Skip to main content

Dyskretna kontrola wiadomości SMS nigdy nie była tak prosta.

Przechwytywanie wiadomości SMS za pomocą aplikacji SpyONE

Podejrzewasz zdradę? Sprawdź do kogo wysyła wiadomości SMS Twój mąż lub żona. Sprawdzaj o czym rozmawiają dzięki funkcji szpiegowania wiadomości SMS. Nie znajdziesz lepszego rozwiązania, by poznać odebrane lub wysłane wiadomości.

Podsłuch SMS – co to takiego i jak to działa?

Czy Twoje dziecko ciągle z kimś pisze SMS’y? Zastanawiasz się do kogo tak często wysyła wiadomości Twoja żona lub mąż? Chciałbyś to sprawdzić ale nie masz pomysłu jak to zrobić?

Z pomocą przychodzi aplikacja do podsłuchu wiadomości SMS – SpyONE. Zainstaluj oprogramowanie SpyOne i przestań się zamartwiać. Podsłuch na telefon SpyOne, to skuteczna metoda, by dowiedzieć się prawdy o swoim związku oraz skutecznie zabezpieczyć dziecko przed cyberprzestępcami.

Wykorzystując Podsłuch SMS uzyskasz:

 1. Dostęp do skrzynki odbiorczej i skrzynki nadawczej wiadomości SMS
  SpyOne daje Ci możliwość podejrzeć wszystkie wysłane, jak i odebrane wiadomości SMS. Dzięki tej funkcji w skuteczny sposób dowiesz się czy Twój związek nie jest zagrożony. Wszystkie informacje uzyskasz zdalnie, wykorzystując portal SpyOne.
 2. Przechwytuj wysłane pliki multimedialne
  SpyOne daje możliwość przechwycenia plików multimedialnych wysłanych drogą MMS.
 3. Dostęp do usuniętych wiadomości SMS
  Ludzie, którzy mają coś do ukrycia bardzo często usuwają wszystkie ślady ze swoich telefonów. Podsłuch SMS, pozwoli odzyskać usunięte wiadomości SMS.
 4. Historia wiadomości SMS
  Dostęp do historii SMS jest niezwykle ważny gdy chcemy dowiedzieć się z kim rozmawiały nasze dzieci w przeszłości. SpyOne rejestruje wszystkie wiadomości SMS. 
 5. Profesjonalne wsparcie techniczne przy instalacji aplikacji do podsłuchu wiadomości SMS
  Nasz zespół pomoże Ci w instalacji podsłuchu sms na telefonie docelowym. Zapewniamy, także wsparcie techniczne po instalacji.

Podsłuch SMS, możesz kupić kupić wybierając jedną z poniższych opcji.

Poznaj SpyOne, aplikacje do podsłuchu telefonu.

podsłuch na telefon SpyONE All in ONE

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

podsłuch telefonu SpyONE Premium

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.