Podsłuch telefonu

Czym jest podsłuch telefonu? Jak można go wykorzystać? Sposoby instalacji i zalety aplikacji szpiegowskiej.

Podsłuch telefonu, kojarzy nam się z podsłuchiwaniem przez takie służby jak Policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Czy Centralne Biuro Śledcze (CBA) w celu uzyskania informacji, potrzebnych do zatrzymania osoby, zdobycia  dowodów do wyjaśnienia danej sprawy. Warto wiedzieć, że służby do podsłuchu telefonu wykorzystują operatorów sieci komórkowych, a niżeli instalują aplikację bezpośrednio na telefon podejrzanej osoby.

SpyONE – Najbardziej zaawansowane narzędzie do Podsłuchu telefonu na Świecie

SpyONE, to najbardziej zaawansowana technologicznie aplikacja do kontroli telefonu. Przez ekspertów nazywana podsłuchem XXI, wieku. Zobacz prezentację produktu i dowiedz się więcej.

Nowe technologie, a podsłuchy na telefon

XXI wiek, to wiek nowych technologii, cyfryzacji i internetu. Co druga osoba posiada telefon komórkowy typu smartfon, który jest jednocześnie przenośnym komputerem, posiadającym niezliczoną ilość funkcji.

Nowe technologię, nie tylko dały nam nowe możliwości komunikacji, odkrywania świata i zdobywania nowinek ale, także stały się poważnym zagrożeniem dla naszych dzieci i nas samych.

Aplikacje, portale randkowe, gry

Twórcy internetowi, programiści każdego dnia tworzą aplikacje, którymi starają się nas zainteresować i przyciągnąć do siebie na stałe. Facebook, Messenger, Instagram, Snapchat, Skype, WhatsApp, Tinder. To tylko niektóre z popularnych aplikacji, które nierzadko stają się przyczyną spędzania więcej wolnego czasu w telefonie, niż z bliskimi.

Zdrada, a podsłuch telefonu

Nie od dzisiaj wiadomo, że najwięcej informacji o nas oraz z kim i kiedy się kontaktujemy, znajduje się w naszym telefonie komórkowym. Mówi się, że telefon, to Twój największy wróg. Dziś, zdecydowanie łatwiej jest nawiązać nową znajomość, dzięki komunikatorom internetowym, czy portalom randkowym.

Podsłuch telefonu męża / żony

Podejrzenia, ciągłe kłótnie, brak zrozumienia, ślady na koszuli, nowy zapach perfum i wiele innych oznak. Partnerzy wieloletnich związków, sięgają coraz częściej do pomocy profesjonalistów – Detektywów, czy specjalistów od podsłuchów. Nic jednak nie może się równać z podsłuchem na telefon – co to takiego? Podsłuch telefonu, to nic innego jak aplikacja szpiegowska, zainstalowana na telefonie partnera, która przekazuje/wysyła wszystkie informacje z danego smartfona na serwer, do którego ma dostęp tylko osoba, która podejmie się instalacji takiego oprogramowania.

Podsłuch telefonu – aplikacje i oprogramowania w Polsce i na Świecie.

W Polsce i na Świecie istnieje wiele firm, które tworzą oprogramowania szpiegowskie. Co chwila powstaje nowa strona internetowa,  przedstawiająca nowy, unikalny produkt, który jest niemal doskonałym. Niestety… często prawda jest inna. Na co zwrócić uwagę, jaki produkt wybrać?

Jak wybrać podsłuch telefonu?

Warto zwrócić uwagę ilu sprzedawców w internecie oferuje dany produkt. Jeśli produkt o tej samej nazwie pojawia się u kilku sprzedawców, jest duże prawdopodobieństwo, że aplikacja to nie tzw. Fake. Kolejną istotną rzeczą podczas wyboru podsłuchu, jest pomoc techniczna po zakupie aplikacji. Wiele firm i sprzedawców internetowych po zakupie nie oferują pomocy. Warto zapytać czy istnieje instalacja zdalna, to znaczy bez fizycznego kontaktu z docelowym telefonem. Odpowiedź brzmi: NIE! Jeśli sprzedawca poinformuje nas, że jest taka możliwość, zwyczajnie nas okłamie. Co innego, gdy chodzi o pomoc przy instalacji zdalnej przez aplikację TeamViewer Quick Support.

