Skip to main content

Nasz ekspert Jan Majami Fabiańczyk podpowiada, w jakich sytuacjach warto sięgnąć po aplikację SpyONE – Profesjonalny podsłuch na telefon.

Zdrada opiera się na dwóch elementach. Pierwszy, to oszustwo, czyli zatajenie prawdziwych potrzeb i romansu w celu uniknięcia konfliktu z partnerem lub partnerką. Drugi zaś to tęsknota za za emocjami, które doświadczamy przed związkiem – flirt, randki, poznawanie siebie, zdobywanie zaufania, ciekawość seksualna.

Istnieje bardzo wiele czynników, które mogą zagrozić Twojemu związkowi. Jednym z nich jest przyjaźń między płcią przeciwną. Jeśli partnerzy nie dbają o relacje między sobą, bardzo łatwo mogą się od siebie oddalić. Nawet przypadkowe znajomości mogą zagrozić związkowi.

Zdrada nie zawsze jest na tle seksualnym. Często samo flirtowanie z nowo poznaną osobą, sprawia, że nie patrzymy na męża lub żonę tak jak wcześniej. Są to pierwsze sygnały, które należy jak najszybciej zweryfikować. Przykładem jest poniższa historia Amerykanina o imieniu Tom.

Tom, po raz pierwszy zauważa, że żona ma słowny romans podczas zorganizowanego przyjęcia bożonarodzeniowego. Emily, żona Toma nigdy wcześniej nie wspominała o swoim nowym kierowniku działu. Emily, zaprosiła kierownika o imieniu Chris, na przyjęcie. Okazało się, że Chris wie niemal wszystko o małżeństwie Emily i Toma, a na przyjęcie przyniósł ich synowi  jego wymarzoną zabawkę. Fascynacja Emily Chrisem, była tak widoczna, że Tom poczuł się jakby był zdradzany. Podejrzewał, że relacja jego żony, to nie tylko niewinna rozmowa. Kiedy Tom pyta żonę o Chrisa, ta się denerwuje i kłóci o ich przyjaźń, mówiąc, że to „nic” poważnego.
Następnie Emily broni Chrisa i zwraca się przeciwko Tomowi. Oskarża go o bezpodstawną zazdrość i mówi mu, że to właśnie ze względu na jego podejście dopiero teraz dowiedział się o Chrisie. Tom natomiast uważa, że w jego zazdrości nie ma nic irracjonalnego.

Powyższa sytuacja pokazuje, że w ich związku pojawiła się osoba trzecia, a partnerka daje jasne sygnały, że oszukuje. Jest to jedna z sytuacji, która powinna zostać zbadana. Z rozmowy wynika, że żona będzie szła w zaparte i nie przyzna się do oszustwa. Idealnym rozwiązaniem jest instalacja podsłuchu na telefon – aplikacji SpyONE. W dyskretny sposób dowiesz się prawdy o swoim związku. Podsłuch rozmów, podsłuch sms, podsłuch komunikatorów internetowych – facebook, telegram, whatsapp, instagram, tiktok i wiele wiele innych opcji, które pomogą złapać oszukującą żonę lub męża.

Przykładowe funkcje jakie posiada aplikacja do podsłuchu telefonu SpyONE

  1. Wgląd do wiadomości tekstowych

    Podsłuch na telefon, pozwala śledzić wszystkie wiadomości tekstowe. Jeśli podejrzewasz zdradę, ta funkcja pozwoli Ci dowiedzieć się z kim i o czym rozmawia Twój partner. SpyONE posiada wiele funkcji, które z powodzeniem pomogą Ci złapać niewiernego partnera.

  2. Zdalna lokalizacja telefonu

    Śledzenie dokładnej lokalizacji to kolejna świetna funkcja aplikacji SpyONE. Teraz z łatwością możesz sprawdzić gdzie znajduje się Twój partner i czy mówi prawdę. Aplikacja pozwala wrócić do historii odwiedzanych miejsc.

  3. Dostęp do komunikatorów internetowych

    Komunikatory internetowe to obecnie najbardziej popularna forma kontaktu. Dzięki aplikacji SpyONE™ bez problemu podsłuchasz takie komunikatory jak: Facebook, Messenger, Whatsapp, Line, Hike itp. Większość osób, które dopuszcza się zdrady wykorzystuje do kontaktu takie komunikatory jak whatsapp, czy tinder. Warto więc mieć wgląd do tych popularnych aplikacji. SpyONE, daje możliwość przeglądać historię rozmów, nazwę i numer nadawcy.

Podsłuch na telefon SpyONE, możesz kupić kupić wybierając jedną z poniższych opcji.

Sprawdź jakie to proste, wybierz profesjonalny podsłuch na telefon SpyONE. Poznaj prawdę z niezawodnym oprogramowaniem szpiegowskim.

podsłuch na telefon SpyONE All in ONE

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niepowtarzalnych funkcji. Profesjonalne wsparcie techniczne.

podsłuch telefonu SpyONE Premium

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.

[estimation_form form_id=”5″]
[estimation_form form_id=”1″]