Skip to main content

Problemy zdrowotne dzieci, a korzystanie z urządzeń cyfrowych

Nie od dzisiaj wiadomo, że urządzenia mobilne takie jak smartfony, są najlepszym rozwiązaniem do kontaktu rodziców z dziećmi. Jednak w głowie rodziców, powstaje pytie, czy dziecko nie uzależni się od korzystania z telefonu. Telefony komórkowe, to nie tylko narzędzie do kontaktu, to także rozbudowane centrum multimedialne. Aplikacje, takie jak Whatsapp, Messenger, Viber czy Skypy, często są powodem uzależnienia u dzieci. Whatsapp, to jeden z najpopularniejszych komunikatorów społecznościowych z dużą ilością funkcji. Aplikacja pozwala na natychmiastowy kontakt z członkami rodziny, dziećmi, kolegami ze szkoły, czy współpracownikami. Whatsapp pozwala niemal natychmiast wysłać filmy, zdjęcia, wiadomości głosowe czy pliki. Niestety aplikacja pozwala, także na wysyłanie treści dla dorosłych. Rodzice powinni kontrolować, jakie treści ogląda ich dziecko, a także je blokować. Dzięki niewykrywalnej przez antywirusy i niewidocznej aplikacji do podsłuchu telefonu SpyONE, możemy kontrolować zarówno wiadomości wychodzące, jak i przychodzące.

Podsłuch telefonu, pozwoli także sprawdzić, czy dziecko nie padło ofiarą nękania, czy prześladowania. Dzięki temu, będziesz mógł chronić dziecko, zanim znajdzie się w niebezpieczeństwie. Podsłuch telefonu SpyONE pozwoli Ci na:

  • Wyświetlanie wszystkich tekstowych – przychodzących i wychodzących,
  • Pokazanie szczegółów wiadomości, takich jak – data, typ wiadomości, a także nazwa odbiorcy,
  • Podsłuch SpyONE, jest jedyną aplikacją na świecie, która nie wymaga rootowania telefonu.

Podejrzewasz zdradę? 

Kto jeszcze może być podsłuchiwany?

Aplikacja SpyONE, nie jest przeznaczona wyłącznie dla rodziców. Z podsłuchu na telefon mogą, także korzystać pracodawcy. Oczywiste jest to, że żaden pracodawca, nie stoi za plecami pracownika i nie obserwuje wszystkich jego działań. Byłaby to niezręczna sytuacja, dla pracownika, co mogłoby się przełożyć na jego wyniki.  Podsłuch do telefonu SpyONE, pozwala sprawdzić, czy pracownik wykorzystuje telefon do pracy, czy też nie. Pracownicy czują się swobodnie, gdy nikt ich nie kontroluje i często wykorzystują telefony do przeglądania np. aplikacji Facebook.

Pobieranie i instalacja podsłuchu telefonu

Czy wiesz, że SpyONE, jest jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji szpiegowskich na Świeci? Pobieranie i instalacja szpiega, jest proste i nie wymaga większej wiedzy technicznej. Po instalacji, wszystkie informacje z telefonu, takie jak: rozmowy, smsy, wiadomości whatsapp, messenger i inne, będą przechodziły na panel nawigacyjny SpyONE. Aplikacja pozwoli rozwiać wszystkie podejrzenia.

Inne funkcje podsłuchu na telefon SpyONE:

  • Wiadomości SMS, MMS i Facebook – podsłuch na telefon SpyONE pozwala podejrzeć wiadomości z facebook’a, smsy jakie napisał i otrzymał użytkownik, WhatsApp i wiele wiele więcej.
  • Nagrywanie połączeń – aplikacja przechwytuje rozmowy telefoniczne. Pozwala słyszeć obie strony. Ponadto wskaże, godzinę, czas trwania i numer telefonu osoby.
  • Lokalizacja – Natychmiast zdalnie zlokalizujesz urządzenie szpiegowane. Możesz, także podejrzeć gdzie dana osoba była w danym czasie.

Podsłuch na telefon SpyONE, posiada aż 50 różnych funkcji. Więcej funkcji znajdą Państwo w tym miejscu.