Skip to main content

Posłuchaj o pierwszych krokach. Kliknij Play  w celu rozpoczęcia odsłuchu. 

Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

  1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
  2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. trzy do sześciu minut. ( Jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie dziesięć minut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga około 20 minut.
  3. Kupując aplikację i wybierając płatność Online – Przelewy24 lub płatność kartą płatniczą,  natychmiast otrzymają Państwo instrukcję instalacji na wskazany adres email. Uwaga: Nie wysyłamy żadnych paczek na fizyczny adres wskazany w zamówieniu chyba, że zamówienie dotyczy opcji „za pobraniem”.
  4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swój adres mejlowy, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie dostać się na serwer.
  5. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na wszystkich systemach android. Z funkcjami programu można zapoznać się w zakładce Funkcje aplikacji.
  6. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
  7. Licencje można przedłużać w dowolnej chwili bez konieczności dostępu do urządzenia. Możliwe jest wykupienie licencji 2-dniowej, po czym przedłużyć ją o kolejny okres.
  8. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłącznie na telefonach z systemem Android . SpyONE nie działa na telefonach iPhone.
  9. Aplikacja SpyONE działa na całym świecie. Niezależnie gdzie znajduje się urządzenie SpyONE będzie przesyłało dane na serwer.
  10. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do mejla z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj.  Program nie ma daty ważności i można go wykorzystać w każdej chwili.

Funkcje SpyONE

Poznaj funkcje oprogramowania do podsłuchu telefonu najnowszej generacji. SpyONE™! Nasz zespół programistów wyposażył aplikację w dużą ilość funkcji, które zdobędą dla Państwa potrzebne informacje i rozwieją wszelkie wątpliwości. SpyONE to aplikacja, którą budujemy razem z naszymi klientami. To właśnie Wy jesteście naszą inspiracją do zbudowania produktu doskonałego. Warto również dodać, że inne aplikacje szpiegowskie wymagają odblokowania konta ROOT, co często prowadzi do destrukcji telefonu. SpyONE jest absolutnie bezpieczny i nie wymaga takich zabiegów.