Skip to main content

Złap oszukującego małżonka, z podsłuchem telefonu SpyONE.

Dzisiejsze technologie są nierozłączną częścią życia. W dobie komputerów, tabletów, to telefony komórkowe, odgrywają największą rolę. Znaczna większość ludzi,  nie wyobraża sobie życia bez telefonów. Smartfony, stały się  kopalnią wiedzy o nas samych, czy naszych bliskich. Jest wiele sytuacji, dla których ludzie decydują się na instalację podsłuchu telefonu. Jedną z nich jest podejrzenie zdrady i oszukującego małżonka. Wszystkie związki, na początku są idealne, jednak wraz z upływem czasu ludzie szukają przygód i nowych doznań. Jak wykryć zdradę, jak nie dać się oszukać przez małżonka? W tym artykule pokażemy Ci najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci z łatwością uzyskać długookresowe informacje z telefonu, który chcemy szpiegować. Zapraszamy.

* Fragment filmu należy do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu
(art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Jeśli nie chciałbyś znaleźć się w podobnej sytuacji co Mariola z serialu Barwy Szczęścia, przed planowanym wyjazdem przemyśl naszą propozycję instalacji oprogramowania do kontroli telefonu.

Jak podsłuchać telefon i zdobyć informację o zdradzie.

Teraz nie musisz się skradać do telefonu męża, czy żony i po kryjomu, czytać smsy, rozmowy z komunikatorów internetowych, czy przeglądać wykonane połączenia. Niektóre treści mogą być skrupulatnie usuwane, a ich odzyskanie wiąże się z przywracaniem danych, przez specjalistyczne urządzenia, których koszty nie jest mały. Możesz w łatwy sposób wykorzystać aplikację SpyONE, która pozwoli Ci uzyskać wszystkie informacje z telefonu osoby, którą podejrzewasz o oszustwo. Podsłuch telefonu SpyONE, to aplikacja bardzo prosta w instalacji, a także w obsłudze. Ponad 50 posegregowanych funkcji, pozwoli Ci na szczegółowe śledztwo, które pozwoli złapać niewiernego i oszukującego męża lub żonę.

Podsłuchy na telefon SpyONE™

SpyOne All in One

SpyONE All in ONE, to najbardziej rozbudowany pakiet do kontroli telefonu na Świecie. Posiada wszystkie funkcje pakietu PREMIUM + Funkcje Panelu Online.

SpyOne Premium

Pakiet dla najbardziej wymagających. Niezawodny, dyskretny, z ogromną ilością funkcji. Dzięki aplikacji zweryfikujesz wierność swojego partnera oraz skontrolujesz lojalność pracownika. SpyONE Premium, to także idealne narzędzie do kontroli rodzicielskiej.

Aplikacja posiada wiele, bardzo interesujących opcji szpiegowskich. Oto niektóre z nich, które według nas, mogą mieć dla Państwa duże znaczenie.

Podgląd wiadomości SMS i MMS

Aplikacja pozwala z łatwością szpiegować wysłane, odebrane i usunięte SMS’y. Każda nowa wiadomość zapisuje się na panelu logowania. Dane jakie obejmuje podsłuch SMS to, numer i nazwa nadawcy, datę i czas wysłania, bądź odebrania SMS’a. Nie od dzisiaj wiadomo, że korespondencja SMS, to jedna z najczęstszych metod komunikacji kochanków, dlatego przechwytywanie tych informacji może mieć kluczowe znaczenie.

Przechwytywanie połączeń i podsłuch rozmów

Zainstalowany podsłuch telefonu, pozwoli przechwycić wszystkie rozmowy telefoniczne. Dzięki temu, dowiesz się o czym i z kim rozmawia Twój mąż, lub żona. Aplikacja przechwyci całą dyskusję oszukującego małżonka. Jest to doskonały sposób, by mieć twarde dowody zdrady i niewierności partnera. Co więcej, podsłuch na telefon pokaże numer i nazwę kontaktu z książki telefonicznej. Możesz, również przejrzeć całą książkę telefoniczną w szpiegowanym telefonie.

