Skip to main content

Podsłuch na telefon z system Android

Jak podsłuchać telefon męża, żony, dziecka? Podsłuchiwanie telefonu jest dużo łatwiejsze niż zdajesz sobie sprawę. Pierwszą podstawową sprawą do instalacji podsłuchu na telefon jest fizyczny dostęp do urządzenia. Takie działanie wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy wcześniej przećwiczyć instalację, gdyż istnieje możliwość, że zostaniemy przyłapani na gorącym uczynku. Instalacja aplikacji do śledzenia telefonu, trwa około od 3 – 6 minut w zależności od modelu telefonu i umiejętności osoby instalującej. Warto wziąć pod uwagę, że do całego procesu dochodzi czynnik stresu, który  znacznie spowalnia proces instalacji. Instalacja oprogramowania do podsłuchu telefonu, daje nam możliwość śledzenia lokalizacji, słuchania rozmów telefonicznych i widzieć wszystko w czasie rzeczywistym np.: mieć podgląd z przedniej i tylnej kamery, możemy także widzieć co osoba robi w danym momencie na telefonie, poprzez przechwycenie ekranu.

Teraz, by złapać męża lub żonę na gorącym uczynku, nie ma potrzeby angażować do tego prywatnego detektywa, który prawdopodobnie nie ustali ważnych szczegółów. Dzisiaj mamy dostęp do technologi, które zdecydowanie lepiej sprawdzą się przy wykryciu zdrady, czy niewierności partnera. Wszystko co musisz zrobić, to kupić odpowiednią licencje programu do podsłuchu telefonu i znaleźć moment na instalację.

Kilka lat temu, jedyną aplikacją, programem szpiegowskim, były proste keyloggery,  które przechwytywały wszystkie znaki wprowadzone na telefonie komórkowym. Obecnie aplikacje, które pozwalają na szpiegowanie telefonu typu SpyONE™, to potężne narzędzia posiadające nieograniczone możliwości. Tego typu aplikację pozwalają poznać niemal wszystkie informacje o danej osobie. W dobie, gdzie największą rolę odgrywają  Media Społecznościowe (Social Media), typu Facebook Messenger, WhatsApp, Skype, Viber

Podsłuch Android i jego możliwości:

Podsłuch telefonu SpyONE™, stał się bardzo popularny na przestrzeni kilku lat. Podsłuch SpyONE All in ONE, został zaprojektowany z myślą o zazdrosnych partnerach, menadżerach firm, którzy podejrzewają pracowników o oszustwa i nielojalność. Największą grupą, która wybiera podsłuchy na telefon są małżonkowie podejrzewający zdradę. Podsłuchy wybierają też inne osoby, które nie mają specjalnych powodów. Chcą po prostu wiedzieć, co robi dana osoba. Warto jednak zachować zdrowy rozsądek – Często podsłuchiwanie staje się obsesją, co prowadzi do pogorszenia relacji międzyludzkich.

Wraz z rozwojem branży aplikacji szpiegowskich, funkcja lokalizacji GPS weszła na zupełnie inny poziom. Lokalizacja GPS działa z dokładnością do 1 m. Wielu ludzi instaluje podsłuch na własnym telefonie w celu zabezpieczenia, przed utratą danych, czy kradzieżą.  W przypadku kradzieży telefonu, funkcja lokalizacji, z łatwością zlokalizuje telefon.

Podsłuch na Smartfona – Android i iOS

Większość podsłuchów telefonu, dedykowana jest na system operacyjny Android. Warto jednak pamiętać, że aplikacje szpiegowskie Android zapewniają pełniejsze możliwości monitorowania i kontroli urządzeń mobilnych, w przeciwieństwie do ich odpowiedników dla systemu iOS, które zostały zablokowane od wersji iOS 9.1 przez amerykańskiego giganta.

Poniżej przedstawiamy, najważniejsze funkcje podsłuchu na telefon z systemem Android

 • Lokalizacja GPS (gdzie jest dziecko)

  Lokalizacja GPS jest szczególnie ważną funkcją dla rodziców, którzy chcą dokładnie wiedzieć gdzie jest ich dziecko. GPS pozwoli Ci, także dowiedzieć się czy Twoja partnerka/partner Cię nie oszukuje i faktycznie znajduje się w miejscu o którym mówiła. Śledzenie funkcją Lokalizacja GPS, doskonale sprawdzi się przy kontroli i monitorowaniu Twojego pracownika. Pracodawca ma prawo wiedzieć, czy jego pracownik traktuje swoje obowiązki profesjonalnie i czy nie wykorzystuje służbowego auta do prywatnych celów.

