Skip to main content

SpyOne

Najlepsze oprogramowanie do podsłuchu telefonu.

SpyOne

Najlepsze oprogramowanie do podsłuchu telefonu.

 • Podsłuch na żywo z wykorzystaniem obu kamer wraz z dźwiękiem
 • Podsłuch dźwięku z otoczenia na żywo
 • Podgląd ekranu telefonu na żywo (tylko wybrane telefony – dowiedz się więcej u eksperta)
 • Monitorowanie aplikacji: Whatsapp, Instagram, Facebook, Telegram, Signal, Tinder i wiele więcej
 • Blokada aplikacji często używanych przez dzieci typu: Discord, czy Twich i innych popularnych aplikacji do streamowania
 • Śledzenie lokalizacji z wykorzystaniem modułu GPS w telefonie – Historia lokalizacji
 • Natychmiastowa lokalizacja telefonu
 • Aplikacja SpyOne kompatybilna z system operacyjnym Android od 6 do 12

Charakterystyczne cechy aplikacji SpyOne

SpyOne to najlepsze oprogramowanie szpiegowskie na rynku.  Aplikacja pozwala monitorować telefony komórkowe, a także tablety bez względu na to gdzie jesteś. SpyOne posiada funkcje, których nie daje żadna inna aplikacja szpiegowska na rynku. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni 15 lat w branży, pozwala nam z powodzeniem wyróżniać się na tle konkurencji.

Ponad 70 zaawansowanych funkcji do podsłuchu telefonu

Instalacja podsłuchu na telefonie komórkowym to tylko 5 min lub szybciej w zależności od poziomu zaawansowania

Instalując aplikację SpyOne, nie musisz rootować telefonu

Bardzo szybkie serwery AWS Amazon, gwarantują stabilną transmisję danych

Aplikacja pracuje potajemnie i nie jest widoczna dla użytkownika telefonu

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne zarówno przy instalacji, jak i obsłudze programu

Podsłuch telefony SpyOne, to idealne narzędzie dla rodziców gdy:

Twoje dziecko ma problemy ze snem

Dzieci mają coraz większe kłopoty z zasypianiem z powodu braku kontroli rodziców nad korzystaniem z telefonu komórkowego.

Czas z telefonem

Dzieci coraz więcej czasu spędzają wykorzystując telefony komórkowe. SpyOne pozwoli ustalić czy Twoje dziecko korzysta rozsądnie z telefonu.

Lęki i depresja u nastolatków

Telefony komórkowe mogą być przyczyną zaburzeń lękowych u dzieci i nastolatków. Instalacja aplikacji SpyOne może mieć kluczowe znaczenie, by rozwiązać problem Twojego dziecka. SpyOne pozwoli Ci ustalić obecną lokalizację oraz poznać historię odwiedzanych miejsc.

Media społecznościowe powodem uzależnienia u dzieci

Brak kontroli rodziców nad mediami społecznościowymi swoich dzieci może być przyczyną wielu problemów. Coraz więcej dzieci jest atakowanych przez tak zwanych „drapieżników internetowych”. Chroń swoje dziecko w Internecie instalując aplikację SpyOne na jego telefonie.

Jak rozwiać wątpliwości o zdradzie? Założenie podsłuchu na telefonie męża lub żony jest łatwiejsze niż myślisz.

Podejrzenie zdrady można bardzo łatwo rozwiać korzystając z bezpiecznego podsłuchu na telefon, a takim jest aplikacji SpyOne. SpyOne gwarantuje dyskrecje i bezpieczeństwo zgromadzonych danych. Telefony komórkowe, to potężna baza wiedzy o naszym życiu. SMS-y, komunikatory internetowe, połączenia telefoniczne, odwiedzane strony czy codzienna lokalizacja telefonu – te wszystkie informacje możesz z łatwością pozyskać instalując SpyOne.

Funkcja

Automatyczne nagrywanie połączeń

Aplikacja szpiegowska SpyOne, pozwala na nagrywanie rozmów telefonicznych zarówno przychodzących, jak i wychodzących. Wbudowany tajny rejestrator połączeń zapewni dyskrecje przy przechwytywaniu połączeń.