Lokalizacja i śledzenie GPS

Zastanawiałeś / -aś się kiedyś  gdzie zmierza Twoja żona, czy mąż, bądź gdzie się właśnie znajduje? Z pewnością, tak. Lokalizacja i szpiegowanie użytkownika nigdy nie było tak proste. Dzięki łatwej lokalzacji, możesz wywnioskować u kogo spędza czas Twój mąż i jak długo. Dowiesz się czy Twój mąż Cię okłamuje i czy po pracy wraca do domu, czy może jest jeszcze ktoś o kim nie wiesz. Fukcja lokalizacji GPS, to narzędzie, które możesz wykorzystywać, także do zlokalizowania telefonu swojego dziecka, a także gdy Twój telefon zostanie skradziony.

Facebook, WhatsApp, Viber, Tinder – podsłuch komunikatorów

Łatwy dostęp do internetu, sprawił, że małżonkowie częściej korzystają z komunikatorów internetowych typu Facebook Messenger, WhastApp, Skype, Viber itp, do porozumieniwania się, flirtowania, przesyłania, zdjęć, krótkich filmów, czy wiadomości głosowych. Jeśli masz podejrzenia zdrady, warto mieć kontrolę nad Mediami Społecznościowymi. Dzięki funkcji szpiegowania komunikatorów, będziesz miał/-a wgląd do wiadomości tekstowych swojej męża lub żony. Sprawdź, czy napewno Twoje małżeństwo jest szczere i uczciwe.

Podsłuchiwanie otoczenie telefonu

Czy wiesz, że w każdym momencie, możesz usłyszeć wszystko co dzieję się w pobliżu telefonu, który szpiegujesz? Ta funkcja, wyjątkowo dobrze sprawdza się wtedy, gdy Twój partner idzie na spotkanie. Dzięki temu w łatwy sposób sprawdzisz czy mąż Cię nie oszukuje i czy napewno jest to spotkanie o charakterze biznesowym. Podsłuch otoczenia, nie tylko pozwala na nasłuchiwanie w danym momencie, ale także, pozwala zaplanować, w którym momencie ma się rozpocząć nagrywanie. np. jeśli Twój mąż rozpoczyna pracę od 10:00, a kończy o 17:00, możesz ustawić nagrywanie w tym przedziale czasowym, a gdy wszystko się nagra, w dowolnym momencie odsłuchać.

Sprawdzaj pliki multimedialne w telefonie

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie pliki przechowuje Twój małżonek w pamięci telefonu, możesz w łatwy sposób sprawdzić to za pomocą funkcji Karta SD, lub Galeria Zdjęć. Za każdym razem gdy zostanie zrobione zdjęcie podsłuchiwanym telefonem, otrzymasz powiadomienie. Takie zbiory mogą dostarczyć wielu poważnych dowodów.

Przeglądane strony www, aplikacje internetowe i inne

Sprawdź jakie strony przegląda Twój partner, z jakich aplikacji korzysta i czy nie odinstalowuje ich przed spotkaniem z Tobą. Dzięki aplikacji SpyONE, będziesz mógł zobaczyć historię odwiedzanych stron, przeglądanych portali randkowych i tym podobnych. Małżonkowie, którzy zdradzają, często korzystają z aplikacji randkowych typ TINDER. Podsłuch pozwala sprawdzić, z kim i o czym pisała Żona, a także możemy zdalnie zablokować możliwość korzystania z aplikacji na telefonie. Internet skrywa wiele tajemnic naszych bliskich. Warto, czasem sprawdzić i upewnić się czy wszystko jest w porządku w związku.