  • Szpiegowanie GPS – Więcej informacji
 • Podsłuch Android i nasłuch otoczenia na żywo

  Dzięki tej funkcji możesz usłyszeć wszystko, co dzieje się w okolicy telefonu dziecka, męża, żony, partnera biznesowego, czy pracownika. Funkcja ta, sprawdzi się gdy nasz partner nie odbiera telefonu, a my mamy podejrzenia, że może być nielojalny wobec nas. Nasłuch otoczenia przyda się, także wtedy gdy będziemy chcieli dowiedzieć się, w jakim towarzystwie przebywa nasze dziecko. Jak rówieśnicy zwracają się do siebie i o czym rozmawiają. Jakoś nasłuchu otoczenia jest doskonałej jakości, ponieważ ta funkcja wykorzystuje mikrofon telefonu, który jest niezwykle czuły. Jeśli chcesz sprawdzić jakiej jakości będzie podsłuch otoczenia, wystarczy, że w narzędziach telefonu znajdziesz aplikację dyktafon, włączysz i nagrasz fragmenty swojego głosu w różnych odległościach. Jest to najlepszy sposób, żeby sprawdzić jakość nagrania.

  • Słuchanie dźwięku na żywo – Więcej informacji
 • Przechwycenie strumienia audio i video

  funkcja ta pozwala zaplanować datę i czas przechwycenia strumienia audio, lub video. Istnieje, także możliwość zaplanowania wykonania serii zdjęć z przedniej, bądź tylnej kamery. Jest to przełom w dziedzinie podsłuchów na telefon. Zaplanuj datę nagrania, ustaw czas, w jakim telefon będzie przechwytywał zdjęcia, strumień audio, bądź wideo. Dzięki temu, będziesz mógł z łatwością dowiedzieć się co w danym czasie robiła Twoja żona, mąż czy dziecko. Wszystkie zaplanowane wcześniej informacje zostaną przekazane w odpowiednie miejsce, do którego będziesz miał dostęp tylko Ty. 

  • Zdalne wykonywanie zdjęć z przedniej i tylnej kamery
  • Potajemny mikrofon do przechwytywania strumienia audio
  • Zdalne nagrywanie krótkich klipów video

SpyONE Lider podsłuchów Android

 • Rejestrator i podsłuch rozmów

  Podsłuch na telefon, to narzędzie pozwalające zdobyć wszystkie nagrania rozmów, które zostały wykonane podsłuchiwanym telefonem. Teraz już nic Ci nie umknie. Dzięki nagrywaniu wszystkich połączeń telefonicznych, będziesz miał/miała pewność czy partner Cię nie zdradza. Ponadto będziesz mógł sprawdzić, czy Twoje dziecko nie ma żadnych problemów z rówieśnikami. Wgląd do rozmów telefonicznych dziecka, pozwala, także zlokalizować problem z narkotykami, a także zlokalizować dilera, z którym się kontaktuje. Podsłuch, który rejestruje połączenia, tworzy, także historię wybieranych numerów, a także umożliwia dostęp do książki telefonicznej.

   • Dziennik i historia połączeń telefonicznych
 • Sprawdzaj wiadomości SMS – Podsłuch SMS

  Szpiegowanie telefonu, pozwala na wgląd do wiadomości SMS. Nie od dzisiaj wiadomo, że przez wiadomości tekstowe jesteśmy w stanie więcej powiedzieć, niż w bezpośredniej relacji. Człowiek, który nie stoi oko w oko z drugim człowiekiem jest odważniejszy. Dużo flirtów zaczyna się właśnie poprzez SMS’y. Warto więc mieć wgląd do nich. Jeśli zauważysz, że Twój partner dużo czasu spędza korzystając z telefonu, chowa się z telefonem i uśmiecha do niego, to pierwsza oznaka, która może świadczyć o flircie. Podsłuch SMS pozwoli  Ci szybko zlokalizować źródło flirtu, wysyłając wszystkie informacje na Panel Online.

 • Zdjęcia i filmy – zobacz galerię zdjęć i filmów swojego partnera

  Żyjemy w czasach, gdzie niemal co chwilę robimy zdjęcia i uwieczniamy ważne dla nas zdjęcia. Niezwykle popularną formą wykonywania zdjęć wśród nastolatków jest tzw. Selfie. Galerie zdjęć naszych partnerów, czy małżonków mogą skrywać wiele niekorzystnych dla nas szczegółów. Podsłuch na telefon, da Ci możliwość wgląd do galerii. Jeśli użytkownik podsłuchiwanego telefonu wykona nowe zdjęcie – Natychmiast otrzymamy informację.

 • Media społecznościowe – Kontroluj komunikatory i podsłuchuj Facebook Messenger, WhatsApp, Viber i wiele innych

  Dzięki aplikacji szpiegowskiej, będziesz miał dostęp do najpopularniejszych komunikatorów internetowych, takich jak:

  • WhatsApp
  • Facebook
  • Gmail
  • Skype
  • Viber
  • Line
  • Kik
  • Tinder
  • Telegram
  • Kakoa
  • Wechat
  • Hike
  • Hangouts

Podsłuch do telefonu SpyONE, potrafi przechwycić treści, jakie użytkownicy piszą ze sobą. SpyONE, bez konieczności robienia ROOTA przechwytuje zarówno wychodzące jak i przychodzące wiadomości. Warto zaznaczyć, że jedyną aplikacją, która daje nam wgląd tylko do wiadomości przychodzących jest Facebook. Jest to najlepiej szyfrowana aplikacja na Świecie. Autorzy, aplikacji do podsłuchu telefonu SpyONE, rozwiązali ten problem przy pomocy funkcji Keylogger. Zatem wiadomości przychodzące z Facebook Messenger, będziemy odczytywać w Panelu Online, w zakładce Facebook, a wiadomości wychodzące, w zakładce Keylogger.

Dlaczego ludzie decydują się na instalacje podsłuchu w telefonie z systemem Android?

Zdrada – Zazdrość – Flirt – Problemy małżeńskie

Podsłuchy na telefon stały się niezwykle popularne w XXI wieku. Największą liczbą aktywnych instalacji szpiegowskich generują Stany Zjednoczone Ameryki. Według statystyk to właśnie Amerykanie posiadają największy procent zdradzających się ludzi na Świecie. Dlatego jeśli mamy podejrzenie, że partner nas zdradza, mamy kilka rozwiązań, które pomogą nam rozwiązać wątpliwości.

  1. Pierwszą rzeczą, którą możemy zrobić jest zatrudnienie fachowca, jakim jest profesjonalny detektyw. Niestety jest to najdroższe z możliwych rozwiązań, a ponadto nie gwarantuje sukcesu. Godzina pracy detektywa, to koszt w granicach od 150 do 450 zł za godzinę. Pamiętajmy, że płacimy, także wtedy gdy detektyw prowadzi obserwację siedząc sobie w aucie. Cała operacja może sięgnąć nawet do 10 000 tyś zł. a wynik może pozostawiać wiele do rzeczenia.
  2. Drugim rozwiązaniem, jest samodzielne prowadzenie śledztwa za pomocą różnego rodzaju urządzeń szpiegowskich. Możemy np. podłożyć dyktafon, w domu lub samochodzie. Zainstalować ukryte kamery, które  na bieżąco będę przesyłać nam sygnał audio video w jakości HD, prosto na naszego smartfona. Możemy, także kupić okulary szpiegowskie i umieścić je w naturalnym miejscu. Takie okulary mają ukrytą kamerę, która nagrywa w jakości HD z dźwiękiem HQ.
  3. Ostatnie rozwiązanie, to oczywiście profesjonalny podsłuch na telefon. Prawda jest taka, że nic się tak dobrze nie sprawdza, jak instalacja aplikacji szpiegowskiej. Telefon w tych czasach, to główne źródło komunikacji, informacji i rozrywki. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak dużo informacji zbierają konta Google na przestrzeni lat i jak dużo o nich wiedzą. Systematyczne korzystanie z telefonu komórkowego sprawia, że tracimy czujność. Nawet jeśli osoba na bieżąco będzie usuwać wiadomości sms, historię połączeń, odwiedzane strony itd. to aplikacja szpiegowska i tak zapisze wszystkie informacje, które zostały wykonane.

