuchami na telefon, ma bardzo dużą szansę na odnalezienie aplikacji szpiegowskiej w swoim telefonie. Więc o jakiej niewykrywalności mówi konkurencja, skoro ujawniają nazwę swojego produktu, już na starcie?!

 Android

Aplikacja, którą oferujemy, przeznaczona jest na telefony z systemem Android i działa prawidłowo, na wszystkich jej wersjach. Licencja startuje dopiero od momentu instalacji. Warto wiedzieć, że po zakupie otrzymuje się serie filmów instruktażowych, które bardzo pomagają w zainstalowaniu programu. Proponujemy zakupić program wcześniej aby nauczyć się instalacji, ponieważ nie ma określonego czasu na zainstalowanie SpyONE. Można zakupić go dziś, a zainstalować nawet za rok.

 Dostęp do telefonu

Proszę pamiętać, że do instalacji aplikacji, potrzebny jest dostęp do telefonu.

 Instalacja

Instalacja podsłuchu na telefonie jest intuicyjna i bardzo prosta. Oferujemy, także pomoc instalacji zdalnej podczas której, łączymy się z telefonem za pomocą programu Teamviewer Quicksupport. Jest to dodatkowo płata usługa, na instalacje zdalną należy się wcześniej z nami umówić.

 Pomoc

Mamy świadomość, jak ważna jest nasza pomoc i wsparcie po zakupie aplikacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 9:00  do 17:00 w dni Poniedziałek – Piątek

Porozmawiaj z Ekspertem

Specjalistą od aplikacji SpyONE, jest nikt inny jak sam Jan “Majami” Fabiańczyk. Niegdyś jeden z najsłynniejszych policjantów w Polsce, dziś – ekspert w dziedzinie zakładania podsłuchów na telefon.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
+48 690 510 690

Zainstaluj podsłuch na telefon komórkowy

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się niezawodnym oprogramowaniem SpyONE™

Zainstaluj program

Sprawdź jakie sekrety ukrywa
Twoja druga połówka