Skip to main content
Marek W., 45 lat

Zawsze, gdy moja córka wychodziła ze znajomymi martwiłem się gdzie i kim spędza czas. Nie wiedziałem jak skontrolować jej bezpieczeństwo. Przecież nie będę jej śledził i narażał na krytykę ze strony jej znajomych, że tata jest nadopiekuńczy. Szukając informacji w internecie, trafiłem na aplikację SpyONE. Zadzwoniłem i uzyskałem szczegółowe informacje na temat instalacji  i funkcjonowania podsłuchu na telefon SpyONE. Dzięki SpyONE mogę kontrolować lokalizację GPS mojej córki na swoim telefonie. Aplikacja pozwala mi weryfikować jej prawdomówność.

Marta S., 38 lat

Mam podejrzenia, że moja córka wpadła w nieodpowiednie towarzystwo. Nie wiedziałam co robić i jak dowiedzieć się prawdy. Z pomocą przyszedł mi podsłuch na telefon SpyONE. W dowolnym momencie mogłam sprawdzić z kim i o czym rozmawia moja córka, żeby znaleźć źródło problemu. Obecnie wszystko jest dobrze. Przeprowadziłyśmy kilka poważnych rozmów i doszłyśmy do porozumienia. Teraz wiem, że moja córka jest bezpieczna, jednak kontrola i poczucie bezpieczeństwa jaką daje mi SpyONE jest nieoceniona. Dziękuję.

Jarosław U., 38 lat

Posiadam biznes z wieloletnim stażem. Obroty gotówki w naszej firmie są naprawdę duże. Muszę mieć całkowitą pewność w stosunku do moich pracowników i partnerów. Dlatego, gdy zatrudniamy nowych pracowników na wstępie informujemy ich o tym, że ich telefony są monitorowane.  Jest to część polityki naszej firmy. Dzięki aplikacji do monitorowania telefonu SpyONE, w firmie nie obserwuje się żadnych problemów.

Monika R., 26 lat

Moje życie nie było łatwe, dużo stresów, pracy, wyjazdów służbowych. Mąż tego nie rozumiał i któregoś „pięknego” dnia przyłapałam go na zdradzie z koleżanką ( podobno byli pijani ). Nie byłam jakoś zła ponieważ praca mnie wykańczała w taki sposób, że nie miałam już siły się gniewać, wybaczyłam – obiecał, że to pierwszy i ostatni raz. Poszukałam w Internecie o podsłuchach na telefon, chciałam sprawdzić czy mnie nie oszukiwał już wcześniej, po dosłownie paru dniach dowiedziałam się, że planuje małżeństwo. Obecnie jestem po rozwodzie i dobrze mi z tym. 🙂

Karol G., 41 lat

Moja córka wybrała się na wycieczkę z kolegami i koleżankami z klasy na kilka dni. Postanowiłem, że ze względu bezpieczeństwa zainstaluję jej w telefonie aplikację SpyONE. Na bieżąco mogłem kontrolować jej aktualną lokalizację. To naprawdę sprawia, że człowiek jest spokojniejszy i nie męczy się z myślami o bezpieczeństwo swojego dziecka. Polecam każdemu rodzicowi rozwiązanie jakie daje firma Podsluchy24 – aplikacja SpyONE.

Andrzej K., 49 lat

Od ponad 10 lat jestem związany z firmą, która działa w branży transportowej. Zaangażowanie w działania firmy, ciągłe wyjazdy i brak obecności w domu sprawiły, że zacząłem mieć podejrzenia w stosunku do mojej żony. Nasze stosunki bardzo się ochłodziły. Postanowiłem, że zainstaluje na telefonie żony, aplikację do podsłuchu telefonu. Niestety moje podejrzenia okazały się słuszne. Okazało się, że moja żona regularnie spotyka się z młodszym ode mnie facetem. Mimo zdrady, udało nam się naprawić stosunki. Dzisiaj poświęcam Żonie znacznie więcej czasu. Jesteśmy szczęśliwi z powodu uratowania naszego małżeństwa.

Janek M., 32 lat

Nie miałem pojęcia o istnieniu takich programów. Dopiero w rozmowie z przyjacielem, dowiedziałem się, że jest możliwość ustalenia wierności partnerki w sposób dyskretny. Udało mi się zainstalować aplikację SpyONE swojej partnerce. Teraz jestem pewny, że wszystko jest OK, a moje domysły, to czysty wymysł. Miałem wyrzuty sumienia, że podjąłem się takiego kroku, ale przynajmniej wiem, że mój związek jest bezpieczny. Dziękuję za pomoc.

Tomasz P.  45 lat

Od wielu lat prowadzę firmę detektywistyczną w Warszawie. Współpracujemy z firmą Podsluchy24 od początku naszej działalności. Aplikacja SpyONE, to najlepsze rozwiązanie do pozyskania informacji i szpiegowania telefonu. Serdecznie polecam. Tomek

Ania M., 26 lat

Zawsze byłam zazdrosna o mojego męża. Byliśmy młodym małżeństwem, a on wciąż pokazywał, że nie można mu do końca ufać. Pomyślałam, że może to ja niepotrzebnie się denerwuje i są to tylko moje urojenia. Jako, że jestem osobą, która nie pozwoli się oszukiwać szukałam rozwiązań w internecie. Trafiłam na podsłuch telefonu SpyONE. Pomyślałam, że to idealne rozwiązanie. Zainstalowałam program w nocy. Okazało się, że z nagranych rozmów, nie wiele wynikało. SMS’y, które wysyłał również były krótkie i niewiele mówiły. Przeczytałam o innych funkcjach programu szpiegowskiego. Znalazłam taką opcję jak „nasłuch otoczenia – rozkład”. Opcja ta, pozwoliła mi zaplanować nagrywanie wszystkiego co dzieje się dookoła telefonu. Jak odsłuchałam nagrania, byłam przerażona. Okazało się, że mąż spotykał się regularnie w hotelu z moją znajomą. Polecam wszystkim kobietą, które podejrzewają swoich facetów o skoki w bok. Dziękuję SpyONE.

Karolina., 30 lat

Nie zamierzałam zajść w ciąże ale gdy już się tak stało, byłam bardzo szczęśliwa. Przez 30 dni po urodzeniu syna, nie uprawialiśmy seksu z mężem. Chciałam się zregenerować. W tym czasie zauważyłam, że mój maż całkowicie nie zwraca na mnie uwagi. Nie patrzy na mnie tak jak wcześniej. Chciałam się dowiedzieć, co może być nie tak. Koleżanka opowiedziała mi o aplikacji do szpiegowania telefonu. Znalazłam firmę Podsluchy24, która zapewniła, że oprogramowanie jest bezpieczne i działa bez  zarzutów. Wgrałam oprogramowanie i dzięki funkcji podsłuch tinder, udało mi się dowiedzieć, że umawiał się na randki. Podsłuch aplikacji Tinder pozwolił mi poznać treści rozmów, miejsca i daty spotkań. Nie mogłam sobie na to pozwolić.

Kontakt i pomoc techniczna

Poniedziałek – Niedziela: 9:00 – 21:00

Sprzedaż

Poniedziałek – Piątek: 11:00 – 18:00

Bezpłatna pomoc techniczna

kontakt@podsluchy24.pl

kontakt mailowy