Taking too long? Close loading screen.

Nie zwlekaj. Zadzwoń i poznaj szczegóły
+48 666 249 249

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która posiada odpowiedni sprzęt do wykrywania podsłuchów w pomieszczeniach jak i pojazdach. Nasze urządzenia potrafią wskazać dokładną lokalizację umieszczonego nadajnika cyfrowego czy też analogowego. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości i też taką jakość świadczymy w czasie naszej pracy.

…podczas wykrywania

Zleć to zawodowcom

Nasza zespół techników posiada ogromną wiedzę w przeszukiwaniu pomieszczeń pod kontem zgorzenia wycieku informacji. Stosujemy najnowszy sprzęt który pozwala nam sprawdzić na jakich falach nadaje urządzenie które potoczenie nazywamy podsłuchem. Wykrywamy wszystkie rodzaje urządzeń podsłuchowych – mikrofony bezprzewodowe działające na falach radiowych od 1 do 6000mhz, pluskwy GSM działające w przedziale fal GSM – Standard GSM 850 900 1800 1900 – Standard UMTS 850 900 1900 2100 – Standard LTE FDD LTE: 700, 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 TDD LTE: 1900, 2300, 2500, 2600, ukryte kamery WiFi, oraz dyktafony Bluetooth. Jesteśmy w stanie znaleźć wszelkiego rodzaju urządzenia które nie emitują fal radiowych oraz GSM, tzw. martwe mikrofony ( dyktafon cyfrowy ). Technicy którzy u Nas pracują, zajmują się montażem urządzeń podsłuchowych stąd wiedza gdzie najczęściej można takie urządzenie ukryć, co pozwala na łatwe znalezienie takiego sprzętu.

Reasumując. Nasza usługa obejmuje sprawdzenie pomieszczenia, pojazdu przez urządzenia do wykrywania fal radiowych, gsm, bluetooth, wifi. Używamy wysoce wyspecjalizowanego sprzętu, oraz przeszukujemy pomieszczenia bądź pojazdy manualnie. Każde urządzenie przez nas sprawdzone zabezpieczamy na życzenie klienta specjalną plombą. Nie jesteśmy z tych firm które przychodzą z 2 walizkami w których jest tylko zagłuszacz i wykrywacz kupione na allegro.
Proszę o poważne przemyślenie ofert osób które świadczą tego typu usługi. Ponieważ można wydać pareset złoty, na „czarodzieja” który pomacha różdżką i nic nie wykryje bo nie ma ani wiedzy, ani odpowiednich urządzeń.

Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów

Nie jesteś pewien, że w Twoim domu nie jest bezpiecznie ? Ciągle podejrzewasz najbliższych czy nie zostawili po swojej wizycie jakiejś „pluskwy”. Masz znajomych którzy chcą zagrozić Twoim interesom?

Zleć nam usługę wykrywania podsłuchów i urządzeń cyfrowych które na pewno jesteśmy w stanie znaleźć bądź wykryć w Twoim mieszkaniu, biurze, samochodzie czy pomieszczeniu w którym najczęściej coś się może dziać i z którego wypływają jakieś ważne dla Ciebie informacje.

Kto może być narażony na podsłuch:

  • osoby zamożne
  • osoby o bardzo wysokim stopniu społecznym
  • osoby medialne np. politycy, dziennikarze
  • pracownicy firm
  • małżonkowie oraz partnerzy

Umieszczenie podsłuchu w domu , samochodzie czy biurze wyżej wymienionych grup społecznych pozwala osobie podsłuchującej zdobyć wiele cennych informacji, które może wykorzystać do szantażu, w sądzie lub inny sposób.

Usługa – Wykrywanie podsłuchów z P24

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykrywaniem podsłuchów tj. pluskwy GSM cyfrowych jak i analogowych, lokalizatory GPS, kamery wifi umieszczane w urządzeniach elektrycznych lub miejscach w których można podać prąd z powerbank , nadajniki radiowe każdego  zakresu fal częstotliwości. Nasze urządzenia posiadają bardzo wysoką czułością dzięki temu są niezawodne w znalezieniu źródła podsłuchu, dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić lokalizację  urządzenia podsłuchowego. Dysponujemy sprzętem do wykrywania każdego rodzaju podsłuchu.

…podczas wykrywania