Skip to main content

Funkcje SpyONE

Poznaj funkcje oprogramowania do podsłuchu telefonu najnowszej generacji. SpyONE™! Nasz zespół programistów wyposażył aplikację w dużą ilość funkcji, które zdobędą dla Państwa potrzebne informacje i rozwieją wszelkie wątpliwości. SpyONE to aplikacja, którą budujemy razem z naszymi klientami. To właśnie Wy jesteście naszą inspiracją do zbudowania produktu doskonałego. Warto również dodać, że inne aplikacje szpiegowskie wymagają odblokowania konta ROOT, co często prowadzi do destrukcji telefonu. SpyONE jest absolutnie bezpieczny i nie wymaga takich zabiegów. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na systemie android 4 – 14

Niewidoczna ikona aplikacji

Po instalacji, oprogramowanie od razu znika z telefonu i pracuje w tle.

Śledzenie lokalizacji GPS

SpyOne daje możliwość lokalizacji urządzenia. Zawsze wiesz, gdzie znajduje się telefon kontrolowany. Możesz wyświetlać lokalizację w interaktywnych mapach w czasie rzeczywistym. Możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy dotrą na miejsce docelowe. Funkcja rysuje pełną ścieżkę GPS telefonu przez cały dzień.

Do prawidłowej lokalizacji wymagany jest włączony moduł GPS w urządzeniu.

Podgląd z kamery z nasłuchem otoczenia

W każdej chwili możesz uruchomić przednią, bądź tylną kamerę. Dzięki temu, uzyskasz obraz z kamery i będziesz słyszał co dzieje się w okolicy telefonu.

Przechwycenie obrazu (zdjęcie) z przedniej i tylnej kamery

Dzięki tej funkcji w dowolnym momencie wykonasz zdjęcie, z jednej, bądź drugiej kamery. Ta opcja pozwala zweryfikować, czy osoba kontrolowana faktycznie jest tam, gdzie informuje.

Aplikacje w telefonie

Możesz z łatwością sprawdzić, jakie aplikacje są zainstalowane w telefonie i jakie aplikacje są odinstalowywane.

Największe bezpieczeństwo danych

Dbamy o swoich klientów oraz ich prywatność. Dzięki usłudze Google Authorisation która znajduje się w sekcji zmień hasło na panelu SpyOne, zabezpieczysz swój panel dwuetapową weryfikacją hasła co wprowadza największe możliwe bezpieczeństwo Twoich danych.

Google Authenticator generuje kody weryfikacji dwuetapowej na Twoim telefonie.

Weryfikacja dwuetapowa zapewnia większe bezpieczeństwo Twojego konta SpyONE, ponieważ logowanie wymaga dwóch metod weryfikacji. Oprócz hasła trzeba też podać kod wygenerowany przez aplikację Google Authenticator na telefonie. Dzięki tej opcji nikt oprócz Ciebie nie będzie miał możliwość wejść na konto SpyONE.

Podsłuch sms

Podsłuch przechwytuje wszystkie wiadomości sms i mms.

Kopia zdjęć z telefonu

Wszystkie wykonane zdjęcia otrzymasz bezpośrednio na swoje konto SpyONE. Zawsze masz do nich dostęp.

Nagrywanie dźwięków otoczenia w „trybie ukrytego dyktafonu”

Nagraj wszystko co chcesz i kiedy chcesz. Dzięki funkcji ukrytego dyktafonu, użytkownik nie będzie miał świadomości, że nagrywa się wszystko w jego otoczeniu. Całość odsłuchasz w panelu online

Podgląd ekranu telefonu (LIVE!)

Tylko oprogramowanie SpyONE, posiada funkcję przechwycenia ekranu telefonu! Dzięki tej funkcji zobaczysz, jakie czynności na smartfonie wykonuje podsłuchiwana osoba. Proszę pamiętać, że funkcja działa jak normalne przechwytywanie ekranu. W niektórych telefonach może pojawić się ikonka TV – przechwytywania ekranu. WAŻNE! W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna i nie działać prawidłowo. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu oraz polityki Google która tą funkcję z w systemie Android 10 wyłączyła – staramy się aby Nasi programiści ominęli tą restrykcję i dołożymy wszelkich starań aby Live Stream działał w przyszłości, o czym poinformujemy na Naszym Blogu. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego Patcha którego jesteśmy pomysłodawcami. Dzięki tej możliwości można ominąć niedogodności jakie założył na system Android 10 jego producent Google.

