Skip to main content

Podsłuch telefonu – Lista obsługiwanych telefonów komórkowych

Prezentujemy Państwu listę telefonów komórkowych, które obsługują aplikację SpyONE.

Podsłuch na telefon Samsung

Telefony marki Samsung, są najczęściej wybieranymi telefonami z systemem Android. Jest to, także doskonały wybór podczas gdy chcemy zainstalować podsłuch na telefon SpyONE. Aplikacja doskonale współpracuje z telefonem. Podsłuch telefonu SpyOne kompatybilny z najnowszym system Android 12. Ponadto opracowaliśmy specjalnego Patcha, który usuwa powiadomienia w Android 12.

Podsłuch na telefon – Huawei

Telefony producenta Huawei na przestrzeni lat stały się niezwykle popularne. W promocje marki  zaangażował się nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski. Podsłuch na telefon SpyOne jest w 100% kompatybilny ze wszystkimi modelami marki Huawei. Wraz z wprowadzaniem najnowszego Androida 12 przygotowaliśmy specjalnego Patcha do telefonów Huawei, który skutecznie wyłącza wszystkie powiadomienia z telefonu podsłuchiwanego.

Podsłuch na telefon Xiaomi

Xiaiomi to chiński producent telefonów komórkowych i urządzeń cyfrowych z siedzibą w  Pekinie.  Xiaomi może pochwalić się modelami Redmi i  Mi. W Polsce firma Xiaomi zyskuje coraz większą popularność. Mimo wielu innowacji wprowadzonych w zabezpieczenia systemu Android,  aplikacja SpyONE z powodzeniem współpracuje z tymi urządzeniami.

Podsłuch na telefon marki HTC

Marka HTC, to tajwańskie przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem smartfonów. Pierwsze modele telefonów oparte były o system operacyjny Windows Mobile. Od 2008 roku firma do sowich telefonów wprowadziła system operacyjny Andorid, co przekłada się na możliwość instalacji podsłuchu na telefon SpyONE. Chodź firma HTC lata świetności ma już za sobą nadal znajdują się chętnie na zakup telefonów komórkowych.

podsłuch telefonów LG

Marka LG, to przedsiębiorstwo południowokoreańskie działające w branży elektronicznej od 1947 r. Jest to jedna z największych firm na Świecie, która dostarcza urządzenia RTV AGD. Smartfony LG oparte są o system operacyjny  Android, co pozwala na skuteczną instalację aplikacji szpiegowskiej SpyOne. Telefony wyróżniają się wysoką wydajnością, dzięki której aplikacja SpyOne działa bez zarzutów.

Podsłuch telefonu Realme

Firma Realme, to chiński producent smartfonów, słuchawek bezprzewodowych i innych akcesoriów do telefonów komórkowych. Założycielem firmy jest były wiceprezes firmy Oppo. Swój debiut w Polsce firma zanotowała w 2020 roku. Wszystkie telefony Realme oparte są o system operacyjny Android. Wśród popularnych modeli warto wymień Reaelme 5, Realme 5 Pro, Realme 5s, Realme 5i, Realme C3, Realme 6, Realme X50 Pro, Realme 7 Pro, Realme 7 Pro. Podsłuch na telefon SpyOne jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Realme.

Sony Xperia

Początki smartfonów spod szyldu Sony, nosiły nazwę Sony Ericson. W roku 2012 firma postanowiła dokonać zmiany i powstał Sony Xperia od słowa experience (doświadczenie). Od 2010 roku Sony Xperia została wyposażona w system operacyjny Android, dzięki któremu telefony te są kompatybilne z aplikacją SpyOne.

Podsłuch na telefon marki Oppo

Oppo to kolejne przedsiębiorstwo z Chin. Firma Oppo zajmuje się produkcją elektroniki użytkowej.  W 2021 roku została sklasyfikowana na 4 miejscu rankingu globalnego. Smartfony charakteryzują się unikalnym, smukłym Designem, wysokimi parametrami i przystępną ceną.  Telefony Oppo wyposażone są w system ColorOS, który oparty jest na systemie Android. Według statystyk z systemu ColorOS korzysta aż 430 mln użytkowników. Oppo jest w pełni kompatybilne z aplikacją do podsłuchu telefonu SpyOne.