Skip to main content

Na rynku pojawił się nowy produkt, który oferuje funkcje podsłuchu na telefon. Jakie posiada możliwości i dla kogo jest przeznaczony? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie. 

Podsłuch na telefon MB SPYMB Spy –  to podstawowe narzędzie do kontroli telefonu dziecka, małżonka czy pracownika.

Tak reklamują swój produkt producenci MB Spy. Aplikacja oferuje podstawowe narzędzie (funkcje) do zdalnej kontroli telefonu. Aplikacja, tak jak wszystkie aplikacje szpiegowskie, dedykowana jest na system operacyjny Android. Jest niezwykle prosta w instalacji i intuicyjna w swoim użytkowaniu. Według producenta, każdy jest w stanie poradzić sobie z jej instalacją na telefonie komórkowym.

Najtańszy podsłuch na telefon na rynku?

Tak, to prawda, za 15 dniową subskrypcję SpyONE Basic musimy zapłacić tylko 350 zł. Dotychczas za miesięczną licencję profesjonalnego podsłuchu na telefon, jak np. SpyONE musieliśmy zapłacić w granicach od 500 zł do 650 zł. Skąd tak niska cena MB Spy? Gdzie jest haczyk? Nigdzie! MB Spy naprawdę działa, a jego niska cena wynika z uproszczonego interfejsu, 6 funkcji i obsługi technicznej tylko przez formularz zgłoszeniowy e-mail, który znajduje się na stronie producenta. MB Spy, gwarantuje nam, także naprawdę dobrze wykonaną instrukcję instalacji w formie filmu, oraz w formie dokumentu elektronicznego PDF.

Funkcje jakie oferuje MB Spy

Niewidoczna ikona aplikacji

Zdalne przechwytywanie informacji do Panelu WWW

Zdjęcia wykonane aparatem telefonu

Przechwytywanie wiadomości SMS

Nagrywanie połączeń

Wiadomości tekstowe WhatsAPP