Funkcja

Nagrywanie otoczenia telefonu

Nasłuch otoczenia stał się możliwy dzięki wykorzystaniu mikrofonu telefonu docelowego. Aplikacja szpiegowska SpyOne daje także możliwość zarejestrowania dźwięków z otoczenia. Możemy zaplanować kiedy mikrofon zacznie nagrywać otoczenie z dokładnością co do jednej sekundy. Funkcja ta doskonale sprawdza się wtedy, gdy nasze dzieci spotykają się z nieodpowiednimi ludźmi. Rodzice mogą usłyszeć o czym rozmawiają i czy nie grozi im niebezpieczeństwo.

Funkcja

Podsłuchuj i szpieguj komunikatory internetowe i media społecznościowe

Podsłuch telefonu SpyOne pozwala z powodzeniem szpiegować takie aplikacje jak: Whatsapp, Instagram, Facebook, Messenger, Snapchat oraz wszystkie inne popularne komunikatory. *Czy wiesz, że nawet jeśli użytkownik usunie wiadomości z komunikatora, Ty i tak je zobaczysz.

Funkcja

Funkcje na żywo

SpyOne jako pierwszy wprowadził niesamowitą funkcję Live360°. Funkcja ta daje możliwość zdalnego sterowania kamerami. Możesz uruchomić przednią lub tylną kamerę bez wiedzy użytkownika telefonu. Możesz, także wszystko usłyszeć za pomocą mikrofonu. Obraz i dźwięk na żywo! Wszystko to w sposób dyskretny i całkowicie niewidoczny.

Funkcja

Podgląd ekranu telefonu w czasie rzeczywistym

SpyOne, daje możliwość wglądu w pulpit telefonu. Funkcja ta pozwoli zobaczyć, co osoba robi na telefonie komórkowym w danym momencie. Jakie filmy ogląda, z kim pisze, jakich aplikacji używa. Ponadto zespół SpyOne wprowadził niesamowitą funkcję nagrywania aplikacji. Podczas gdy użytkownik zacznie korzystać z jakieś aplikacji, SpyOne rozpocznie nagrywanie ekranu telefonu.

Funkcja

Śledzenie lokalizacji GPS

Wykorzystaj aplikację SpyOne do śledzenia lokalizacji telefonu. Sprawdzaj rzeczywiste położenie telefonu, mapy tras czy historię lokalizacji. Coraz częściej słyszy się o porwaniach, czy zaginięciach. Podsłuch telefonu SpyOne, może mieć kluczowe znaczenie w takich przypadkach. SpyOne, pomaga rodzicom dowiedzieć się, gdzie są ich dzieci, gdy nie odbierają telefonu.

Funkcja

Keylogger Android

Najlepsza aplikacja szpiegowska SpyOne Keylloger, pozwala przechwycić wszystkie wciśnięte klawisze na telefonie z systemem Android. Wiadomości z komunikatorów, wpisywane strony internetowe, wiadomości z portali randkowych, wiadomości z poczty e-mail, notatki ze schowka i wiele więcej. SpyOne Keylogger, to potężne narzędzie, które pozwoli Ci poznać prawdę.

Funkcja

Wiadomości SMS i MMS

Przechwytuj wszystkie wysłane i odebrane wiadomości SMS. Odkrywaj usunięte SMS-y z telefonu. Aplikacja szpiegowska SpyOne umożliwia monitorowanie zarówno wiadomości SMS jak i MMS telefonu kontrolowanego. Wystarczy, że zainstalujesz podsłuch na telefonie, a SpyOne od razu zacznie gromadzić informacje. SpyOne SMS, to narzędzie, które pozwoli rodzicom kontrolować treści swoich dzieci.

Funkcja

Historia WWW i zakładki

SpyOne posiada wbudowane narzędzie, które pomoże skutecznie poznać historię odwiedzanych stron internetowych. Blokuj te, są według Ciebie nieodpowiednie. Aplikacja SpyOne pozwala, także wyświetlić historię wyszukiwania w Google.

