Skip to main content

Jeśli chcesz mieć kogoś na oku i sprawdzić jego wiarygodność, masz do dyspozycji kilka rozwiązań

  • Możesz kupić drogi sprzęt detektywistyczny,
  • Możesz zatrudnić prywatnego detektywa,
  • Możesz kogoś szpiegować na własną rękę.

Wszystkie wyżej wymienione działania są kosztowne i niestety nie dają gwarancji pozyskania informacji. Istnieje jednak rozwiązanie, które z łatwością pozwoli Ci odkryć prawdę. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację szpiegowską na telefonie osoby, którą chcesz sprawdzić. Ponadto aplikacja jest całkowicie niewidoczna i  w żaden sposób nie obciąża telefonu osoby podsłuchiwanej.

Jak zacząć korzystać z podsłuchu telefonu SpyONE

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że aplikacja szpiegowska SpyONE musi zostać zainstalowana, na telefonie osoby, którą chcemy szpiegować. Podsłuch SpyONE, jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Android i działa ze wszystkimi sieciami komórkowym. Aplikację w łatwy sposób zakupisz, przez naszą stronę internetową. Po zatwierdzeniu wpłaty, natychmiast wyślemy do Ciebie aplikację na wskazanego maila. Po otrzymaniu instrukcji instalacji SpyONE, postępuj zgodnie z filmem krok po kroku jak zainstalować podsłuch.

Jak działa podsłuch na telefon?

Po zainstalowaniu podsłuchu SpyONE wszystkie dane z telefonu są wysyłane do naszej chmury. Instalacja aplikacji trwa niecałe 5 minut i jest bardzo prosta. Wszystkie dane z telefonu są przekazywane za pomocą internetu.

Wszystkie dane z telefonu są przekazywane systematycznie za pomocą internetu na chmurę SpyONE. Gdy program zobaczy jakąkolwiek aktywność użytkownika na telefonie, natychmiast wyśle te informacje na panel online.

Dostęp do wszystkich danych z podsłuchiwanego telefonu wraz ze wszystkimi szczegółami, możesz uzyskać z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie logując się do panelu SpyONE.

Najlepsza aplikacja szpiegowska na Świecie.

Polecamy:

Aplikacja SpyONE, jest znacznie lepsza niż oferowane przez konkurencje programy. Przede wszystkim, dlatego, że posiada ponad 100 funkcji szpiegowskich. Jest całkowicie niewidoczna i niezawodna.

Portal internetowy SpyONE.

to rozbudowane narzędzie w którym odczytasz wszystkie zgromadzone informacje z telefonu kontrolowanego. Dostęp do kart z dziennikiem połączeń, nasłuch na żywo, podsłuch sms, monitorowanie poczty email, zdjęć czy filmów, monitorowanie lokalizacji GPS.

Wgląd do książki telefonicznej

Zobacz zapisane kontakty wraz z wszystkimi szczegółami – numer, nazwa kontaktu.

Dziennik wiadomości tekstowych – podsłuch sms i mms

Dostęp do wszystkich smsów, zarówno przychodzących, wychodzących jak i usuniętych. Teraz nic nie umknie Twojej uwadze.

Historia przeglądanych stron internetowych

Zobacz jakie strony internetowe odwiedzała osoba podsłuchiwana. Aplikacja przechwytuje adres url i dokładną datę wskazującą, kiedy osoba wchodziła na daną stronę.

Nagrywane rozmowy

Nagrywaj i odsłuchuj wszystkie rozmowy telefoniczne. Natychmiastowy dostęp do nagrania, tuż po zakończonej rozmowie.

Podsłuch otoczenia

włącz zdalnie mikrofon i przednią bądź tylną kamerę i nagrywaj wszystko w okolicy telefonu.

Zdjęcia z telefonu osoby podsłuchiwanej

Oglądaj zdjęcia, które wykonała osoba podsłuchiwana. Wszystkie zdjęcia są przechowywane na naszych serwerach i zawsze masz do nich dostęp.

Zdjęcia z telefonu

Oglądaj zdjęcia, które wykonała osoba podsłuchiwana. Wszystkie zdjęcia są przechowywane na naszych serwerach i zawsze masz do nich dostęp.

lokalizacja GPS

Śledź na bieżąco lokalizację geograficzną telefonu podsłuchiwanego. Sprawdzaj historię poruszania się osoby kontrolowanej.

Pomoc i wsparcie techniczne

Jedną na najważniejszych rzeczy jest oferowana przez nas pomoc techniczna po zakupie aplikacji. Zadajemy sobie sprawę, z faktu, że nasz program jest najbardziej rozbudowaną aplikacją na Świecie, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Oprócz rozbudowanego systemu pomocy, co dziennie w godzinach od 10 do 18 udzielamy informacji drogą mailową lub telefonicznie.

Polecamy, także:

Kup podsłuch na telefon: