Skip to main content

Psycholodzy zajmujący się sprawami rozwodowymi i relacjami damsko-męskimi na przestrzeni lat, stwierdzili, że nie nie ma czegoś takiego jak związek idealny. Prędzej, czy później dochodzi u jednej ze stron do tzw. wypalenia. Jeśli zauważymy, że nasz partner coraz mniej mówi nam miłe słowa oraz nie okazuje nam uczuć, tak jak było to dotychczas, unika odpowiedzi na pytania dotyczące zmiany zachowania, to znaczy, że możemy mieć powody do zmartwień.  Zaufanie i prawdomówność są wszystkim tym, co tworzy zdrowy związek.

Jeśli zauważysz u swojego partnera/ partnerki zmiany nawyków, ciągłe tłumaczenia, unikanie szczerych rozmów oraz spadek poświęconej uwagi Twojej osobie, możesz mieć podejrzenia, że problem sięga znacznie głębiej. Warto zastanowić się, jakim człowiekiem był partner przed Waszym związkiem. Zatem jeśli w poprzednich relacjach, partner ma historię kłamstw, niewierności czy manipulacji  i skok w bok nie był czymś nadzwyczajnym, prawdopodobnie te nawyki wrócą do niego/jej.

Nigdy nie lekceważmy zmian w zachowaniu partnera. Najlepszym sposobem jest szczera rozmowa. Unikanie rozmowy i lekceważenie ich tylko dlatego, że wydają się być  nieznaczące nie jest dobrym pomysłem. Pamiętajmy, że małe zmiany i brak reakcji w odpowiednim momencie, może prowadzić do znacznie większych oszust, a nawet zdrady.

Wspólny majątek, zdrada

Jeśli zauważysz, że środki finansowe systematycznie znikają  z waszego wspólnego konta, a Twój partner ciągle wymyśla nowe historię, to kolejny znak, że coś może być nie tak. Nie namawiamy do śledzenia, czy sprawdzania partnera, ale jeśli pewne fakty nam się nie zgadzają, warto zwrócić uwagę na transakcje płatnicze i miejsca w których partner płacił kartą.  Zdajemy sobie sprawę, że jeśli mamy do czynienia ze zdradą Partner, będzie starał się maskować i wykonywać przemyślane ruchy, takie jak np. płatność gotówką zamiast kartą. Są jednak sytuację w których się śpieszymy – wtedy tracimy czujność i zdarza się, że w pośpiechu zapłacimy katą, co z kolei prowadzi do pozostawienia informacji w historii transakcji.

Kontakt z EX-PARTNEREM

Wielu ludzi utrzymuje kontakt z byłym partnerem na wszelki wypadek.  Często traktujemy poprzedni związek jak ratunek, w przypadku gdy obecny partner sprawi nam przykrość. Nie ma nic złego w utrzymywaniu kontaktu z byłym, pod warunkiem, że ta relacja jest otwarta i uczciwa. Jeśli jednak, Twój partner ukrywa przed Tobą kontakt z dawną miłością, chowa przed Tobą telefon  i wypiera się mówiąc – że to tylko przyjaźń – warto to sprawdzić. Nierzadko dzieje się tak, że przyjacielskie relacje z ex-partnerem, mogą doprowadzić do randki, a nawet  ZDRADY.

Radzimy:

Jeśli niepokoi Cię znajomość Twojego partnera z byłym/byłą, zapytaj, dlaczego chce utrzymywać kontakt z Ex? Jakie są ich relacje i czy na pewno ich nic już nie łączy. Jeżeli nasze podejrzenia są bardzo duże, warto to sprawdzić. Jednym z najlepszych sposób jest założenie podsłuchu na telefon partnera. Aplikacja szpiegowska pozwoli nam  odsłuchać nagrane rozmowy, a także odczytać wiadomości SMS, jakie wymieniają ze sobą byli partnerzy. To jednak nie wszystko. Dzięki aplikacji do podsłuchu telefonu, będziemy mogli usłyszeć wszystko co dzieje się dookoła telefonu, a także zlokalizować (lokalizacja GPS) jego położenie. Podsłuch, daje nam także wgląd do wszystkich popularnych komunikatorów, takich jak Facebook Messenger, czy WhatsApp. Z łatwością zobaczysz jakie zdjęcia zostały wykonane telefonem. Pewnie zastanawiasz się, czy szpiegowanie / sprawdzanie / podsłuchiwanie jest  w porządku…  odpowiedzią jest pytanie: Czy oszukiwanie i zdradzanie jest w porządku? No właśnie…

reklama:

Małe kłamstwa

Każdemu od czasu do czasu zdarza się małe kłamstwo. Natomiast jeśli małe, niewinne kłamstewka wejdą w nawyk Twojemu partnerowi, nie będzie on godny zaufania. Im częściej Twój partner będzie kłamał, tym większe jest prawdopodobieństwo, że nie będzie miał problemu ze znacznie większym oszustwem czy zdradą.

Teraz w łatwy sposób możesz sprawdzić, czy Twój związek jest zbudowany na prawdzie. Jeśli masz podejrzenia, że Twój partner notorycznie dopuszcza się małych kłamstw, zweryfikuj to dzięki aplikacji do podsłuchu telefonu. Zaplanuj nagrywanie otoczenia, ustalając dzień i czas w rozkładzie.

Szukanie wsparcia emocjonalnego u innych osób.