Wybierz odpowiednią subskrypcję

Żeby rozpocząć korzystanie z aplikacji SpyOne, należy wybrać jedną z subskrypcji. Oferujemy 3 aplikacje różniące się od siebie funkcjonalnością i czasem licencji.

Uzyskaj dostęp do telefonu, który chcesz podsłuchiwać

Pomyślna konfiguracja aplikacji wymaga fizycznego dostępu do urządzenia. Czas instalacji to około 5 min.

Zaloguj się do panelu klienta SpyOne

Użytkownicy rejestrują aplikację korzystając ze swojego maila i hasła. Dostęp do panelu następuje od razu po zainstalowaniu aplikacji na telefonie docelowym.

Jak zainstalować aplikację do podsłuchu telefonu SpyOne?

SpyOne to jedna z najprostszych aplikacji do zainstalowania. Przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, w której przeprowadzimy Cię krok po kroku. Wybierz odpowiedni pakiet oraz czas licencji i zobacz jakie to proste. Ponadto do Twojej dyspozycji pozostaje zespół ekspertów, którzy chętnie pomogą Ci w prawidłowym zainstalowaniu programu. Istnieje, także możliwość instalacji przez naszego technika z wykorzystanie aplikacji QuickSupport by TeamViewer.

Posłuchaj naszego eksperta
Jan „Majami” Fabiańczyk

Fakty dotyczące aplikacji SpyONE:

Dlaczego SpyONE, jest najlepszą aplikacją do śledzenia telefonu?

W ostatnich kilku latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na aplikacje do śledzenia telefonów komórkowych. Wszystko za sprawą znacznego wzrostu cyberprzestępczości. Dlatego też, rodzice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zabezpieczyć telefony swoich dzieci. Zaletą wyposażenia telefonów komórkowych dzieci w aplikacje śledzącą SpyONE jest to, że w niedokuczliwy sposób możesz kontrolować wszystkie czynności wykonywane w Internecie i nie tylko. Co więcej, możesz wybrać z których funkcji chcesz korzystać kontrolując telefon SpyONE, żeby nie naruszać życia osobistego dziecka.

Przy dużej ilości dostępnego oprogramowania w Internecie, znalezienie odpowiedniego, które w pełni zaspokoi potrzeby nie jest proste. Unikaj stron, które znajdują się tylko w Google Adwords. Tacy sprzedawcy, często wykorzystują tylko płatne reklamy dotarcia do klienta nie świadcząc przy tym profesjonalnej usługi. Ci sprzedawcy często wyrządzą więcej szkód, niż przyniosą korzyści. Poszukaj więc oprogramowania godnego zaufania, takiego jak SpyONE, które od lat cieszy się reputacją i oferuje równowagę między ceną, a oferowaną funkcjonalnością i pomocą techniczną.

SpyONE, to wiodąca aplikacja na rynku używana przez tysiące użytkowników na całym Świecie. Poniżej kilka faktów, które świadczą o tym, że SpyONE, to nr 1:

Zdalne śledzenie telefonu komórkowego oraz prosta i szybka instalacja.

SpyONE, to najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie do zdalnego monitorowania wszystkich czynności na urządzeniu drugiej osoby. Prosty i intuicyjny proces instalacji, który trwa nie więcej niż 10 min.

SpyONE, zapewnia bezpieczeństwo Twoich dzieci w Internecie.

Nasza technologia pozwala na monitorowanie większość działań w Internecie. Komunikatory internetowe, przeglądane strony www, email i wiele więcej.  Aplikacja pozwoli Ci wyświetlać lokalizację w czasie rzeczywistym a nawet słyszeć wszystko co dzieje się dookoła telefonu.

Zdalne namierzanie numeru telefonu - czy to możliwe?

W sieci można napotkać się na wiele artykułów związanych z zdalnym namierzam telefonu komórkowego. Nawet jeśli trafisz na stronę, która umożliwia namierzanie telefonu zdalnie, prawdopodobnie trafisz na oszusta. Działanie aplikacji SpyONE opiera się na zbieraniu informacji bezpośrednio z aparatu komórkowego. Nawet jeśli osoba zmieni Kartę SIM, aplikacja i tak będzie rejestrowała informacje.

