Skip to main content

Jak podsłuchać telefon komórkowy?

Gdy partner podejrzewa swoją partnerkę o zdradę, często decyduje się na pomoc agencji detektywistycznej. Niestety w dzisiejszych czasach wynajem prywatnego detektywa, to koszt od 1500 zł za dobę. Warto dodać, że skorzystanie z agencji detektywistycznej nigdy nie gwarantuje 100% rezultatów.  Czy jest inne rozwiązanie, żeby złapać oszukującego męża lub żonę? Z pomocą przychodzi aplikacja do podsłuchu telefonu SpyOne. Jest to nowoczesne oprogramowanie, które należy zainstalować na telefonie osoby, którą podejrzewamy o zdradę. Aplikacja w sposób niewidoczny da nam dostęp do takich informacji jak: nagrywanie rozmów, lokalizację GPS, możliwość podglądu z przedniej lub tylnej kamery telefonu, dostęp do historii przeglądanych stron internetowych, uzyskamy, także dostęp do wiadomości SMS i MMS. Funkcji jakie oferuje aplikacja do podsłuchu jest bardzo dużo.  Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami, jakie oferuje aplikacja SpyOne. Zobacz wszystkie funkcje

Jeśli Twój partner lub partnerka nagle zmieniła swoje zachowanie w stosunku do Ciebie, a Ty ciągle zadręczasz się myślami, aplikacja do podsłuchu telefonu pozwoli Ci dowiedzieć się prawdy o Twoim związku. Podsłuch na telefon posiada wbudowany system rejestracji rozmów SpyOne Recorder. Funkcja ta pozwala na rejestrację wszystkich wybieranych jak i odebranych numerów. Zobaczysz historię połączeń, a także odsłuchasz nagrania. To co usłyszysz może być cennym materiałem dowodowym.

Kiedy warto sięgnąć po aplikację do podsłuchu telefonu SpyOne?

Oczywiście, głównym powodem dla którego chcemy sprawdzić partnera lub partnerkę jest zdrada. Kolejnym powodem dla którego decydujemy się na instalacje podsłuchu są problemy wychowawcze dzieci. Żyjemy w czasach gdzie dostęp do informacji jest bardzo prosty. Wszystko to za sprawą Internetu. Niestety Internet ma także swoją ciemna stronę. Bardzo często  dzieci stają się ofiarami przestępców Internetowych, którzy czekają na nieświadome ofiary. Rodzice instalując podsłuch na telefonie dziecka mają dostęp do historii odwiedzanych stron internetowych, a także do informacji z kim się komunikują. Podsłuch telefonu możemy, także wykorzystać w biznesie. Instalacja aplikacji szpiegowskiej na telefonie komórkowym pracownika, pomoże zidentyfikować nieuczciwe zachowanie.

SpyOne - Najlepsza aplikacja do podsłuchu telefonu

  • Załóż podsłuch na telefon w mniej niż 5 min,
  • Monitoruj zdarzenia na swoim telefonie lub komputerze,
  • SpyOne posiada więcej funkcji, niż jakikolwiek inny produkt,
  • Aplikacja sprawdzi się gdy:
    – Podejrzewasz zdradę,
    – Chcesz kontrolować telefony komórkowe swoich dzieci,
    – Chcesz zabezpieczyć telefony komórkowe swoich pracowników.

1

Podsłuchuj zainstalowane aplikacje

Zobacz jakie aplikacje są zainstalowane na telefonie. Sprawdzaj historię instalacji.
2

Podsłuchuj rozmowy telefoniczne

SpyOne pozwala nagrywać rozmowy telefoniczne. Istnieje, także możliwość nagrywania połączeń VOIP z aplikacji facebook messenger, skype, line itd. (Zapytaj sprzedawcę, które telefony obsługują nagrywanie VOIP).
3

Monitoruj media społecznościowe i komunikatory internetowe

SpyOne daje Ci dostęp do wszystkich popularnych komunikatorów internetowych. Czytaj wiadomości z takich komunikatorów jak: Facebook Messenger, Whatsapp, Instagram, Tinder i wiele więceju.
4

Szpiegowanie wiadomości

SpyOne pozwala Ci na szpiegowanie wiadomości SMS, MMS i Email. Zobacz zarówno wychodzące, jak i przychodzące wiadomości.
5

Wgląd do multimediów

Uzyskaj dostęp do zdjęci wykonanych aparatem telefonu oraz pobierz je na własny nośnik.
6

Szpiegowanie stron WWW

Instalacja podsłuchu na telefonie komórkowym da Ci dostęp do historii odwiedzanych stron internetowych.
7

Słuchaj otoczenia na żywo

Przejmij kontrolę nad mikrofonem telefonu. Słuchaj otoczenia kiedy tylko tego potrzebujesz. Możesz, także wcześniej zaplanować zdarzenie nagrywania otoczenia.
8

Pobieranie zebranych informacji

Wszystkie zebrane informacje możesz pobrać jednym kliknięciem na własny nośnik.