Skip to main content

WhatsApp, to potężna aplikacja do wysyłania wiadomości błyskawicznych należąca do Facebooka. Jak ogłosił producent, aplikacja nie będzie wspierana na starszych telefonach z systemem Android i iOS. Aplikacja przestanie działać na niektórych urządzeniach w 2021 roku. Sprawdź na jakich.

Urządzenia z systemem iOS, które nie są wspierane i kompatybilne z WhatsApp.

Jak poinformował producent telefony typu iPhone, które nie są kompatybilne z iOS 9, nie będą miały możliwości korzystać z WhatsaAppa. Zmiany wejdą w życie w 2021 roku. Wszystkie iPhony od 4 w dół nie będą mogły korzystać z aplikacji Whatsapp. Warto dodać, że takie modele jak iPhone 4s, 5, 5s, 5c, 6 i 6s będą musiały zrobić aktualizacje do iOS 9.

Urządzenia z systemem Android, które nie będą wspierane przez producenta Whatsapp. 

Taka sama sytuacja dotyczy smartfonów z systemem Android 4. Telefony takie jak HTC Desire, Motorola Droid oraz Samsung Galaxy S2, również utracą możliwość korzystania z aplikacji Whatsapp. Jest to kolejny dowód na to, że Facebook, robi wszystko, żeby użytkownicy wymieniali starsze technologicznie aparaty, na nowe telefony komórkowe.  Żeby sprawdzić jakiego systemu Android, używa Twoje urządzenie, wejdź w ustawienia telefonu -> Informacje o urządzeniu.

Podsłuch WhatsApp – Czy jest to możliwe?

Mimo iż Facebook cały czas aktualizuje swój komunikator WhatsApp i dodaje nowe funkcje, nadal istnieje możliwość podsłuchiwania i przechwytywania wiadomości. Podsłuch telefonu, pozwala na skuteczne monitorowanie aplikacji WhatsApp, bez względu na aktualizacje WhastApp.

Podsłuchiwanie aplikacji WhatsApp w 2021 roku.

Facebook wprowadził wiele ciekawych zmian w aplikacji WhatsApp, takich ja znikające wiadomości, ulepszenia dla biznesu czy tryb ciemny. Podsłuch na telefon SpyONE to jedyne narzędzie na rynku, które pozwoli przechwycić usunięte wiadomości i rozmowy. SpyONE, to narzędzie, które jest idealnie przystosowane do aktualizacji, które przyjdą wraz z rokiem 2021. SpyONE, to aplikacja, która nie zawiedzie Cię w nadchodzącym roku, bez względu na to czy Facebook, będzie dodawał nowe  funkcję.

Podsłuchy na telefon – Produkty

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i wybierz najlepszy podsłuch telefonu na Świecie SpyONE. Ponad 70 unikalnych funkcji, pełne wsparcie techniczne, szczegółowe instrukcje instalacji, aplikacja działa na wszystkich telefonach z systemem Android.

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.