Skip to main content

VipSpy – Grupa specjalistów do zadań specjalnych

VipSpy Group to grupa doświadczonych specjalistów świadcząca szeroko rozwinięte usługi skierowane do firm, które cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Zapewniamy naszym klientom komfort i dyskrecję. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, by móc zagwarantować wysoką jakość wykonanych zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Chętnie podejmujemy się rozwiązywania nawet trudnych spraw.

Oferta VipSpy obejmuje

  • Detektywi– nasi pracownicy to licencjonowani detektywi, byli funkcjonariusze służb specjalnych,
  • Montażem ukrytych urządzeń szpiegowskich takich jak: mini kamery HD, lokalizatory GPS, dyktafony z możliwością nasłuchu na żywo oraz podsłuchy GSM i kwarcowe,
  • Instalacja aplikacji kontrolujących telefony pracowników, z możliwością podsłuchu rozmów i otoczenia na żywo, śledzenia smsów, przechwytywania zdjęć, sprawdzania przeglądanych stron www, lokalizowania urządzenia i wiele innych.
  • Wykrywanie podsłuchów w firmach i zabezpieczaniem gabinetów i sal konferencyjnych przed wyciekami informacji.

VipSpy Group

Pracuje 7 dni w tygodniu 24h na dobę, aby chronić interesy naszych klientów. Działamy legalnie na terenie całej Polski i Europy. Ceny ustalamy indywidualnie, po zapoznaniu się ze sprawą. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszymi usługami.
Odwiedź Stronę VipSpy