Skip to main content

Czy partner lub partnerka mnie zdradza? Jak wykryć zdradę? Dlaczego zostałam/zostałem zdradzony?

Romans po 10 latach małżeństwa

Na początku, wszystko wydawało się całkowicie nieszkodliwe. Ja i mój mąż bardzo często się kłóciliśmy. Wszystko nas irytowało i prowadziło do kłótni, a wspólne spędzanie czasu było katorgą. Przestaliśmy się wspierać i nie interesowały nas problemy drugiej osoby. Nasze życie seksualne całkowicie straciło byt. Nowo poznana osoba, była mną naprawdę zainteresowana i nie męczyła mnie tak jak mój mąż. Postanowiłam spotkać się z nowo poznanym mężczyzną. Była to odskocznia od irytującego życia codziennego z moim mężem. Chociaż potrzebowaliśmy przestrzeni i najbardziej żałuję, że go zdradziłam i straciłam jego zaufanie. Zrozumiałam, że to właśnie męża kocham najbardziej, jednak nie było już ratunku naszego małżeństwa. Mąż zażądał rozwodu, a ja uszanował jego wolę, mimo iż jest mi z tym bardzo ciężko.

SMS’y – Maile – Zdrada

Sprawdziłam jego telefon. Nie chciałam być, taką dziewczyną, która kontroluje swojego chłopaka ale chciałam po prostu wiedzieć, czy moje podejrzenia są słuszne. Mój chłopak oddalał się ode mnie i stąd podejrzenie, że coś jest nie tak. Miałam rację, odbył kilka rozmów tekstowych z różnymi kobietami, które nie należy do najgrzeczniejszych. Na początku, nie wzbudzałam podejrzeń, że wiem… lecz nie wytrzymałam i mu wygarnęłam. Tłumaczył się, że do niczego nie doszło i to tylko zwykła fantazja. Zanim zostawiłam telefon, wgrałam program, który polecił mi detektyw. Okazało się, że napisał ponad 20 maili do różnych dziewczyn. Robił to ciągle i ciągle. Tydzień później usłyszałam rozmowę telefoniczną jak się umawiał na spotkanie w realu. Postanowiłam odejść, a on popadł w kłopoty z alkoholem, stracił pracę, a jego życie legło w gruzach. Cieszę się, że w odpowiednim momencie odeszłam od tego toksycznego człowieka.

Przyjaciele…

Byłem z dziewczyną przez 7 lat. Nagle zaczęła umawiać się i spotykać z najlepszymi „przyjaciółmi z dzieciństwa”. Nigdy wcześniej ich nie spotkałem, a ona nie chciała mnie z nimi poznać. Pewnej nocy, przebudziłem się i wziąłem jej telefon w dłoń. Wszystkie wiadomości były skrupulatnie wyczyszczone, także popularne komunikatory internetowe. Postanowiłem zainstalować aplikację, która w dyskretny sposób pozwoli mi dowieźć prawdy. Okazało się, że na jednym z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych wysyłała swoje nagie zdjęcia do wszystkich swoich „przyjaciół z dzieciństwa”.  Kiedy przyłapałem ją jak robiła sobie zdjęcia i wysyłała dalej, wyrwałem jej telefon, a ona rzuciła się na mnie, zabrała telefon, a później rzuciła z całej siły nim o ziemię. Nie przypuszczała, że aplikacja do kontroli telefonu przechwyciła wszystkie dowody jej zdrady.

Typowe przykłady niewierności obejmują:

  • Wsparcie emocjonalne i rozwijanie atrakcyjności emocjonalnej z osobą zainteresowaną spoza związku,
  • Zachowania seksualne (prowokowanie, dotykanie, całowanie) z osobami z poza związku,
  • Uprawienie seksu bez zobowiązań z osobą spoza związku,
  • Spotkania towarzyskie z nowo poznanymi ludźmi i ukrywanie spotkać przed partnerem,
  • Wsparcie finansowe osoby z poza związku,
  • Spełnianie fantazji seksualnych poza związkiem,

Skok w bok pod pod wpływem emocji:

Dreszczyk, który towarzyszy przy prowadzeniu podwójnego życia może być uzależniający i prowadzić do ciągłego oszukiwania. Często picie, bądź zażywanie narkotyków  w celu zwiększenia odwagi do nawiązania kontaktu z obcą osobą może być bardzo niebezpieczne. W szczególności alkohol obniża zahamowania i w przeciwieństwie do trzeźwej oceny sytuacji, daje duże prawdopodobieństwo romansu.

Uzależnienie od seksu

Uzależnienie od seksu obejmuje wykonywanie czynności seksualnych nawet wtedy gdy jest to ryzykowane i prowadzi do poważnych konsekwencji. Jeśli osoby uzależnione od seksu są w związku, ich działania często są krzywdzące dla innych. Ludzie uzależnieni od seksu, pod wpływem alkoholu mają jeszcze większą szanse stracić kontrolę. Uzależnieni od seksu szukają wzlotów poprzez seks, narkotyki i alkohol, co często prowadzi do bardzo niebezpiecznego połączenia. Wtedy należy szukać pomocy u specjalistów.

SpyONE – Produkty

Jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji do monitorowania telefonu. Profesjonalne funkcje, pozwalają kontrolować telefon dziecka, czy pracownika.

SpyONE All in ONE

Najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu. Ponad 70 niesamowitych funkcji.

SpyONE Premium

Zaawansowany pakiet do monitorowania telefonu komórkowego. Pakiet premium posiada ponad 6o funkcji programu.

SpyONE Recorder

Nagrywaj swoje połączenia i odsłuchuj kiedy tylko potrzebujesz. Idealne narzędzie dla osób prowadzących swój biznes.