Podsłuch na telefon, to produkt dyskretny i musi być objęty najwyższym bezpieczeństwem. Wielu sprzedawców na swoich stronach www udostępnia proces instalacji oraz nazwę aplikacji. Jeśli docelowa osoba będzie miała podejrzenie, że taka aplikacja mogła zostać zainstalowana na jej telefonie, poszuka informacji w internecie i po obejrzeniu filmu instalacyjnego, będzie wiedziała czego szukać w swoim telefonie.

*** Dlatego my, producenci oprogramowania SpyONE™, nie udostępniamy informacji, jak zainstalować podsłuch w telefonie, przed zakupem

Ochrona rodzicielska, a kontrola rodzicielska.

W wieku 11 – 13 lat dzieci stają się bardziej odważne. Z pełnej zależności od rodziców, wpajanych zasad i ostrzeżeń, przechodzą w tryb większej swobody. Podczas, gdy zaczynają uczęszczać do szkoły średniej, stają się coraz bardziej pewne siebie – internet staje się dla nich otworem. Wtedy, też pojawia się pierwszy telefon. Zakup telefonu dziecka, wiąże się z większą odpowiedzialnością. Rodzice powinni omówić wszelkie zagrożenia jakie niesie internet, czego należy unikać i jakich zasad przestrzegać korzystając z tego ogromnego medium.

Czy rodzice, powinni kontrolować aktywność dziecka w internecie?

Telefon komórkowy – Smartfon, to bez wątpienia świetna technologia, dzięki której mamy możliwość pozostać w stałym kontakcie, uzyskać informację z internetu, notować czy korzystać z aplikacji.

Bezpieczeństwo On-line

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie: Czy chciałbym kontrolować telefon swojego dziecka? Wiedzieć gdzie jest? Jakich aplikacji używa? Z kim rozmawia i o czym? Jak posługuje się mediami społecznościowymi? Czy może pozostawić dziecko w sferze prywatności i nie kontrolować telefonu dziecka?

W dobie wielu niebezpieczeństw, prowokacji, nękania  i prześladowania, aplikacja do kontroli rodzicielskiej, jest jednym z najlepszych sposobów wykrycia zagrożenia.

Porozmawiaj z Ekspertem

Specjalistą od aplikacji SpyONE, jest nikt inny jak sam Jan “Majami” Fabiańczyk. Niegdyś jeden z najsłynniejszych policjantów w Polsce, dziś – ekspert w dziedzinie zakładania podsłuchów na telefon.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
+48 792 01 05 05

 Android

Aplikacja, którą oferujemy, przeznaczona jest na telefony z systemem Android i działa prawidłowo, na wszystkich jej wersjach.

 Dostęp do telefonu

Proszę pamiętać, że do instalacji aplikacji, potrzebny jest dostęp do telefonu.

 Instalacja

Instalacja podsłuchu na telefonie jest intuicyjna i bardzo prosta. Oferujemy, także pomoc instalacji zdalnej podczas której, łączymy się z telefonem za pomocą programu Teamviewer Quicksupport

 Pomoc

Mamy świadomość, jak ważna jest nasza pomoc i wsparcie po zakupie aplikacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 11:00  do 18:00.

Zainstaluj podsłuch na telefon komórkowy

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się niezawodnym oprogramowaniem SpyONE™

Zainstaluj program

Kontakt i pomoc techniczna

Poniedziałek – Niedziela: 24h

Sprzedaż

Poniedziałek – Piątek: 11:00 – 18:00

Bezpłatna pomoc techniczna

biuro@podsluchy24.pl

kontakt mailowy