Skip to main content

Znacznie częściej słyszy się, że to faceci częściej skaczą z kwiatka na kwiatek.  Prawda jest jednak nieco inna. Okazuje się, że to kobiety szybciej nudzą się stałymi związkami i szukają nowych doznań u boku innego mężczyzny. 

Większość rzeczy o których mówiła nauka przez lata jest nieprawdą. To nieprawda, że mężczyźni mają większy popęd seksualny niż kobiety. Nie prawdą jest, także fakt, że mężczyźni bardziej borykają się z monogamia niż kobiety.

Okazuje się, że zarówno u kobiet jak i u mężczyzn pożądanie i podniecenie jest na równym poziomie. Przez lata uczono nas, że to mężczyźni szybciej niż kobiety nudzą się stałymi związkami i szukają różnorodności, a jest zupełnie odwrotnie. Według najnowszych badań okazuje się, że przyzwyczajenie się do partnera i stabilizacja zabija kobiece libido. Kobiety pragną różnorodności, zmian i przygód.

Na początku związków pary maja bardzo podobne libido. Seks jest czymś wyjątkowym i pary chętnie współżyją bardzo często. Niestety z biegiem czasu poziom pożądania spada i seks staje się coraz rzadszy. Okazuje się, że w większości przypadków to kobiety są odpowiedzialne za ten stan rzeczy. Pragnienie u kobiet  szybciej wygasa niż u mężczyzn. Często dzieje się tak po 3 latach związku.

Brak popędu seksualnego do partnera kobiety tłumaczą tym, że po prostu przestały lubić seks. Na podstawie przeprowadzonych badań specjaliści uważają, że jest to wina monogamii, ponieważ to właśnie kobiety szybciej nudzą się swoimi partnerami niż mężczyźni. Od lat zarzuca się facetom, że częściej myślą penisem niż głową. Według specjalistów to właśnie kobiety mają organ oddany całkowicie chęci zaspokajania swoich przyjemności zwany łechtaczką. Dlatego też, kobietą, które deklarują, że są szczęśliwe w związku zdarzają się zdrady. Panie mimo wieloletnich relacji szukają przygód i nowy doznań, przez to decydują się na tzw. „skok w bok”. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ jak wiadomo każda zdrada może wyjść na jaw i prowadzić do rozpadu związku.

Badania wykazały, że popęd seksualny, wyzwala się w momencie gdy robimy nowe rzeczy w długoterminowej relacji. Faceci mają to do siebie, że nie potrzebują tak jak kobiety nowych bodźców.  Często godzą się na to co zwykle. Kobiety zaś chętnie próbowały by nowych rzeczy każdego dnia.

Jeśli facet chce by jego partnera nie myślała o nowych przygodach z obcym facetem, mężczyzna powinien każdego dnia rozmawiać o marzeniach swojej drugiej połówki i o tym czego nowego chciała by spróbować.

SpyONE – Produkty

Jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do monitorowania telefonu. Profesjonalne funkcje, pozwalają kontrolować telefon dziecka, czy pracownika.

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niesamowitych funkcji.

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.

SpyONE Recorder

Nagrywaj swoje połączenia i odsłuchuj kiedy tylko potrzebujesz. Idealne narzędzie dla osób prowadzących swój biznes.