Powiadomienia / Zmiana karty SIM

Dzięki powiadomieniom, dowiesz się jakich ustawień na telefonie dokonuje Twoj mąż. Kiedy wyłącza i włącza telefon i czy zmienia kartę SIM. Wszystkie te informacje otrzymasz na swoim panelu Online. Ta opcja pozwola ustalać, wiele ciekawych szczegółów, które pozwolą złapać oszukującego małżonka.

Podsumowując, podsłuch telefonu, to najlepsze rozwiązanie do złapania nieuczciwego, zdradzającego partnera. Korzyści, jakie daje nam aplikacja szpiegowska SpyONE, są nieocenione, dlatego staraj się rozsądnie i mądrze korzystać z aplikacji, poznając jej wszystkie funkcjie i możliwości.

Korzyści z podsłuchiwania telefonu męża / żony

Warto zwrócić uwagę na korzyści, jakie niesie za sobą korzystanie z aplikacji SpyONE.

  • Pozostań niewidoczny. Nieujawniaj się i kontroluj emocje.
    W umyśle pojawia się wiele wątpliwości, czy nie zostaniemy złapani na szpiegowaniu i podsłuchiwaniu. Nie musisz się martwić i możesz spokojnie prowadzić swoje działania szpiegowskie bez obaw przed wykryciem. Aplikacja jest całkowicie niewidoczna i w 100% nie wykrywalna. Osoba podsłuchiwana, nadal będzie korzystała z urządzenia szpiegowanego, bez żadnych podejrzeń. Pamiętaj, najważniejszą rolę odgrywają Twoje emocje.
  • Podsłuch Android
    Ta aplikacja jest przeznaczona dla telefonów komórkowych z systemem Android i tylko na  nich będzie działała, bez zarzutów.
  • Porady i pytania
    Mimo, iż aplikacja ma bardzo prosty interfejs, a jej instalacja nie jest skomplikowana, użytkownicy mogą mieć wiele pytań. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa duży zbiór pytań i odpowiedzi. Ponadto, nasz zespół pracuje od 10:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku, chętnie dzieląc się wiedzą.

Dla kogo jest przeznaczony program do podsłuchu telefonu?

Podsłuch może być wykorzystany w naprawdę wielu przypadkach. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda kreatywna osoba, może wykorzystać program do własnych celów. Najczęściej aplikacje wykorzystane są do poniższych celów. Oto niektóre z nich:

Podsłuch telefonu żony

Zdradzający mąż / Zdradzająca żona

Istnieje wiele sytuacji, w których małżonkowie nie dochodzą do porozumienia. Jednak, żadna sytuacja, nie upoważnia do zdrady, czy oszustwa. Dlatego przygotowaliśmy oprogramowanie, które pozwoli bez wiedzy partnera, sprawdzić jego uczciwość i rozwiać wszelkie wątpliwości. Aplikacja Szpieg SpyONE, to podsłuch, polecany przez najlepszych detektywów w Polsce i na Świecie.

Podsłuch telefonu pracownika

Kontrola pracowników i zarządzanie czasem

Twoi pracownicy otrzymują od Ciebie wynagrodzenie za realizację poszczególnych działań. Warto mieć kontrolę nad tym, co robią w godzinach pracy i do czego wykorzystują telefony służbowe. Twój biznes, Twoje zasady.

Bezpieczeństwo dziecka w sieci.

Kontrola telefonu dziecka

Użyj aplikacji szpiegowskiej do monitorowania i kontrolowania swoich nieletnich dzieci, by zapewnić im jak największe bezpieczeństwo. Podsłuch SpyONE, ma w sobie dużo ciekawych funkcji, które pozwolą na kontrole przeglądanych treści dzieci.

Skradziony telefon

Skradziony telefon? Znajdź oszusta

Technologia szpiegowska, doskonale sprawdzi się, gdy złodziej ukradnie Ci telefon, lub po prostu go zgubisz. Z funkcjami SpyONE, jest duża szansa na odnalezieniu oszusta, lub zgubionego telefonu.