SpyONE - Niewidoczna aplikacja do monitorowania połączeń Twoich dzieci

Przestań się zamartwiać i wykorzystaj aplikacje do zdalnego monitorowania telefonu Twoich dzieci. Kontroluj z kim rozmawia Twoje dziecko na Instagramie, Whatsapp, Messenger czy TikTok. Moduł GPS pozwoli dokładnie kontrolować pozycję Twojego dziecka. Wykorzystaj nową technologię SpyONE.

Często zadawane pytania:

Czy SpyONE, jest najlepszą aplikacją śledzącą?

SpyONE, to bez wątpienia najpopularniejsza aplikacja do śledzenia telefonów komórkowych. Swoje filie posiada w krajach na całym Świecie. Ponad 70 funkcji monitorujących telefon. Zdalny dostęp do komunikatorów internetowych, lokalizatora GPS, blokowanie witryn internetowych i wiele więcej. Profesjonalna pomoc techniczna – telefoniczna oraz mailowa.

Czy aplikacja SpyONE, działa w czasie rzeczywistym?

Częstotliwość akutalizowanych danych na serwerze zależy od jakości połączenia internetowego telefonu docelowego. W przypadku ograniczonego zasięgu internetowego  aplikacja magazynuje dane, by później je dostarczyć.

Czy mogę szpiegować telefon, mając tylko numer telefonu?

Nie, nie można szpiegować czyjegoś telefonu mając tylko numer telefonu. Żeby kontrolować telefon drugiej osoby, należy fizycznie zainstalować oprogramowanie śledzące.

Czy można namierzyć czyjś telefon nie informując go o tym?

Aplikacja SpyONE, daje możliwość lokalizowania urządzenia. Nie zachęcamy do korzystania z aplikacji w sposób niezgodny z prawem, chyba, że dotyczy to bezpieczeństwa Twoich dzieci, przed 18 rokiem życia.

Czy korzystanie z aplikacji SpyONE jest legalne?

Tak, korzystanie z aplikacji do kontroli rodzicielskiej jest całkowicie legalne. Wszystko jednak zależy od Ciebie w jaki sposób wykorzystasz oprogramowanie. Autorzy aplikacji SpyONE nie ponoszą odpowiedzialności wykorzystywania aplikacji do śledzenia telefonu.

Przeznaczenie programu.

Program przygotowany jest dla firm i osób prywatnych, które chcą monitorować własny sprzęt komputerowy lub telefon typu smartphone. Program dedykowany jest dla:

 • rodziców i opiekunów chcących mieć własne dzieci i wykorzystywane przez nie komputery, smartfony oraz tablety pod stałą obserwacją rodzicielską
 • osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu
 • osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń
 • monitoring komputerów, smartfonów oraz tabletów w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym fakcie.

Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.

Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów.
Zabronione jest używanie programów na większej ilości stanowisk niż ilość wykupionych licencji.
Programy nie mogą być użyte do łamania prawa.
Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

Czy można wykryć aplikację SpyONE?

SpyONE, to aplikacja całkowicie niewidoczna dla użytkownika telefonu. Nie wysyła żadnych dziwnych wiadomości, nie ingeruje w pracę urządzenia i nie wysyła żadnych powiadomień. SpyONE, to doskonałe narzędzie do dyskretnego monitorowania telefonu.

Wymagania sprzętowe do prawidłowego działania SpyONE

Do prawidłowego działania programu jest wymagany system Android, połączenie internetowe oraz ok 20% wolnej przestrzeni w telefonie na gromadzenie danych przez program. Są to najważniejsze czynniki. Jeśli w urządzeniu na którym jest zainstalowany SpyONE nie ma połączenie internetowego, dane zostają gromadzone na pamięci wewnętrznej. W momencie uruchomienia połączenia internetowego, zebrane dane zostają wysłane na serwer oraz automatycznie usunięte z telefonu.