Ochrona dziecka – Kontrola rodzicielska – Problemy wychowawcze

Na przestrzeni ostatnich lat, przemysł związany z telefonami komórkowymi bardzo się rozwinął. Z urządzeń przenośnych o dużych rozmiarach, z małą liczbą funkcji i małą pamięcią wewnętrzną, telefony przekształciły się w zaawansowane technologicznie, wielofunkcyjne narzędzie. Wraz z rozwojem technologii powstało wiele zagrożeń. Zanim przekażemy dziecko aparat komórkowy, powinniśmy wyposażyć go w aplikację do podsłuchu telefonu. Szpieg w telefonie pozwoli nam na:

 • Zlokalizowanie dziecka,
 • Ochronę dziecka przed cyberprzestępcami,
 • Zapobiec znęcaniu się,
 • Zapewni nadzór rodzicielski
 • Kontrole odpowiedniego zachowania dziecka w internecie oraz odpowiedzialności

Jeśli rodzic zainstaluje aplikację szpiegowską na telefonie dziecka będzie miał wgląd do:

 • Wiadomości SMS jakie wysyła i otrzymuje dziecko,
 • Połączeń jakie wykonuje wraz z historią i datą,
 • Kontrola wiadomości e-mail,
 • Rodzic będzie mógł w każdym momencie namierzyć telefon dziecka, dzięki lokalizacji GPS i sieci komórkowej,
 • Zdalnie nasłuchiwać otoczenie,

Widzieć wszystko z przedniej lub tylnej kamery.

Ochrona i bezpieczeństwo biznesu – kontrola pracownika

Właściciele małych i średnich firm oraz dużych korporacji, coraz częściej decydują się na założenie podsłuchu na telefon pracownikom. Pracodawcy mają większą kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie. Podsłuch na telefon pomaga w zarządzaniu i koordynowaniu firmą. Szpiegowanie telefonu lub komputera pracownika pozwala znacznie zwiększyć jego wydajność i prawidłowe wykorzystanie urządzeń. Oprogramowanie / Aplikacja do monitorowania pracowników SpyONE, jest najbardziej rozwiniętym narzędziem na rynku. Podsłuch na telefonie pracownika jest całkowicie niewykrywalne i niewidoczne. Aplikacja potajemnie wysyła przechwycone dane bezpośrednio na konto.

Co zyskuje pracodawca, korzystając z podsłuchu telefonu:

 • Pełna kontrola i monitoring telefonu i komputera pracownika
 • Niezawodne oprogramowanie działające na wszystkich urządzeniach z systemem Android
 • 100% satysfakcji i profesjonalną pomoc techniczną
 • Pobieranie i instalacja w ciągu kilku minut od zakupu programu
 • Śledzenie lokalizacji telefonu komórkowego
 • Ponad 50 funkcji szpiegowskich

Android to bez wątpienia jest najpopularniejszym system na telefony i tablety. Android jest oparty na jądrze systemu Linux.

Podsłuch Android jest technologią dla każdego. Posiada przyjazny interfejs, i oraz otwartą platformę dla developerów piszących aplikację. Co ważne, android jest system operacyjnym typu Open Source, co oznacza, że każdy może zmieniać i modyfikować jego kod źródłowy. Android daje możliwość tworzenia komercyjnego oprogramowania i aplikacji, bez konieczności podpisywania umów z Google. Wart wiedzieć, że producenci urządzenia czy operatorzy sieci nie są zmuszanie do instalacji pakietu Google. Aplikacje takich firm jak Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram.

Istnieje ponad milion aplikacji na system Android i ciągle powstają nowe. Znajdziemy w nim aplikacje do nauki, gry, aplikacja pomagające nam znaleźć wymarzoną pracę i wiele wiele więcej. Wszystko czego tylko szukasz znajdziesz w systemie Android. System Android został osadzony na ponad 24 000 urządzeń. Aż a 1300 marek zdecydowało się na rozwiązania systemu Android.

Aplikacja szpiegowska Android
Podsłuch Android dla Developerów

Android w porównaniu do takich systemów operacyjnych i platform jak iOS, Symbian, Web OS czy Windows jest system otwartym. Bez Androida nie było by aplikacji do podsłuchu telefonu SpyONE. Programiści systemu Android ciągle ułatwiają pracę deweloperom i starają się stworzyć narzędzie do tworzenia i rozpowszechniania  zaawansowanych aplikacji, które będą posiadały nieograniczone funkcje.

Podsłuch telefonu z Androidem

Podsłuch SpyONE tylko na system Android

SpyONE  to zaawansowane narzędzie i aplikacja, która została stworzona przez profesjonalny zespół developerów z firmy podsluchy24.plDzięki oprogramowaniu typu Open Source jakim jest Android moglibyśmy staranie opracować system robiący zrzuty działalności użytkownika na podsłuchiwanym telefonie. SpyONE jest zintegrowany z platformą internetową, która odbiera wszystkie zdarzenia z telefonu. SpyONE – Aplikacja do podsłuchu telefonu na system Android jest dla każdego i działa niezawodnie.