Skip to main content

Android to bez wątpienia jest najpopularniejszym system na telefony i tablety. Android jest oparty na jądrze systemu Linux.

Podsłuch Android jest technologią dla każdego. Posiada przyjazny interfejs, i oraz otwartą platformę dla developerów piszących aplikację. Co ważne, android jest system operacyjnym typu Open Source, co oznacza, że każdy może zmieniać i modyfikować jego kod źródłowy. Android daje możliwość tworzenia komercyjnego oprogramowania i aplikacji, bez konieczności podpisywania umów z Google. Wart wiedzieć, że producenci urządzenia czy operatorzy sieci nie są zmuszanie do instalacji pakietu Google. Aplikacje takich firm jak Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram.

Istnieje ponad milion aplikacji na system Android i ciągle powstają nowe. Znajdziemy w nim aplikacje do nauki, gry, aplikacja pomagające nam znaleźć wymarzoną pracę i wiele wiele więcej. Wszystko czego tylko szukasz znajdziesz w systemie Android. System Android został osadzony na ponad 24 000 urządzeń. Aż a 1300 marek zdecydowało się na rozwiązania systemu Android.


Podsłuch Android dla Developerów

Android w porównaniu do takich systemów operacyjnych i platform jak iOS, Symbian, Web OS czy Windows jest system otwartym. Bez Androida nie było by aplikacji do podsłuchu telefonu SpyONE. Programiści systemu Android ciągle ułatwiają pracę deweloperom i starają się stworzyć narzędzie do tworzenia i rozpowszechniania  zaawansowanych aplikacji, które będą posiadały nieograniczone funkcje.

Podsłuch SpyONE tylko na system Android

SpyONE  to zaawansowane narzędzie i aplikacja, która została stworzona przez profesjonalny zespół developerów z firmy podsluchy24.plDzięki oprogramowaniu typu Open Source jakim jest Android moglibyśmy staranie opracować system robiący zrzuty działalności użytkownika na podsłuchiwanym telefonie. SpyONE jest zintegrowany z platformą internetową, która odbiera wszystkie zdarzenia z telefonu. SpyONE – Aplikacja do podsłuchu telefonu na system Android jest dla każdego i działa niezawodnie.