Kopia książki telefonicznej

Wszystkie zapisane kontakty, możemy sprawdzić bezpośrednio z poziomu panelu wraz z numerem telefonu.

Przeglądane strony internetowe

Z łatwością będziesz mógł sprawdzić, jakie strony WWW, przeglądała podsłuchiwana osoba przez przeglądarkę Chrome.

Podsłuch otoczenia na żywo

Dzięki tej funkcji, w każdej chwili będziesz mógł usłyszeć co dzieje się w okół telefonu w doskonałej jakości.

Szpiegowanie: Messenger, WhatsApp, Telegram, Signal, TikTok, Gadu-Gadu, Tinder e-maile i inne monitorowanie wiadomości błyskawicznych

SpyOne nadzoruje aplikacje społecznościowe, aby dowiedzieć się, o czym pisze użytkownik telefonu. Za pomocą SpyOne możesz monitorować wiadomości tekstowe Messenger*, TikTok*, WhatsApp*, Signal*, Gadu-Gadu, Kakao, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout, Tinder*, Telegram*, Wechat, Snapchat*, Instagram*, Zolo, Kik i e-maile i inne. SpyONE stara się pobierać informacje w 100%, ale jeśli konwersacja jest pisane bardzo szybko nie będzie możliwe przechwycenie wszystkich informacji.*Proszę pamiętać, że szyfrowanie end-to-end nie daje możliwości przechwytywania informacji z czatów. Są to tzw. sekretne czaty lub tajna konwersacja bądź ustawienie w aplikacji braku możliwości przechwycenia powiadomień. Blokowane jest to poprzez aplikację która nie daje możliwości pobrania powiadomienia na telefon. SpyONE monitoruje tylko informacje tekstowe.

Wszystkie dodatkowe opcje jak: nagrywanie rozmów VoIP, przesyłanie zdjęć, filmów dodajemy w wersji BETA. Nie dajemy gwarancji na działanie nagrywania połączeń VoiP są one uruchomione eksperymentalnie i nie działają na każdym telefonie i wersji Android.

Nagrywanie połączeń telefonicznych

SpyONE, zarejestruje wychodzące i przychodzące połączenia, nagrywając dwie strony we wszystkich telefonach obsługujących tą funkcję. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa tj. Samsung S8, S8+ /A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne serii A oraz M tj. M21, M3 gdzie producent zablokował całkowicie możliwość nagrywania na oprogramowanie Europejskie .Spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu. O większości informacji dotyczących nagrywania połączeń można przeczytać w załączonych artykułach. Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 3.

Lokalizacja GPS live

Śledź osobę na żywo. SpyONE, będzie pokazywał jak przemieszcza się szpiegowana osoba.

Dostęp do karty SD

Bezpośrednio z panelu online możesz przejrzeć zawartość karty SD. Dostęp do plików takich jak: zip, pdf, jpeg, png, .doc,  .exel.

Textlogger

Ta niesamowita funkcja pozwala przechwycić większość wpisanych słów w telefonie.

W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości przechwytywania danych z klawiatury.

UWAGA!! Nie ma możliwości przechwytywania haseł.

Pierwsze kroki ze SpyONE

  1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
  2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
  3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
  4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
  5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
  6. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na systemie android 4 – 14 – z funkcjami programu można zapoznać się TUTAJ
  7. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android.  SpyONE nie działa na iPhone.
  8. Aplikacja SpyONE działa na całym świecie. Niezależnie gdzie znajduje się urządzenie SpyONE będzie przesyłało dane na serwer.
  9. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
  10. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.

Kontakt i pomoc techniczna

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

Sprzedaż
tel: 666 249 249

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00

Bezpłatna pomoc techniczna
tel: 788 911 788

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

Kontakt mailowy
kontakt@podsluchy24.pl