Skip to main content

Podsłuch telefonu komórkowego opartego o system Android, daje nam możliwość śledzenia danej osoby w celu rozwiania podejrzeń. Instalacja aplikacji szpiegowskiej na systemie Android to metoda, która daje nam dostęp do urządzenia. Przeszkodą może być dostęp do telefonu komórkowego. Przeważnie ludzie nie zostawiają swoich smartfonów bez opieki.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak w prosty sposób możesz podsłuchiwać Androida zapraszamy do artykułu. Opisujemy w nim, jak przejąć kontrolę nad czyimś telefonem, a także jak możesz wykorzystać aplikację, by poznać prawdę.

Przejdź na stronę do zakupu aplikacji

Jak podsłuchać telefon z systemem Android bez Root?

System operacyjny Android z roku na rok staje się coraz bardziej bezpieczny. Firma Google, dokładna wszelkich starań by ich system, był numerem 1 na rynku. System Android od 2022 roku stał się bardziej stabilny i szybszy w stosunku do jego poprzednich wersji.

Wiele osób myśli, że podsłuch na telefon z systemem Android jest możliwy tylko wtedy, gdy telefon zostanie zrootowany. Nic bardziej mylnego. Nasz zespół odradza Rootowania telefonu, ponieważ system będzie mniej stabilny, a telefon utraci gwarancję.

Jeśli chcesz skutecznie skontrolować telefon osoby, bez utraty wyżej wymienionych właściwości telefonu, możesz skorzystać z profesjonalnego oprogramowania do podsłuchu telefonu z systemem Android – SpyOne.

SpyOne – Najlepszy i jedyny podsłuch na telefon z system Android, który nie wymaga Rootowania telefonu. 

SpyOne – Podsłuch na telefon Android, to jedyna aplikacja na rynku, która pozwala na monitorowanie telefonu komórkowego bez konieczności rootowania telefonu. Ponadto aplikacja wyróżnia się szeregiem funkcji, których nie oferuje żaden inny podsłuch na telefon z systemem Android. Podsłuch działa na systemach operacyjnych Android w każdej jego wersji 14 i wyższej.

Podsłuch Android, pozwala na gromadzenie danych z urządzenia na serwerach SpyOne. Dostęp do informacji, odbywa się za pomocą konta SpyOne. Podsłuch na Androida daje dostęp do takich funkcji jak: nagrywanie połączeń, wgląd do wiadomości SMS,  monitorowanie lokalizacji, dostęp do historii przeglądanych stron www, wgląd do komunikatorów internetowych. Dostępnych funkcji jest znacznie więcej. Wszystko zależy od wyboru odpowiedniego pakietu.

Podsłuch Android działa w trybie incognito. Jest całkowicie niewidoczny na urządzeniu osoby śledzącej.

Jak zainstalować podsłuch na telefonie bez rootowania systemu?

SpyOne – jedyny podsłuch na telefon, który nie wymaga Roota w telefonie. Dowiedz się jak go skutecznie zainstalować.

Punkt 1 Odwiedź naszą stronę internetową podsluchy24.pl i wybierz jeden z 3 produktów. Produkty różnią się od siebie funkcjami.

Punkt 2 Gdy już zdecydujesz, który podsłuch na system Android odpowiada Twoim wymaganiom, kolejnym krokiem jest wybór czasu licencji. Wśród dostępnych możliwości mamy następujące pozycje: 2 dni, 15 dni, 1 miesiąc, 3 miesiące, pół roku i rok.

Punkt 3 Skorzystaj z instrukcji, którą otrzymałeś po zakupie. Zainstaluj aplikację wg. Jednego z filmów instruktarzowych. Pamiętaj, że do instalacji podsłuchu, potrzebujesz fizyczny dostęp do telefonu komórkowego.

Punkt 4 Ostatnim punktem jest aktywacja podsłuchu, przez swojego maila i zalogowanie do pulpitu nawigacyjnego SpyOne. Instrukcja zawiera obszerny film w którym pokazujemy jak korzystać z podsłuchu na telefon SpyOne. Od teraz wszystkie informacje z podsłuchiwanego telefonu będą dla Ciebie dostępne w każdej chwili – Dobrej zabawy! 😊

Przykładowe funkcje podsłuchu na telefon bez Rootowania systemu Android

Śledzenie wiadomości tekstowych

Zdalnie odczytuj wiadomości SMS z telefonu podsłuchiwanego. Sprawdzaj daty i godziny odebrania lub wysłania wiadomości.

Sprawdzaj historię przeglądanych stron

Podsłuch Android, daje Ci wgląd do historii przeglądanych stron internetowych. Możesz w każdej chwili sprawdzić na jakie strony wchodziła podsłuchiwana osoba.

Zdalny dostęp do podzespołów urządzenia

Podsłuch na Androida, pozwala na zdalne uruchomienie kamery telefonu. Osoba kontrolująca telefonu, może zobaczyć wszystko co dzieje się dookoła telefonu komórkowego. Użytkownik, może także uruchomi mikrofon w telefonie i nagrać otoczenie. Funkcje te, pozwolą na zweryfikowanie prawdomówności partnera lub partnerki.

Rejestrowanie wszystkich naciśniętych klawiszy (Android Keylogger)

Android Keylogger, pozwala zapisać wszystkie naciśnięte klawisze na telefonie komórkowym. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość zobaczyć wysłane wiadomości ze wszystkich komunikatorów internetowych tj: Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram, Tinder, Viber, Skype czy polski Gadu Gadu.

Nagrywanie otoczenia telefonu z systemem Android

Podsłuch Android Live – pozwala na zdalne aktywowanie mikrofonu urządzenia i nagranie dźwięku otoczenia. Funkcja ma dwie opcje – podsłuch na żywo i podsłuch z wykorzystaniem planera. Możesz zaplanować kiedy i o której nagranie ma zostać zrealizowane. Po zrealizowania nagrania, użytkownik może je otworzyć w panelu SpyOne.

Śledznie lokalizacji Android GPS  

Monitoruj lokalizację podsłuchiwanego telefonu. Sprawdzaj gdzie znajduje się w danym momencie. Sprawdzaj historię odwiedzanych miejsc oraz poznaj ścieżkę poruszania się użytkownika.