Skip to main content

Podsłuch Facebook

Facebook to bez wątpienia najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Każdego dnia, miliony osób komunikują się ze sobą za pomocą aplikacji Facebook – Messenger. Jeśli podejrzewasz zdradę partnera, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że informacje tam zgromadzone rozwieją Twoje wątpliwości. Z pomocą przychodzi podsłuch facebook na telefon SpyONE. Wystarczy, że zainstalujemy podsłuch na telefonie osoby, którą chcemy sprawdzić. Po chwili wszystkie informacje znajdą się w Panelu Online. Będziemy mieli dostęp do wszystkich rozmów oraz informacji o użytkowniku z którym prowadzona była korespondencja.

Podsłuch WhatsApp

WhatsApp to aplikacja, będąca jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. SpyONE potrafi przechwycić całą konwersację i wysłać ją na Panel Online

Aplikacja Line

Line to kolejna darmowa aplikacja stworzona przez japońskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Tokio.
Charakteryzuje się wysokimi zabezpieczeniami oraz możliwością grupowych video-rozmów.
Nasza aplikacja SpyONE pozwala przechwycić rozmowy tekstowe oraz wszystkie wysłane zdjęcia między użytkownikami

Szpiegowanie Kakao Talk

Szczegółowy dostęp do aplikacji kakao talk pozwoli Ci dowiedzieć się do jakich grup należy podsłuchiwana osoba, z kim najczęściej rozmawia i o czym. Poznasz też datę i czas trwania konwersacji.

Podsłuch Messenger

Messenger to aplikacja stworzona przez firmę Facebook™. Jest najbardziej popularnym komunikatorem na świecie. Ciągle zmieniający się algorytm szyfrowania, sprawia, że podsłuch SpyONE, potrafi przechwycić wiadomości wychodzące. Warto dodać, że konkurencyjne oprogramowania wymagają odblokowania konta ROOT, nawet do przechwytywania jednej strony. Co w przyszłości prowadzi do trwałego uszkodzenia telefonu.

Podsłuch Kik

Kik charakteryzuje niewielkimi rozmiarami, jest prosty w użytkowaniu i bardzo intuicyjny. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika i odszukać osobę. Aplikacja śledząca SpyONE, przechwyci wszystkie czaty z aplikacji i przekaże na Twój  panel zabezpieczony prywatnym loginem i hasłem.

Wechat – podsłuch komunikatora

Wechat to aplikacja i portal społecznościowy tworzony w Chinach. W roku 2017 portal miał niemal 970 mln użytkowników co czyniło go najpopularniejszym komunikatorem świata. Podsłuch SpyONE pozwali Ci na pełną kontrolę tego komunikatora.

Kontrola aplikacji Skype

Skype to kolejny komunikator, który zyskał swoją popularność w roku 2010r, przede wszystkim za możliwość głosowej konwersacji. Skype posiada, również bardzo rozbudowany chat. SpyONE pozwoli przechwycić wszystkie rozmowy pisane. Poinformuje nas z kim dana osoba rozmawiała oraz o której godzinie. Wszystkie chaty odczytasz w Panelu Online

Podsłuch Tinder

Tinder to bez wątpienia jedna z najciekawszych aplikacji na rynku. Tinder to aplikacja randkowa, która często jest powodem zdrad, rozstań i zazdrości wśród partnerów. To właśnie ta aplikacja była dla nas inspiracją do stworzenia oprogramowania SpyONE. Naszym celem jest zapobieganie zdradom oraz fałszywym związkom, które nie maja przyszłości. Podsłuch na telefon SpyONE pozwolił na przechwytywanie treści rozmów, dowiemy się, także z kim nawiązała kontakt, kontrolowana osoba. SpyONE pokaże, również informację, jeśli aplikacja została odinstalowana.

Google Hangouts

komunikator Amerykańskiego giganta – firmy Google. Pozwala na wysyłanie wiadomości oraz rozmowy telefoniczne, dzięki technologi VoIP.
Nasz podsłuch potrafi skutecznie przechwycić wszystkie wiadomości wysłane za pomocą tego komunikatora.

Podsłuch Viber

Viber to bezpłatny komunikator umożliwiający kontakt z ludźmi z całego świata. Charakteryzuje się szybkim i niezawodnym działaniem.
SpyONE potrafi przechwycić obustronne wiadomości tekstowe.

Szpiegowanie Aplikacji Telegram

Specjaliści z całego świata, często wspominają o tym, jak bardzo bezpieczny jest Telegram i że absolutnie nikt nie jest w stanie go złamać. Faktycznie! Tak było, do czasu powstania aplikacji SpyONE. Jeśli Twoje dziecko używa Telegrama, do komunikacji z dilerami, bądź do złych celów – będziesz o tym wiedział. SpyONE przechwyci wszystkie rozmowy z aplikacji Telegram.

Hike messenger – podsłuch SpyONE

Bezpłatna aplikacja społecznościowa pozwalająca na wysyłanie wiadomości tekstowych, połączeń głosowych i video rozmów. Hike jest ciekawą alternatywą dla Facebook Messenger.