Jeśli chcesz mieć kogoś na oku i sprawdzić jego wiarygodność, masz do dyspozycji kilka rozwiązań

  • Możesz kupić drogi sprzęt detektywistyczny,
  • Możesz zatrudnić prywatnego detektywa,
  • Możesz kogoś szpiegować na własną rękę.

Wszystkie wyżej wymienione działania są kosztowne i niestety nie dają gwarancji pozyskania informacji. Istnieje jednak rozwiązanie, które z łatwością pozwoli Ci odkryć prawdę. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację szpiegowską na telefonie osoby, którą chcesz sprawdzić. Ponadto aplikacja jest całkowicie niewidoczna i  w żaden sposób nie obciąża telefonu osoby podsłuchiwanej.

Jak zacząć korzystać z podsłuchu telefonu SpyONE

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że aplikacja szpiegowska SpyONE musi zostać zainstalowana, na telefonie osoby, którą chcemy szpiegować. Podsłuch SpyONE, jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Android i działa ze wszystkimi sieciami komórkowym. Aplikację w łatwy sposób zakupisz, przez naszą stronę internetową. Po zatwierdzeniu wpłaty, natychmiast wyślemy do Ciebie aplikację na wskazanego maila. Po otrzymaniu instrukcji instalacji SpyONE, postępuj zgodnie z filmem krok po kroku jak zainstalować podsłuch.

Jak działa podsłuch na telefon?

Po zainstalowaniu podsłuchu SpyONE wszystkie dane z telefonu są wysyłane do naszej chmury. Instalacja aplikacji trwa niecałe 5 minut i jest bardzo prosta. Wszystkie dane z telefonu są przekazywane za pomocą internetu.

Wszystkie dane z telefonu są przekazywane systematycznie za pomocą internetu na chmurę SpyONE. Gdy program zobaczy jakąkolwiek aktywność użytkownika na telefonie, natychmiast wyśle te informacje na panel online.

Dostęp do wszystkich danych z podsłuchiwanego telefonu wraz ze wszystkimi szczegółami, możesz uzyskać z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie logując się do panelu SpyONE.

Najlepsza aplikacja szpiegowska na Świecie.

Aplikacja SpyONE, jest znacznie lepsza niż oferowane przez konkurencje programy. Przede wszystkim, dlatego, że posiada ponad 100 funkcji szpiegowskich. Jest całkowicie niewidoczna i niezawodna.

Portal internetowy SpyONE.

to rozbudowane narzędzie w którym odczytasz wszystkie zgromadzone informacje z telefonu kontrolowanego. Dostęp do kart z dziennikiem połączeń, nasłuch na żywo, podsłuch sms, monitorowanie poczty email, zdjęć czy filmów, monitorowanie lokalizacji GPS.

Wgląd do książki telefonicznej

Zobacz zapisane kontakty wraz z wszystkimi szczegółami – numer, nazwa kontaktu.

Dziennik wiadomości tekstowych – podsłuch sms i mms

Dostęp do wszystkich smsów, zarówno przychodzących, wychodzących jak i usuniętych. Teraz nic nie umknie Twojej uwadze.

Historia przeglądanych stron internetowych

Zobacz jakie strony internetowe odwiedzała osoba podsłuchiwana. Aplikacja przechwytuje adres url i dokładną datę wskazującą, kiedy osoba wchodziła na daną stronę.

Nagrywane rozmowy

Nagrywaj i odsłuchuj wszystkie rozmowy telefoniczne. Natychmiastowy dostęp do nagrania, tuż po zakończonej rozmowie.

Podsłuch otoczenia

włącz zdalnie mikrofon i przednią bądź tylną kamerę i nagrywaj wszystko w okolicy telefonu.

Zdjęcia z telefonu osoby podsłuchiwanej

Oglądaj zdjęcia, które wykonała osoba podsłuchiwana. Wszystkie zdjęcia są przechowywane na naszych serwerach i zawsze masz do nich dostęp.

Zdjęcia z telefonu

Oglądaj zdjęcia, które wykonała osoba podsłuchiwana. Wszystkie zdjęcia są przechowywane na naszych serwerach i zawsze masz do nich dostęp.

lokalizacja GPS

Śledź na bieżąco lokalizację geograficzną telefonu podsłuchiwanego. Sprawdzaj historię poruszania się osoby kontrolowanej.

Pomoc i wsparcie techniczne

Jedną na najważniejszych rzeczy jest oferowana przez nas pomoc techniczna po zakupie aplikacji. Zadajemy sobie sprawę, z faktu, że nasz program jest najbardziej rozbudowaną aplikacją na Świecie, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Oprócz rozbudowanego systemu pomocy, co dziennie w godzinach od 10 do 18 udzielamy informacji drogą mailową lub telefonicznie.