Skip to main content

Dzieci mają obsesję na punkcie telefonu komórkowego.

Teraz każdy rodzic kupuje tablet lub telefon komórkowy dla swoich małych dzieci lub nastolatków, żeby mieć z nimi kontakt. Dostęp do informacji zarówno tych poprawnych, jak i niepoprawnych jest na tyle rozwinięty, że każdy rodzic powinien mieć kontrole nad przeglądanymi treściami. Dzieci wykorzystują telefony d nawiązywania kontaktów z przyjaciółmi rodziną i korzystania z internetu niemal cały dzień.  Telefony komórkowe doprowadziły, do tego, że większość rozmów z przyjaciółmi, rodziną prowadzimy za ich pomocą. Dzieci zapominają, jak ważny jest kontakt „twarzą w twarz” i bezpośrednia rozmowa z rówieśnikami czy rodzicami. Dzieci, korzystaniem z Internetu w celu uzyskania dostępu do odpowiedniej zawartości, udostępniania i pobierania plików multimedialnych w formie zdjęć i filmów oraz mnóstwem innych ukrytych działań, o których rodzice powinni wiedzieć.

Problemy zdrowotne dzieci, a korzystanie z urządzeń cyfrowych

Dzieci spędzają czas z telefonem od czasu, gdy otworzą oczy, do czasu, gdy położą się na łóżku. W rezultacie zaczyna brakować im zdrowia i mają wiele problemów zdrowotnych, takich jak zaburzenia snu, otyłość z powodu mniejszej aktywności fizycznej, infekcje oka, stres, depresja i lęk.

Podejrzewasz zdradę? 

Komunikatory (Social Media), a kontakt z obcymi

Komunikatory internetowe pozwalają nastolatkom i dzieciom na interakcję z nieznajomymi. Często rozmowa, prowadzi do wymiany kontaktów telefonicznych, nie zdając sobie sprawy, kto może być po drugie stronie komputera. Po wymianie numerów kontaktowych online zaczynają czatować i wykonywać połączenia telefoniczne, a następnie planują spotkanie z nieznajomymi w prawdziwym życiu. Osoby nieznajome, to często ludzie, którzy podają się za zupełnie inną osobę, niż w rzeczywistości są.

Rodzicu, zabezpiecz telefon swojego dziecka

Rodzice, robią wszystko by zapewnić świetlaną przyszłość dzieciom. Inwestują duże pieniądze, by spełnić marzenia swoich pociech. Kupują im drogie telefony i laptopy. Niestety, do kontroli i ochrony swojego dziecka wybierają bezpłatne, bądź tanie aplikacje szpiegowskie, które można zainstalować zdalnie. Niestety jest to często oszustwo ze strony sprzedawców. Powinni więc wiedzieć, że darmowe aplikacje, które udają najlepsze, są nieskuteczne i nie działaj.

Rodzice powinni korzystać z najlepszej aplikacji szpiegowskiej na telefony komórkowe, która pozwala na żywo słuchać rozmów, za pomocą pulpitu nawigacyjnego SpyONE. Dzisiaj powiemy, do czego zdolne jest oprogramowania do śledzenia telefonów komórkowych. Dzięki aplikacji SpyONE rodzice mogą nagrywać i słuchać otoczenia na żywo. Pamiętajmy, aplikację należy zainstalować na docelowym telefonie komórkowym.

SpyONE™ – Aplikacja, która pozwoli kontrolować telefon.

Umożliwia użytkownikowi słuchanie otaczających i nagrywanie połączeń.  Dzięki temu użytkownik może słuchać i nagrywać rozmowy na żywo dzieci i nastolatków a nawet słuchać otoczenia na żywo. Jest to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda, by dowiedzieć się, co dzieci robią, gdy rodzice nie widzą co się z nimi dzieje. Co więcej, SpyONE™, to aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego, który pozwala rodzicom słuchać rozmowy dzieci przez telefon, a nawet dźwięk otoczenia programu. Jedyne, co rodzice muszą zrobić, to zakup aplikacji do kontroli i monitoringu telefon, aby chronić dzieci przed nieznajomymi, prześladowcami, zboczeńcami czy kontrolą nadużywania telefonu.

Wnioski

Każdy rodzic, któremu zależy na bezpieczeństwu dziecka powinien wiedzieć, jak zabezpieczyć urządzenia cyfrowe sowich dzieci. Ukryta lokalizacja w telefonie to jedno z najlepszych rozwiązań, dzięki którym rodzice mogą sprawdzić gdzie ich pociechy znajdują się w danej chwili. Co ciekawe, lokalizator w telefonie lub program szpiegowski  jest całkowicie niewidoczny w telefonie, co pozwala na nienadużywanie zaufania dziecka.