Skip to main content

Jak wykorzystuje się podsłuch na telefon

Program SpyONE, służy do podsłuchu telefonów komórkowych z systemem Android. Dzięki wykorzystaniu technologii JS, aplikacja pozwala w dyskretny sposób wysyłać informacje z telefonu do osoby podsłuchującej. Aplikacja szpiegowska nie posiada ikony, więc osoba się, która ma zainstalowany podsłuch nie dowie się o jej obecności.

Podstawą jest dostęp do telefonu, który chcemy szpiegować oraz zainstalowanie na nim oprogramowania. Dzięki możliwości przechwytywania rozmów, nagrywania otoczenia, podgląd wiadomości sms i mms oraz innych cennych informacji, takich jak kontakty, aplikacje zda egzamin w wieku przypadkach.

Podsłuch na telefon SpyONE, możesz wykorzystać w następujący sposób:

I. Sprawdzenie telefonu komórkowego dziecka

Rodzice, coraz częściej kupują swoim dzieciom telefony komórkowe, by mieć z nimi kontakt. Rodzice, także decydują się na zakup telefonów komórkowych, żeby dzieci miały kontakt z kolegami. Niestety, dzieci coraz częściej wykorzystują telefony do innych celów, niż chcieliby tego rodzice. W celu zapewnienia im bezpieczeństwa, warto, by rodzicie zdecydowali się na instalację podsłuchu na telefon.

  • dzięki możliwości zlokalizowania telefonu, rodzic będzie dokładnie wiedział gdzie znajduje się dziecko,
  • rodzice będą wiedzieli z kim o czym pisze dziecko wykorzystując smsy lub komunikatory internetowe,
  • rodzice będą mogli podsłuchać z kim rozmawia dziecko.

Podsłuch na telefon pozwoli Ci kontrolować swoją pociechę i zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Dzięki monitorowaniu stron internetowych, rodzic będzie mógł sprawdzić z kim umawia się dziecko przez Internet. Nie pozwól, by Twoje dziecko przeglądało treści o charakterze przestępczym.

II. Podsłuchiwania rozmów pracowników
(monitoringu pracowników)

Zastanawiasz się, jak Twoi pracownicy spędzają czas podczas godzin pracy? Produktywność w firmie spada, a Ty nie wiesz dlaczego? Chcesz wiedzieć, czy podwładni wykonują polecenia i przykładają się do służbowych zadań? Wystarczy kupić oprogramowanie szpiegujące SpyONE, aby uzyskać odpowiedź na te pytania.

Aplikacja pozwoli Ci zweryfikować wątpliwości i ocenić, czy pracownicy nie poświęcają opłaconych godzin na prywatne sprawy, co obniża osiągane efekty i negatywnie wpływa na zyski firmy. Cena licencji wykupionych na wszystkie służbowe smartfony szybko się zwróci, gdy efektywność zespołu wzrośnie.

Program działa zupełnie inaczej niż tanie lub darmowe podsłuchy na telefon, które mogłyby być szybko wykryte przez właścicieli urządzenia. Jest skuteczny jak profesjonalny podsluch, który stosuje policja (tzw. pluskwa), a jednocześnie można go wykupić za niewygórowaną cenę i zainstalować na służbowych komórkach (bez posiadania specjalistycznej wiedzy).

Aplikacja pozwala kontrolować rozmowy prowadzone z telefonów firmowych (Podsłuch SpyONE przeznaczony jest jedynie na smartfony z systemem Android, dlatego nie sprawdzi się na telefon stacjonarny), podsłuchiwać otoczenie telefonu, kontrolować czas spędzany przez pracowników w Internecie oraz wysyłane emaile. W przypadku pracowników terenowych, oprogramowanie podsłuchowe umożliwia także śledzenie lokalizacji i daje możliwość wyeliminowania nadużyć (np. zjeżdżania z wyznaczonych tras i zajmowania się prywatnymi sprawami w godzinach pracy).

III. Podsłuchiwania partnera

Masz podejrzenia, że Twój partner Cię zdradza lub mija się z prawdą dotyczącą spędzania wolnego czasu (np. nadgodziny w pracy okazują się regularnymi wyjściami do pubu)? Zdalny monitoring telefonu żony, męża, chłopaka czy dziewczyny pozwoli Ci rozwiać wątpliwości.

Aplikacje szpiegowskie na Androida, dostępne na spyonline.pl, to doskonała alternatywa dla wynajmowania prywatnego detektywa, który zająłby się śledzeniem partnera. Pozwalają one na klonowanie danych z telefonu komórkowego.

Oprogramowanie w komorce zapewni podsłuch zarówno w domu, jak i w pracy oraz w innych miejscach, w których znajduje się Twoja druga połówka. Dzięki aplikacji SpyONE  sprawdzisz numery, z którymi najczęściej kontaktuje się Twój partner, będziesz wiedzieć, gdzie aktualnie się znajduje, dowiesz się, z kim prowadzi rozmowy, gdzie wysyła wiadomości SMS czy email, zobaczysz zdjęcia zrobione komórką.

IV. Zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności

Podsłuch na telefon SpyONE, to nie tylko program szpiegujący telefon, ale także doskonałe zabezpieczenie prywatnej komórki. Instalacja aplikacji pomoże Ci zapewnić bezpieczeństwo danych i uchronić telefon przed kradzieżą o wiele lepiej niż nieprofesjonalne rozwiązania oferowane w Internecie za darmo.

Oprogramowanie informuje o lokalizacji urządzenia, dlatego pozwoli szybko odzyskać skradzionego smartfona (niezależnie od poziomu naładowania baterii – program działa nawet wtedy, gdy telefon jest wyłączony).

Zapisane dane gratis przesyłane są na podany adres email. Gdy przypadkowo skasujesz ważny numer telefonu, zdjęcia, e-mail lub inną informację, dzięki programowi do monitoringu telefonu, błyskawicznie ją odzyskasz. Oprogramowanie idealnie sprawdzi się także do nagrywania ważnych rozmów telefonicznych – np. negocjacji umowy z kontrahentem (należy zapytać rozmówcę o zgodę na nagrywanie).

Podsłuchy telefonu SpyONE – Produkty

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej o profesjonalnych podsłuchach na telefon.

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.