Skip to main content

Oprogramowanie / Aplikacja  do podsłuchu i monitoringu komputerów Apple iMac, MacBook, MacBook Air oraz Macbook Pro

Poznaj niewykrywalne oprogramowanie do szpiegowania komputerów Apple Mac. Wielu specjalistów, uważa, że komputery i telefony stworzone przez firmę Apple, to najbezpieczniejsze urządzenia na Świecie. W  przypadku telefonów jest, to prawda, natomiast jeśli chodzi o komputery Apple jest nieco inaczej. Programistą aplikacji SpyONE, udało się stworzyć oprogramowanie, które pozwala obejść zabezpieczenia komputerów MacBook i iMac.

Podsłuch na komputer SpyONE Apple Mac to idealne narzędzie dla rodziców, którzy chcą kontrolować komputer stacjonarny, lub laptop swojego dziecka. Dzięki niezawodności, nowoczesnym i zaawansowanym funkcją sprawdzisz, także ukochaną osobę. Program SpyONE MacBook pozwoli Ci uzyskać wszystkie potrzebne informacje i uspokoić wszystkie zmartwienia.

Dostępne funkcje podsłuchu na komputer MacBook, iMac

Podsłuch otoczenia i nagrywanie rozmów z komputera Apple MacBook

Oprogramowanie do szpiegowania komputerów Apple Macbook, pozwala osobie która podsłuchuje na zdalne uruchomienie mikrofonu. Dzięki tej funkcji usłyszysz wszystko co dzieje się w okolicy komputera Mac. Zainstaluj aplikacje do podsłuchu komputerów Mac i kontroluj  pracę swoich pracowników. Dzięki temu usłyszysz o czym rozmawiają i czy zajmują się tym czym powinni.

Zdjęcie z komputera Apple MacBook

Program do podsłuchu komputera MacBook, pozwoli Ci dowiedzieć się kto jest przy Twoim komputerze. Wystarczy, że użyjesz funkcji do wykonania zdjęcia z kamery komputera. Zainstaluj program na domowym komputerze i sprawdzaj co się dzieje w domu, podczas Twojej nieobecności. Za pomocą przedniej kamery, możesz obserwować swoją żonę, męża, dzieci lub pracowników.

Nagrywanie i podglądanie ekranu – podsłuch na komputer Mac

Dzięki programowi do podsłuchu i monitorowania komputera Macbook, mamy możliwość zdalnie podglądać, co osoba robi na komputerze. Funkcja ta, posiada również możliwość nagrywania ekranu, co pozwoli uwiecznić dowody zdrady oraz przeglądanie szkodliwych treści.

Jeśli tylko zainstalujesz podsłuch na komputerze Macbook, będziesz mógł widzieć, co robią Twoje dzieci, a także kontrolować czynności jakie wykonują Twoi pracownicy.

KeyLogger

Podsłuch komputera SpyONE Mac, daje możliwość podglądu, każdego naciśniętego klawisza na klawiaturze. Dzięki tej funkcji poznasz treści komunikatorów, jakie pisze osoba, korzystająca z Twojego komputera. Ponadto uzyskasz dostęp do haseł wykorzystywanych do logowania na pocztę e-mail, facebooka, czy innych portali internetowych.

Ta świetna z łatwością pozwoli ujawnić oszukującego małżonka, zobaczyć jakie hasła wpisują dzieci i skontrolować czy pracownik zajmuje się tym, czym powinien.

Zrzuty i przechwytywanie ekranu

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskim na komputer SpyONE, będziesz mógł zaplanować sobie zrzuty ekranu twojego komputera Apple MacBook. Zrzuty ekranu, pozwolą użytkownikowi sprawdzić co osoba w danym momencie robi na komputerze. Aplikacja pozwala na podgląd stron internetowych, emaili, programów i aplikacji, zrzutów z rozmów tekstowych, zdjęć.

Blokowanie stron www

Jeśli użytkownicy komputera MacBook lub iMac, przeglądają nieodpowiednie treści, możesz zdalnie zablokować dostęp do nich. Upewnij się, czy treści jakie oglądają Twoje dzieci są odpowiednie i ogranicz dostęp do treści dla dorosłych.

Najlepsza aplikacja do podsłuchu telefonu SpyONE, sprawdź.

Aplikacja SpyONE do podsłuchu komputera:

UWAGA!!! SPRZEDAŻ SpyMAC / SpyPC ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA DNIA 01/01/2018

  • Kompatybilna z systemem: Leopard, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, Sierra, Mojave, Catalina.
  • Kompatybilne komputery: MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini and iMac.