Skip to main content

SpyOne

Najlepsze oprogramowanie do podsłuchu telefonu.

SpyOne

Najlepsze oprogramowanie do podsłuchu telefonu.

 • Podsłuch na żywo z wykorzystaniem obu kamer wraz z dźwiękiem
 • Podsłuch dźwięku z otoczenia na żywo
 • Podgląd ekranu telefonu na żywo (tylko wybrane telefony – dowiedz się więcej u eksperta)
 • Monitorowanie aplikacji: Whatsapp, Instagram, Facebook, Telegram, Signal, Tinder i wiele więcej
 • Blokada aplikacji często używanych przez dzieci typu: Discord, czy Twich i innych popularnych aplikacji do streamowania
 • Śledzenie lokalizacji z wykorzystaniem modułu GPS w telefonie – Historia lokalizacji
 • Natychmiastowa lokalizacja telefonu
 • Aplikacja SpyOne kompatybilna z system operacyjnym Android od 6 do 14

SpyOne All in ONE

Tylko 1000 zł

miesiąc

SpyONE All in ONE jest najbardziej zaawansowanym zestawem narzędzi do monitorowania i podsłuchu telefonów na świecie. Oferuje wszystkie zalety pakietu PREMIUM, wzbogacone o funkcje dostępne w Panelu Online. Wśród nich znajdują się takie możliwości jak nasłuch otoczenia w czasie rzeczywistym, dostęp do przedniej i tylnej kamery telefonu oraz lokalizacja GPS na żywo. Aplikacja ta jest także skutecznym narzędziem do monitorowania partnera, umożliwiając przeglądanie aktywności na najpopularniejszych mediach społecznościowych oraz nagrywanie i nasłuchiwanie otoczenia w czasie rzeczywistym. Zawiera również wiele innych przydatnych funkcji, które są pomocne podczas prowadzenia dochodzeń.

Przejdź na stronę do zakupu

SpyOne Premium

Tylko 800 zł

miesiąc

SpyOne Premium jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wysokich wymaganiach. Charakteryzuje się niezawodnością i dyskrecją, oferując przy tym szeroki zakres funkcji. Aplikacja ta pozwala na weryfikację wierności partnera, monitorowanie działań pracownika oraz służy jako efektywne narzędzie do kontroli rodzicielskiej i podsłuchu. Sprawdza się również w monitorowaniu partnera poprzez umożliwienie dostępu do najpopularniejszych mediów społecznościowych oraz opcję nagrywania dźwięków otoczenia.

Przejdź na stronę do zakupu

Ponad 70 zaawansowanych funkcji do podsłuchu telefonu

Instalacja podsłuchu na telefonie komórkowym to tylko 5 min lub szybciej w zależności od poziomu zaawansowania

Instalując aplikację SpyOne, nie musisz rootować telefonu

Bardzo szybkie serwery AWS Amazon, gwarantują stabilną transmisję danych

Aplikacja pracuje potajemnie i nie jest widoczna dla użytkownika telefonu

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne zarówno przy instalacji, jak i obsłudze programu

Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja
Funkcja

Wybierz odpowiednią subskrypcję

Żeby rozpocząć korzystanie z aplikacji SpyOne, należy wybrać jedną z subskrypcji. Oferujemy 3 aplikacje różniące się od siebie funkcjonalnością i czasem licencji.

Uzyskaj dostęp do telefonu, który chcesz podsłuchiwać

Pomyślna konfiguracja aplikacji wymaga fizycznego dostępu do urządzenia. Czas instalacji to około 5 min.

Zaloguj się do panelu klienta SpyOne

Użytkownicy rejestrują aplikację korzystając ze swojego maila i hasła. Dostęp do panelu następuje od razu po zainstalowaniu aplikacji na telefonie docelowym.

Posłuchaj naszego eksperta
Jan „Majami” Fabiańczyk

Fakty dotyczące aplikacji SpyONE:

Dlaczego SpyONE, jest najlepszą aplikacją do śledzenia telefonu?

W ostatnich kilku latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na aplikacje do śledzenia telefonów komórkowych. Wszystko za sprawą znacznego wzrostu cyberprzestępczości. Dlatego też, rodzice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zabezpieczyć telefony swoich dzieci. Zaletą wyposażenia telefonów komórkowych dzieci w aplikacje śledzącą SpyONE jest to, że w niedokuczliwy sposób możesz kontrolować wszystkie czynności wykonywane w Internecie i nie tylko. Co więcej, możesz wybrać z których funkcji chcesz korzystać kontrolując telefon SpyONE, żeby nie naruszać życia osobistego dziecka.

Przy dużej ilości dostępnego oprogramowania w Internecie, znalezienie odpowiedniego, które w pełni zaspokoi potrzeby nie jest proste. Unikaj stron, które znajdują się tylko w Google Adwords. Tacy sprzedawcy, często wykorzystują tylko płatne reklamy dotarcia do klienta nie świadcząc przy tym profesjonalnej usługi. Ci sprzedawcy często wyrządzą więcej szkód, niż przyniosą korzyści. Poszukaj więc oprogramowania godnego zaufania, takiego jak SpyONE, które od lat cieszy się reputacją i oferuje równowagę między ceną, a oferowaną funkcjonalnością i pomocą techniczną.

