Skip to main content

SpyONE Live Streaming – monitoruj wszystko co dzieje się wokół telefonu dzięki przesyłaniu na żywo obrazu z kamer z pełnym zakresem 360 stopni!

Aplikacja ta przejmuje kontrolę nad kamerami przednią i tylną urządzenia, jak również nad mikrofonem, aby dostarczyć Ci na żywo obraz z otoczenia docelowego urządzenia. Użytkownicy mogą obejrzeć otoczenie docelowego urządzenia z pełnym zakresem 360 stopni. Dzięki oprogramowaniu SpyONE Live Streaming użytkownicy mają możliwość monitorowania wszystkiego, co dzieje się wokół telefonu, dzięki dźwiękowi i wizualizacjom. Można śledzić na żywo, co robi użytkownik docelowego telefonu i co dzieje się w jego otoczeniu.
SpyONE Live Streaming to aplikacja do monitorowania telefonów komórkowych, która umożliwia podsłuchiwanie i oglądanie obrazu z urządzenia w czasie rzeczywistym. Dzięki tej technologii możliwe jest odkrywanie i przesyłanie obrazu z kamer przedniej i tylnej urządzenia na panel sterowania SpyONE. Program pozwala również na aktywowanie funkcji, która umożliwia podgląd obrazu z otoczenia telefonu z dźwiękiem.

Jak uzyskać dostęp do kamer z telefonu komórkowego?

SpyONE umożliwia zdalne sterowanie kamerami i mikrofonami telefonu docelowego. Aby zobaczyć na żywo otoczenie telefonu komórkowego, musisz zainstalować aplikację szpiegowską na urządzeniu docelowym.

Jak aplikacja do transmisji na żywo z kamery może pomóc?

Czy zaniedbujesz bezpieczeństwo swoich dzieci i biznesu? Nie rób tego! Wypróbuj oprogramowanie SpyONE Live Streaming do transmisji na żywo z kamery, aby zapobiec problemom rodzicielskim i biznesowym. Wszyscy mamy w sobie detektywa Dicka Tracy’ego, tak samo jest z rodzicami i specjalistami biznesowymi. Aplikacja ta pilnuje działań twoich dzieci w twojej nieobecności poprzez kontrolowanie kamer w telefonie. Zatem rozpocznijmy śledztwo w ukrytych miejscach, gdzie przebywają twoje dzieci i obserwujmy działania twoich pracowników podczas godzin pracy, korzystając z ich urządzeń.

Czy powinniśmy zrootować telefon docelowy, aby uzyskać dostęp do kamer telefonicznych na żywo?

To już nie jest konieczne. Można aktywować oprogramowanie umożliwiające przesyłanie strumieniowe obrazu z kamery bez konieczności odblokowywania systemu operacyjnego urządzenia mobilnego. Nasze rozwiązanie szpiegowskie działa bez konieczności wykonywania niepożądanych czynności, takich jak rootowanie, ponieważ chcemy uniknąć narażenia Twojego urządzenia na ryzyko.