Skip to main content

Jak wykryć zdradę? Oto kilka przykładów nieuczciwych partnerów.

Co raz częściej do mojej partnerki dzwonią późnym wieczorem, piszą smsy. Próbowałem sprawdzić telefon, ale wszystkie połączenia jak i smsy są usunięte. Zainstalowałem podsłuch telefonu. Jest to aplikacja kopiująca automatycznie sms, posiada podsłuch rozmów komórkowych, możliwość włączania przedniej kamery jak i nasłuchu otoczenie na żywo, podsłuch na messegera i dużo innych. Dowiedziałem się ze od miesiąca zdradza mnie z kolega z pracy. Cieszę się że podsłuch telefonu pomógł mi zakończyć ten związek.

Starszy Pan i młodsza partnerka.

Mając 56 lat ożeniłem się z dużo młodsza, seksowna kobieta. Zakochałem się jak nastolatek. Znajomi mówili ze wyglądamy jak ojciec z córka, ze nie ma miłości z taka różnica wiekowa. Na ten moment nie obchodziło mnie nic. Myślałem ze jesteśmy stworzeni dla siebie i wierzyłem ze te uczucia są wzajemne. Ona kochała imprezy, wyjścia z koleżankami, zawsze była w centrum uwagi.
Ja już nabawiłem się za młodu i chciałem spokoju , ustatkowanego życia. Jestem właścicielem kilku restauracji, nie odmawiałem w żadnej jej zachciance. Jednak co raz rzadziej spędzaliśmy czas razem. Ona zawsze wracała do domu późno. Zastanowiłem się nad tym co kiedyś mówili znajomi.

Telefon komórkowy z podsłuchem

Kupiłem jej w prezencie telefon komórkowy, zainstalowałem program z podsłuchem. W ciągu paru dni dowiedziałem się ze nie byłem miłością całego życia. Kłamała mnie. Wykorzystywała moje uczucia i pieniądze. Planowała z młodym kochankiem przyszłość. Cieszę się ze zainstalowałem podsłuch. Nigdy więcej nie dam się tak nabrać.

Podsłuch na telefon dla męża.

Dzięki podsłuchowi na telefon dowiedziałam się że mój maż ma kochankę. I to jaką! Kobieta która waży ponad 90 kg. A ja specjalnie się odchudzałam by mu się podobać. By mieć idealne kształty. Żeby go podniecać. Nie żałuje że zainstalowałam podsłuch. Nie jest mnie warty, a do tego ma dziwne zboczenia. A moje starania oceni ktoś inny. Polecam podsłuchy na telefon, dzięki temu mam już nowe życie.

Twój partner chowa telefon? Pewnie coś ukrywa.

Od kilku miesięcy mój partner chowa telefon, ostatnio zobaczyłam, że z kolegą obgaduje nieznajome dziewczyny, wysyła zdjęcia, pyta o rade. Umawia się z dziewczynami, tłumacząc się, że to są stare znajomości . Na wszystko ma wymówki. Nawet głupi zrozumie, że coś tu jest nie tak.  Nigdy wcześniej tak się nie zachowywał, bardzo mnie to zraniło. Straciłam zaufanie do niego. Takim zachowaniem pokazuje że nie zależy jemu na tym co ja czuje. Zainstalowałam na jego telefon podsłuch. Jednak ciągle mam nadzieje że to głupi żart, że nie zrani moich uczuć i będę mogła mu ufać.

Przypadkowe spotkanie z mężem.

Kilka dni temu koleżanka widziała mojego męża z młoda dziewczyną o której mi nic nie było wiadomo. Kiedy spytałam męża powiedział, że to koleżanka z pracy. Pokłóciliśmy się. Postanowiłam zainstalować podsłuch telefonu. Już po kilku godzinach dowiedziałam się, że zdradza mnie o 10 lat młodsza dziewczynę. Polecam podsłuch telefonu wszystkim kto obawia się zdrady.

Dlaczego ludzie zdradzają.

Kiedy wróciłam do domu po pracy zobaczyłam, że mój maż spakował swoje rzeczy , powiedział, że ma kochankę i wyprowadza się. Słabo pamiętam ten dzień bo byłam w szoku. Przez tydzień miałam depresje, szukałam winy w sobie, nie widziałam jak mam się pozbierać. Byliśmy zgranym małżeństwem, przynajmniej tak myślałam. Przyjaciółka namówiła mnie na zainstalowanie podsłuchu na telefon. Nie zmieniło by to sytuacji pomiędzy mną i mężem, ale miałam nadzieje ze przynajmniej dowiem się dlaczego tak wyszło. Udało się zainstalować program do podsłuchu telefonu. Za kilka godzin dowiedziałam się, że ciągle mnie okłamywał, że zdradza i to z różnymi kobietami, a wyjazdy w delegacje były po prostu wymyślone. Miałam podsłuch telefonu, jego rozmów, podsłuch SMS’ów, lokalizacje telefonu i nasłuch otoczenia. Teraz wzięłam się w garść i zbieram dokumenty na rozwód poprzez podsłuch który mu założyłam na telefon. Polecam wszystkim choć może i podsłuchy nie są uczciwe, ale zdrada tym bardziej!

Kłamstwo ma krótki nogi.

Dziś zobaczyłam swego męża w kawiarni z inna kobieta, kiedy zadzwoniłam do niego widziałam jak odebrał telefon i powiedział ze jest w pracy. Wieczorem zachowywał się jakby nigdy nic. W telefonie nie miał żadnego obcego telefonu czy SMS (pewnie usunął). Od razu zrozumiałam, że to nie koleżanka z pracy, tylko ktoś więcej. Postanowiłam zainstalować podsłuch na telefon. I nie żałuje. Cieszę się, że w końcu dowiedziałam się prawdy. Nie dam się więcej okłamywać, a jemu nie wybaczę zdrady. Myślałam, że będziemy razem na zawsze ale zawiodłam się. Podsłuch na telefon to idealny sposób na uspokojenie swoich nerwów oraz profilaktykę czy wykrycie zdrady. Nie daj się nabrać i Ty! Zainstaluj podsłuch i nie myśl, że to jest jakieś nieetyczne, bo ja wolałam być nieetyczna niż zdradzana.