SpyONE, to wiodąca aplikacja na rynku używana przez tysiące użytkowników na całym Świecie. Poniżej kilka faktów, które świadczą o tym, że SpyONE, to nr 1:

Zdalne śledzenie telefonu komórkowego oraz prosta i szybka instalacja.

SpyONE, to najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie do zdalnego monitorowania wszystkich czynności na urządzeniu drugiej osoby. Prosty i intuicyjny proces instalacji, który trwa nie więcej niż 10 min.

SpyONE, zapewnia bezpieczeństwo Twoich dzieci w Internecie.

Nasza technologia pozwala na monitorowanie większość działań w Internecie. Komunikatory internetowe, przeglądane strony www, email i wiele więcej.  Aplikacja pozwoli Ci wyświetlać lokalizację w czasie rzeczywistym a nawet słyszeć wszystko co dzieje się dookoła telefonu.

Zdalne namierzanie numeru telefonu - czy to możliwe?

W sieci można napotkać się na wiele artykułów związanych z zdalnym namierzam telefonu komórkowego. Nawet jeśli trafisz na stronę, która umożliwia namierzanie telefonu zdalnie, prawdopodobnie trafisz na oszusta. Działanie aplikacji SpyONE opiera się na zbieraniu informacji bezpośrednio z aparatu komórkowego. Nawet jeśli osoba zmieni Kartę SIM, aplikacja i tak będzie rejestrowała informacje.

SpyONE - Niewidoczna aplikacja do monitorowania połączeń Twoich dzieci

Przestań się zamartwiać i wykorzystaj aplikacje do zdalnego monitorowania telefonu Twoich dzieci. Kontroluj z kim rozmawia Twoje dziecko na Instagramie, Whatsapp, Messenger czy TikTok. Moduł GPS pozwoli dokładnie kontrolować pozycję Twojego dziecka. Wykorzystaj nową technologię SpyONE.

Często zadawane pytania:

Czy SpyONE, jest najlepszą aplikacją śledzącą?

SpyONE, to bez wątpienia najpopularniejsza aplikacja do śledzenia telefonów komórkowych. Swoje filie posiada w krajach na całym Świecie. Ponad 70 funkcji monitorujących telefon. Zdalny dostęp do komunikatorów internetowych, lokalizatora GPS, blokowanie witryn internetowych i wiele więcej. Profesjonalna pomoc techniczna – telefoniczna oraz mailowa.

Czy aplikacja SpyONE, działa w czasie rzeczywistym?

Częstotliwość akutalizowanych danych na serwerze zależy od jakości połączenia internetowego telefonu docelowego. W przypadku ograniczonego zasięgu internetowego  aplikacja magazynuje dane, by później je dostarczyć.

Czy mogę szpiegować telefon, mając tylko numer telefonu?

Nie, nie można szpiegować czyjegoś telefonu mając tylko numer telefonu. Żeby kontrolować telefon drugiej osoby, należy fizycznie zainstalować oprogramowanie śledzące.

Czy można namierzyć czyjś telefon nie informując go o tym?

Aplikacja SpyONE, daje możliwość lokalizowania urządzenia. Nie zachęcamy do korzystania z aplikacji w sposób niezgodny z prawem, chyba, że dotyczy to bezpieczeństwa Twoich dzieci, przed 18 rokiem życia.

Czy korzystanie z aplikacji SpyONE jest legalne?

Tak, korzystanie z aplikacji do kontroli rodzicielskiej jest całkowicie legalne. Wszystko jednak zależy od Ciebie w jaki sposób wykorzystasz oprogramowanie. Autorzy aplikacji SpyONE nie ponoszą odpowiedzialności wykorzystywania aplikacji do śledzenia telefonu.

Przeznaczenie programu.

Program przygotowany jest dla firm i osób prywatnych, które chcą monitorować własny sprzęt komputerowy lub telefon typu smartphone. Program dedykowany jest dla:

 • rodziców i opiekunów chcących mieć własne dzieci i wykorzystywane przez nie komputery, smartfony oraz tablety pod stałą obserwacją rodzicielską
 • osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu
 • osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń
 • monitoring komputerów, smartfonów oraz tabletów w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym fakcie.

Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.

Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów.
Zabronione jest używanie programów na większej ilości stanowisk niż ilość wykupionych licencji.
Programy nie mogą być użyte do łamania prawa.
Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

Czy można wykryć aplikację SpyONE?

SpyONE, to aplikacja całkowicie niewidoczna dla użytkownika telefonu. Nie wysyła żadnych dziwnych wiadomości, nie ingeruje w pracę urządzenia i nie wysyła żadnych powiadomień. SpyONE, to doskonałe narzędzie do dyskretnego monitorowania telefonu.

Wymagania sprzętowe do prawidłowego działania SpyONE

Do prawidłowego działania programu jest wymagany system Android, połączenie internetowe oraz ok 20% wolnej przestrzeni w telefonie na gromadzenie danych przez program. Są to najważniejsze czynniki. Jeśli w urządzeniu na którym jest zainstalowany SpyONE nie ma połączenie internetowego, dane zostają gromadzone na pamięci wewnętrznej. W momencie uruchomienia połączenia internetowego, zebrane dane zostają wysłane na serwer oraz automatycznie usunięte z telefonu.