Skip to main content

Dyskretny montaż podsłuchu na telefon  – jak to zrobić?

Istnieje wiele powodów dla których ludzie decydują się wykorzystać podsłuch na telefon. Jednym z głównych powodów, dla których instalujemy aplikacje do podsłuchu telefonu jest chęć sprawdzenia naszego partnera pod kątem zdrady. Kolejnym zaś powodem jest kontrola telefonu dziecka w celu zapewnienia mu bezpieczeństwa, przed zagrożeniami w sieci. Podsłuch na telefonie komórkowym z systemem Android znajdzie, także zastosowanie jako narzędzie do kontroli pracownika. W tym artykule dowiesz się, jak szybko i dyskretnie założyć podsłuch telefonu.

Podsłuch telefonu – co to takiego?

Podsłuch telefonu, to aplikacja / oprogramowanie, które należy zainstalować na urządzeniu, które chcemy podsłuchiwać. Aplikacja pozwala na uzyskanie danych z telefonu użytkownika. Osoba, która zdecyduje się zainstalować podsłuch na telefonie, będzie otrzymywała wszystkie informacje na swój adres mailowy. Podsłuch pozwala usłyszeć o czym rozmawia osoba, z kim wymienia smsy, jakie strony przegląda, jakie robi zdjęcia aparatem i wiele więcej. Dzięki podsłuchowi na telefon, mamy, także możliwość zlokalizowania telefonu komórkowego. Obecnie podsłuch na telefon to zaawansowane narzędzie technologicznie, które jest praktycznie niemożliwe do wykrycia. Działa w tle i wszystkie informacje wysyła w sposób dyskretny.

Podsłuchy na telefon SpyONE™

SpyOne All in One

SpyONE All in ONE, to najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu na Świecie. Posiada wszystkie funkcje pakietu PREMIUM + Funkcje Panelu Online.

SpyOne Premium

Pakiet dla najbardziej wymagających. Niezawodny, dyskretny, z ogromną ilością funkcji. Dzięki aplikacji zweryfikujesz wierność swojego partnera oraz skontrolujesz lojalność pracownika. SpyONE Premium, to także idealne narzędzie do kontroli rodzicielskiej.

Kto decyduje się najczęściej na instalacje podsłuchu na telefon

Podsłuch w telefonie, daje możliwość dyskretnie śledzić bliską Ci osobę. Jak wspominaliśmy na początku, najczęściej jest wykorzystywany w małżeństwach. Wieloletnie prowadzenie agencji detektywistycznej pozwoliło nam poznać wiele technik ukrywania się, jakie stosują osoby, które mają romans. Wiemy, jak trudno jest złapać oszusta na gorącym uczynku. Podsłuch na telefon wykorzystują, także rodzice do sprawdzenia w jaki sposób wykorzystuje telefon komórkowy dziecko. Dzięki aplikacji rodzice mogą z łatwością zlokalizować położenie swojego dziecka. Kontrola rodzicielska w obecnych czasach jest niezwykle ważna. Niebezpieczeństwo, jakie kryje w sobie Internet, jest bardzo duże. Prześladowania, nękanie, wyśmiewanie, nieodpowiednie treści.

Podsłuch na telefon znajdzie swoje rozwiązanie w następujących sytuacjach:

 1. Sprawdzenie partnera, przed podjęciem ważnej decyzji. Np. sprawdzenie wierności przed ślubem,
 2. Zabezpieczenie telefonów komórkowych swoich rodziców czy dziadków,
 3. Podejrzenie, że dziecko zażywa narkotyki i kontaktuje się z dilerami,
 4. Sprawdzenie telefonu pracownika, który kradnie dane z firmy.

Jakie funkcje ma podsłuch telefonu

Podsłuch na telefon, to nic innego jak zaawansowana technologicznie aplikacja, która w dyskretny sposób pozyskuje informacje o właścicielu telefonu komórkowego. Funkcje jakie posiada podsłuch, zależne są od wersji, którą wybierzemy. Wersje dostępne to Premium (50 funkcji) oraz All in ONE (ponad 70 funkcji).

Podsłuch telefonu pozwala na monitorowanie następujących informacji:

 • Podsłuch SMS i MMS,
 • Podgląd kontaktów komórkowych,
 • Podsłuchiwanie rozmów telefonicznych,
 • Historię połączeń,
 • Wgląd do historii stron internetowych,
 • Podsłuch otoczenia na żywo,
 • Nagrywanie otoczenia (dyktafon)
 • Lokalizacja GPS oraz lokalizacja w czasie rzeczywistym,
 • Podsłuch telefonu pozwala zrobić zdjęcie z przedniej lub tylnej kamery,
 • I wiele więcej. Opis szczegółowy wszystkich funkcji dostępny tutaj.

Aplikacja do podsłuchu telefonu podszywa się pod jeden z istniejących procesów w systemie Android. Ikona aplikacji nie istnieje, a użytkownik może się o niej dowiedzieć tylko wtedy, kiedy osoba podsłuchująca się zdradzi. Istnieje, także tak zwany „telefon pułapka”. Osoba, która chce dowiedzieć się prawdy o swoim związku wręcza prezent z zainstalowanym podsłuchem na telefonie.

Czy podsłuchiwanie telefonu jest drogie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od funkcji jakie posiada podsłuch na telefon oraz od czasu licencji. Przykładowo, miesięczna licencja wersji Premium, to koszt 500 zł – Koszt aplikacji najbardziej rozbudowanej to koszt 650 zł. Istnieją, także licencje 3 miesięczne, półroczne oraz roczne – te najbardziej opłacalne. Warto dodać, że wykupienie licencji aplikacji do podsłuchu, nie powoduje startu licencji. Uruchomienie licencji odbywa się dopiero po zainstalowaniu i ręcznej aktywacji przed podsłuchującego. Najnowsze aplikacje do podsłuchiwania telefonów, nie wymagają uprawnień ROOT. Wielu sprzedawców na rynku wymaga odblokowania konta Root.

Dlaczego warto wybrać podsłuch telefonu SpyONE?

Podsłuch telefonu SpyONE, to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie na rynku. Po zakupie podsłuchu, nasi specjaliści pomogą Ci w instalacji. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie – zarówno instalacji, jak i obsługi aplikacji szpiegowskiej.

Podsłuch telefonu SpyONE, charakteryzuje się:

 • bezpieczeństwo danych,
 • przejrzysta instrukcja instalacji,
 • pomoc techniczna po zakupie – telefoniczna i mailowa,
 • szybkie serwy utrzymane w AWS Amazon,
 • 2 zaawansowane produkty – Premium i All in ONE,
 • Ponad 70 zaawansowanych funkcji do podsłuchu telefonu.