Skip to main content

Podejrzewasz, że Twój mąż ma inną kobietę? Jak złapać męża na zdradzie podczas rodzinnych wakacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz o zdradzającym mężu jest fakt, że musi on uszczęśliwiać dwie osoby i dostosowywać się do sytuacji. Kiedy facet ma romans z kochanką, musi sprostać oczekiwaniom dwóch osób, by nie zawieźć żadnej z nich.

Wakacje, to moment kiedy wszystkie nasze obowiązki odchodzą na bok. Jest to moment w którym oszukujący facet może bardzo łatwo się zdradzić. Głównym powodem jest fakt, że rodzina znajduje się z dala od domu i od mnóstwa wymówek z których chętnie korzysta zdradzający mąż.

Czynności wykonywane na co dzień typu: praca do późnych godzin w biurze, siłownia, squash czy wyjście z kolegami na drinka, są wykluczone podczas pobytu na wakacjach z rodziną. Facet, który ma kochankę często jest niespokojny i daleki myślami. W czasie wspólnego relaksu z rodziną na wakacjach, mężczyzna, który ma drugą kobietę, będzie starał się kontaktować i przypominać o sobie kochance. Wszystko po to, by nadal była chętna do wspólnych spotkań i nadal czekała na jego powrót do domu.

Rodzinny wyjazd wakacyjny, nie zawsze oznacza, czas spędzony na relaksie z rodziną. Żonaci mężczyźni, często rezerwują hotele dla kochanek, które są położone niedaleko ich miejsca zameldowania. Podczas, gdy żona odpoczywa po całym dniu spędzonym na plaży i kilku drinkach, w tym  czasie mąż dobrze się bawi z kochaną w pensjonacie obok. Nie brzmi to dobrze.

Reasumując, wakacje to idealny moment by dowiedzieć się prawdy o swoim związku. Masz idealną szansę, żeby obserwować zachowanie męża. Wielu żonatych mężczyzn nie potrafi sobie poradzić z utrzymaniem dwóch związków na tym samym poziomie. Wiele czynników wpływa na to czy mąż nas zdradza.

Przed wakacjami…

  1. Czy mąż wykupił międzynarodowy plan taryfowy przed wyjazdem za granice?
  2. Czy Twój małżonek denerwuje się podczas gdy dzwoni do niego telefon?
  3. Czy Twój mąż przed wyjazdem na wasz wspólny urlop uzgadnia z Tobą, co należ wziąć ze sobą i czy robi zakupy razem z Tobą? Jeśli chce Cię  w tym wyręczyć i zrobić zakupy sam, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym czasie spotyka się ze swoją drugą kobietą.
  4. Czy przez cały czas pilnuje swojego telefonu? Jeśli, tak, sprawdź co może być powodem.
  5. Jeśli idzie do łazienki, to czy zawsze ma telefon ze sobą?
  6. Czy usuwa wszystkie swoje połączenia z rejestru?

Podczas wakacji…

  1. Twój mąż często wychodzi, by sprawdzić wiadomości e-mail lub dzwonić do biura. Zasugeruj mu, że wakacje to czas przeznaczony dla rodziny, a telefon i służbowe obowiązki powinny być odłożone na czas po urlopie.
  2. Jeśli nie stosuje się do Twoich uwag związanych z odstąpieniem od telefonu i spraw służbowych, od czasu do czasu powinnaś sprawdzać rejestr połączeń. Jeśli nie ma nic do ukrycia, nie będzie się bał pokazać zawartości telefonu.
  3. Jeżeli zadzwoni telefon z biura, a Twój mąż wychodzi, by odebrać, zasugeruj mu, żeby odebrał przy Tobie telefon. Jeśli twierdzi, że dzwoni szef, zapytaj czy możesz się z nim przywitać.
  4. Staraj się namawiać męża do robienia jak najwięcej rzeczy razem. Nie zadowalaj się jego wymówkami. Wyjechał na wakacje z rodziną, dlatego czas spędzony wspólnie powinien być priorytetem.

Na zdjęciu mąż Christiny Milian z inną kobietą.

Kobiety urodziły się z instynktem, który rzadko je zwodzi. Jeśli podejrzewasz zdradę jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twój mąż ma romans z inną kobietą. W dzisiejszych czasach, gdy tak dużo słyszy się o zdradach wśród celebrytów przestrzegamy kobiety, by te były czujne i nie pozwoliły się oszukiwać.

Ponadto jeśli oskarżasz swojego męża o niewierność, a on przekonuje Cię, że jest w porządku, powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, aby udowodnić Ci, że się mylisz.

SpyONE – Produkty

Jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do monitorowania telefonu. Profesjonalne funkcje, pozwalają kontrolować telefon dziecka, czy pracownika.

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niesamowitych funkcji.

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.

SpyONE Recorder

Nagrywaj swoje połączenia i odsłuchuj kiedy tylko potrzebujesz. Idealne narzędzie dla osób prowadzących swój biznes.