Skip to main content

Sprawdź całą aktywność bliskiej Ci osoby na Instagramie.

Szpiegowanie aplikacji Instagram

Instagram to numer 1 wśród aplikacji do publikacji multimediów. Sprawdź z kim rozmawia bliska Ci osoba na Instagramie. Kogo zdjęcia lajkuje i z kim się umawia. Dzięki aplikacji SpyONE, dowiesz się wszystkiego w łatwy sposób.

Zastanawiasz się jak pozyskać informacje z aplikacji Instagram? SpyONE, pozwala na podsłuch Instagrama.

Instagram to jeden z największych projektów od firmy Meta, czyli twórcy Faceobok’a. Jego popularność wzrasta z dnia na dzień. Instagram, to nie tylko publiczna galeria zdjęć i filmów, ale także komunikator internetowy. Jeśli Twoja ukochana lub ukochany spędza zbyt dużo czasu na przeglądaniu zdjęć lub konwersacji z drugą osobą i stara się ten fakt ukrywać przed Tobą, może być to znak, że dzieje się coś niepokojącego w Twoim związku. Z pomocą przychodzi podsłuch na telefon SpyONE.

Poniżej opisujemy możliwości i funkcje jakie daje śledzenie kont na Instagramie za pomocą aplikacji SpyOne.

Podsłuch rozmów na Instagramie.

Instagram w swojej funkcjonalności posiada wiadomości bezpośrednie, co pozwala na komunikowanie się między sobą użytkowników aplikacji. Instalacja podsłuchu na telefonie komórkowym daje możliwość wglądu do wysłanych oraz odebranych wiadomości tekstowych, a także plików multimedialnych, takich jak zdjęcia. Podsłuch SpyOne, daje możliwość przechwytywania informacji bez konieczności

Data i czas wysłania wiadomości lub rozmowy głosowej

Podsłuch na telefon SpyOne, aktualizuje informacje, kiedy były wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe lub głosowe. SpyOne pozwoli Ci, także zobaczyć usunięte wiadomości. Sprawdzaj zdalnie, logując się do panelu SpyOne, kiedy tylko potrzebujesz.

Jak będę mógł sprawdzać informacje z Instagrama?

Instalacja aplikacji szpiegowskiej SpyOne, pozwala na zdalny dostęp do telefonu. Rozbudowany panel klienta daje Ci możliwość wglądu do informacji z Instagrama, jak i innych komunikatorów internetowych. Sprawdzasz, kiedy tylko chcesz. Wszystkie wiadomości są archiwizowane i zawsze są dla Ciebie dostępne. Ponadto, jeśli osoba skasuje daną wiadomość, Ty i tak zobaczysz ją w panelu SpyOne.

Wybierz jeden z  2 produktów poniżej, by podsłuchiwać Instagram.

podsłuch na telefon SpyONE All in ONE

SpyONE All in ONE – Śledzenie telefonu

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

podsłuch telefonu SpyONE Premium

SpyONE Premium + śledzenie lokalizacji GPS

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.