To dobrze, że partnerzy w związku nie ograniczają się tylko do siebie i mają przyjaciół oraz rodziny. Kontakty poza związkiem są bardzo ważne do utrzymania równowagi.  Gdyby tak nie było, prawdopodobnie szybko partnerzy by się sobą znudzili, czy zniechęcili do siebie. Niestety bywa tak, że niektórzy przyjaciele nie są do końca szczerzy i okazując wyjątkowe wsparcie, mają nadzieję, na coś więcej.

Zwróć uwagę, czy Twój partner nie traktuje szczególnie jednego ze swoich przyjaciół. Jeśli stara się trzymać ich relację w tajemnicy i każda wasza kłótnia kończy się ich spotkaniem, jest to czerwony alarm. Prawdopodobnie, kolejne spotkania mogą skończyć się zdradą.

Rozwiązaniem są otwarte i szczere rozmowy między dwojgiem partnerów, pod warunkiem, że oboje tego chcą.

Zazdrość w związku

Związek to nie tylko miłe i przyjemne chwile, które chcielibyśmy doświadczać na co dzień. Do każdego związku może wkraść się zazdrość.

Osoba zazdrosna potrafi doprowadzić do irytujących sytuacji, które mają wpływ na nasz cały związek. Warto wtedy zadbać o to, żeby osoba ta miała świadomość i poczucie bezpieczeństwa np. nie zakładając blokady na telefon, szczerze rozmawiając z partnerem oraz zapewnić go, że wszystkie jego podejrzenia są błędne.

Flirtowanie Online – Facebook Messenger, WhatsApp,

Czasy w których żyjemy są pełne możliwości zdrady. Aplikacja Facebook Messenger, pozwala na poznanie nowych ludzi, bądź odnowienie starych kontaktów. Tego typu aplikacje moją też drugie oblicze. Dzięki nim, z łatwością możemy sprawdzić, co słychać u naszej byłej, bądź byłego partnera, porozmawiać z nim a nawet odnowić znajomość. Codzienne obowiązki, rutyna w małżeństwie sprawia, że człowiek szuka emocji na zewnątrz, co może prowadzić do konfliktu małżeńskiego, a nawet zdrady.

Partnerzy często instalują aplikacje randkowe z ciekawości. Nierzadko nawiązują niewinne rozmowy, które mogą przerodzić się w poważne problemy małżeńskie, a co za tym idzie – Zdrady i Rozwody.

Sprawdź zdalnie, jakie aplikacje ma zainstalowane Twój partner dzięki aplikacji do podsłuchu telefonu SpyONE.
Często dzieje, się tak, że partner odinstalowuje aplikacje randkowe typu Tinder, gdy wchodzi do domu – instaluje gdy wychodzi

Pilnowanie telefonu

W zdrowym i stabilnym związku partnerzy nie powinni mieć nic do ukrycia. Jednocześnie warto mieć komfort psychiczny, że nie będziemy ciągle poddawani przeglądaniem wszystkich naszych rozmów. Sfera prywatności jest bardzo ważna. Jeśli Twój partner rozmawia ze swoim przyjacielem, nie powinieneś/powinnaś sprawdzać treści na każdym kroku. Starajmy budować się związek na zaufaniu i prawdzie.

Natomiast, jeśli Twój partner robi wszystko, żeby ukryć treści. Blokuje telefon na kilka sposobów – odcisk palca, wzór, oraz kod czy skan twarzy, może to być znak ostrzegawczy. Może to oznaczać, że partner dopuszcza się oszustwa wobec Ciebie.

Radzimy:

Znajdź czas na instalacje aplikacji, która pozwoli Ci poznać prawdę. Pamiętaj, nie warto spędzić całego życia w związku opartym na kłamstwie. Dowiedz się więcej o instalacji aplikacji do przejęcia kontroli nad telefonem

Brak wsparcia emocjonalnego ze strony partnera

Jeśli masz problem i czujesz się źle, a Twój partner w żaden sposób Cie nie wspiera, może to być znak, że  partner nie jest zaangażowany w związek, bądź wsparcie okazuje innej osobie. Osoba, która nie pomaga Ci, gdy jesteś w chwilach rozpaczy, może być skłonna do podwójnego życia. Upewnij się, że partner Cię nie zdradza. Nie warto marnować życia dla kogoś, kto nie poświęca Ci swojej uwagi i jest wobec Ciebie nieszczery.

Skupianie się w 100% na sobie

Ważne, żeby utrzymywać zdrowy związek powinniśmy mieć własnych przyjaciół, hobby i mieć komfort osobistej przestrzeni.  Wszystko powinno mieć jednak swój umiar i równowagę. Jeśli Twój partner stawia się na pierwszym miejscu i uwagę poświęca tylko sobie, może mieć to niekorzystny wpływ na przyszłość. Jeśli Twój partner patrzy tylko na swoje potrzeby i nie liczy się z Twoim dobrem, porozmawiaj z nim szczerze. Taki człowiek nie będzie też miał wyrzutów sumienia, gdy nadarzy się okazja do zdrady – przecież to jego dobro jest najważniejsze.

Problemy z kontaktem

Warto zwrócić uwagę, czy Twój partner jest z Tobą w stałym kontakcie oraz czy nie znika bez wyjaśnienia. Jeżeli bliska Ci osoba, nie odpowiada na telefony, wiadomości sms czy maile, a wiesz, że jest dostępna w sieci, może to prowadzić do oszustwa. Takie osoby są bardziej skłonne Cię oszukać.

Dlatego nie pozostawiaj, niewyjaśnionych sytuacji. Rozmawiaj i nie ignoruj swoich uczuć – nie pozwól się oszukiwać