Skip to main content
Masz pytania?

Zdaj się na pomoc profesjonalistów!

Skontaktuj się z nami.

Kontakt z Podsluchy24

Informacje o produkcie SpyONE:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

tel. 22 2197505

tel. +48 666 249 249

tel. +48 690 690 460

tel. +48 690 510 690

Napisz do nas:

kontakt@podsluchy24.pl

Punkt informacyjny:

Powstańców Śląskich 124 p.5

Warszawa

Pod wymienionym adresem znajduje się punkt informacyjny. Punkt może być czynny w różnych godzinach. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem na numer 666-249-249

Grupa Podsluchy24

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie podsłuchów. Działamy na różnych obszarach branży detektywistycznej w Polsce i Europie.

Najczęściej zadawane pytania?
Przeczytaj

Szanowni Państwo, dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jednak zachęcamy do przeczytania najczęściej zadawanych pytań. Być może Państwa rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

Od kiedy zaczyna się liczyć licencja SpyOne?

Licencja startuje dopiero od momentu instalacji. Warto wiedzieć, że po zakupie otrzymuje się serie filmów instruktażowych, które bardzo pomagają w zainstalowaniu programu. Proponujemy zakupić program wcześniej aby nauczyć się instalacji, ponieważ czas na zainstalowanie SpyOne to 1 rok ( 365 dni ).

Dlaczego nasza aplikacja jest niewykrywalna ?

Wielu naszych klientów zadaje jedno pytanie: “Dlaczego, nie udostępniają Państwo filmu instruktażowego przed zakupem, tak jak robią inne firmy?”
Odpowiedź jest bardzo prosta. –  Na każdym z filmów instruktażowych innych producentów, bądź sprzedawców nie tylko widać jak zainstalować taką aplikację, ale także ujawnia się jej nazwa. Dzięki temu osoba przeglądająca strony z podsłuchami na telefon, ma bardzo dużą szansę na odnalezienie aplikacji szpiegowskiej w swoim telefonie. Więc o jakiej niewykrywalności mówi konkurencja, skoro ujawniają nazwę swojego produktu, już na starcie?!

Ps. Kody do wykrywania podsłuchów które pojawiły się w internecie w roku 2007 i są powielane do dziś przez pseudo ,, hakerów” tj. *#21#, *#62# nie mają żadnego miarodajnego zastosowania na wykrycie APLIKACJI zainstalowanej w telefonie, były to kody do sprawdzenia telefonów tj. Nokia 3310 czy E52 czy w sieci ERA, IDEA, PLUS czy właściciel telefonu miał przekierowany numer na inny telefon. Jest w sieci wiele błędnych i już dawno niemiarodajnych informacji na ten temat. Dziś można to tylko zapisać w historii GSM.

Należy pamiętać - Taka szansa może się nie powtórzyć !

Należy pamiętać: na rynku pojawia się coraz więcej tanich aplikacji. Sprzedawcy, bo trudno ich nazwać producentami, za których się uważają, zapewniają o wysokiej jakości usług, jednak często jest inaczej. Tanie podsłuchy na telefon, mogą spowodować mocne obciążenie telefonu, co prowadzi do jego większej eksploatacji, a nawet do uszkodzenia. Ponadto wielu “producentów” pozyskuje w ten sposób prywatne dane. Niektóre tanie aplikacje szpiegowskie potrafią ujawnić się użytkownikowi i zdradzić osobę podsłuchującą. Przed zakupem proponujemy dwa razy przemyśleć zakup programu szpiegowskiego. Naszym zdaniem warto wybrać sprawdzoną, profesjonalną aplikację szpiegowską i wykorzystać najwyższą jakość do zdobycia informacji. SpyONE, to produkt profesjonalny, stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Należy mieć  świadomość, że okazja zainstalowania oprogramowania może zdarzyć się tylko raz. Dlatego uważamy, że warto wybrać jeden ze sprawdzonych produktów marki SpyONE.

W jaki sposób instaluje się aplikację SpyONE ?

Wymagany dostęp do urządzenia na których chcemy zainstalować aplikacje SpyONE. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.

Czy aplikacja SpyONE, działa w czasie rzeczywistym i na całym Świecie ?

Tak aplikacja SpyONE działa na całym Świecie, wystarczy do tego tylko połączenie internetowe. Częstotliwość aktualizowania danych na serwerze zależy od jakości połączenia internetowego telefonu docelowego. W przypadku ograniczonego zasięgu internetowego aplikacja magazynuje dane, by później je dostarczyć.