Skip to main content

Kontrola rodzicielska – podsłuch w telefonie dziecka

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

Play Video

Podsłuch telefonu dla Twojego dziecka

Chroń i zapobiegaj młodzieńczym pokusom!

Wychowanie dziecka w dzisiejszych czasach stawia przed rodzicami wyjątkowe wyzwania. Okres dojrzewania to czas, gdy kształtuje się osobowość młodego człowieka. To właśnie teraz pojawia się samoświadomość, zdolność do analizowania otaczającej rzeczywistości oraz rosnące zainteresowanie abstrakcyjnymi problemami. Jednak to również czas, kiedy w psychice młodzieży mogą pojawiać się oznaki niestabilności emocjonalnej, wahań nastroju, braku motywacji oraz zwiększonej wrażliwości na własne doświadczenia. Nastolatki, szukając nowych wrażeń i znajomości, często poprzez ciekawość, mogą trafiać do nieodpowiedniego towarzystwa. Wagary, próby picia alkoholu, palenia papierosów, a nawet zażywania narkotyków nie są im obce. W trosce o ich bezpieczeństwo, powstała nasza aplikacja do kontroli rodzicielskiej SpyONE. Umożliwia ona dyskretny podsłuch w telefonie dziecka, dzięki czemu zyskujesz spokój ducha.

Podsłuch telefonu dla Twojego dziecka

Chroń i zapobiegaj młodzieńczym pokusom!

Trzeba pamiętać, że okres dojrzewania to  jeden z najbardziej odpowiedzialnych stadium rozwoju człowieka, kształtowanie jego osobowości. To właśnie w tym okresie pojawia  się samoświadomość, zdolność do analizowania otaczających zjawisk, rosnące zainteresowanie abstrakcyjnymi problemami.

Jednak w psychice młodzieży często pojawiają się oznaki niestabilności emocjonalnej, wahania nastroju, brak motywacji, niezwykła czułość, wrażliwość na własne doświadczenia, nieśmiałość, a zarazem pewność siebie. Nastolatki szukają nowych wrażeń, pomysłów, znajomości… Właśnie przez ciekawość nie rzadko trafiają do „złego” towarzystwa : ”wagarują”,  próbują papierosów, alkoholu, a nawet narkotyków, kradną,  imprezują, wracają do domu późno albo nie wracają na noc w ogóle…

Zaoszczędź sobie nerwów i nieprzespanych nocy!

Dokładna lokalizacja, dostęp do komunikatów (Viber, Messenger, Whatsapp…), kopie sms/ mms, połączenia  – to  mała cześć tego, do czego możesz mieć dostęp dzięki naszemu oprogramowaniu. Program jest całkowicie niewidoczny i pracuje w tle, podszywając się pod istniejącą aplikację. Możesz, także włączyć przednią, bądź tylną kamerę swojego dziecka, by zobaczyć co robi w danym momencie. Niesamowite prawda?

Tylko TY odpowiadasz za swoje dziecko!

Nie daj mu zniszczyć sobie życia!

Aplikacja do podsłuchu dzieci SpyONE. Korzyści dla Ciebie

Wykorzystując narzędzie do podsłuchu telefonu dziecka zyskasz:

  1. Dokładną lokalizację telefonu. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się Twoje dziecko. Bezpieczeństwo to podstawa, a wiedza o miejscu przebywania pociechy daje spokój umysłu.
  2. Dostęp do komunikatów. Viber, Messenger, WhatsApp… – otrzymasz pełen dostęp do komunikatów, które Twoje dziecko wysyła i odbiera.
  3. Kopie SMS/MMS, połączenia. Możliwość monitorowania treści wiadomości oraz historii połączeń daje pełen obraz tego, z kim i o czym Twoje dziecko rozmawia.
  4. Niewidoczne działanie. Aplikacja pracuje w tle, nie zakłócając działania urządzenia i jest całkowicie niewidoczna dla użytkownika.
  5. Kontrolę kamery. Możliwość włączenia przedniej lub tylnej kamery, by zobaczyć, co robi Twoje dziecko w danym momencie.

Tylko TY odpowiadasz za swoje dziecko!

Nie daj mu zniszczyć sobie życia!

Monitoring dziecka – masz prawo wiedzieć

Aplikacja do podsłuchu dzieci to narzędzie, które odpowiednio używane, staje się kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa naszym dzieciom. Pamiętaj, że kontrola rodzicielska nie wynika z braku zaufania, ale z troski i odpowiedzialności. Dzięki naszej aplikacji, możesz spać spokojnie, wiedząc, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby chronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwami współczesnego świata.

Nie pozwól, by Twoje dziecko znalazło się w niebezpiecznej sytuacji, z której trudno będzie się wydostać. Skorzystaj z oferty naszej aplikacji do kontroli rodzicielskiej SpyONE i bądź zawsze o krok przed potencjalnymi zagrożeniami. Tylko TY odpowiadasz za swoje dziecko. Nie daj mu zniszczyć sobie życia. Nasza aplikacja to nie tylko technologia, to anioł stróż w cyfrowym świecie.

Zainstaluj podsłuch na telefon komórkowy

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się niezawodnym oprogramowaniem SpyONE™

Zainstaluj program