Skip to main content

Co to jest oprogramowanie do podsłuchu telefonów komórkowych?

SpyONE, to technologicznie zaawansowane narzędzie do kontroli aktywności użytkownika telefonu komórkowego. Oprogramowanie służy do śledzenia (szpiegowania) telefonów komórkowych osób, u których podejrzewamy nieuczciwe zachowanie takie ja zdrada, oszustwa finansowe i inne. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podsłuchiwać telefon drugiej osoby, zapraszamy do artykułu.

Jak działa oprogramowanie szpiegowskie, służące do podsłuchiwania telefonu drugiej osoby.

Aplikacje do podsłuchu telefonu, służą do monitorowania aktywności na urządzeniach mobilnych, typu telefon, tablet czy komputer. W skład działania programów szpiegowskich wchodzą: przychodzące i wychodzące rozmowy telefoniczne, wiadomości sms, oraz wiadomości z komunikatorów internetowych, aktywność online, lokalizację GPS i wiele wiele więcej.

Powody dla których wykorzystuje się oprogramowania szpiegowskie, różnią się w zależności od tego, kogo kontrolujesz. Aplikacja do podsłuchu telefonu działa w tle i  rejestruje wszystko, co dzieje się na telefonie komórkowym. Najczęstszym i najbardziej popularnym powodem, dla którego wykorzystuje się program szpiegowski jest oczywiście zdrada. Najlepszym rozwiązaniem do wykrycia zdrady, jest oczywiście założenie niewykrywalnego podsłuchu w telefonie. Podsłuch działa następująco:

 • Szpieguje przychodzące i wychodzące połączenia z telefonu komórkowego, w tym czas trwania i datę połączenia,
 • Przechwytuje wszystkie wiadomości tekstowe – te przychodzące jak i te wychodzące.
 • Szpieguje media społecznościowe typu Messneger, Facebook, Whatsapp itd,
 • Zapisuje historię przeglądanych stron internetowych,
 • Wykonuje kopię zdjęć i filmów wykonanych telefonem komórkowym,
 • i wiele innych przydatnych funkcji

Jeżeli podejrzewasz zdradę, obawiasz się o swoje dziecko, bądź martwisz się brakiem lojalności Twoich pracowników, możesz zainwestować w jeden z 3 programów do podsłuchu telefonu. Pamiętaj, aplikacje szpiegowskie działają tylko na urządzeniach z system Android. Instalację programu szpiegowskiego na docelowym telefonie komórkowym wykonuje się w tajemnicy przed jego właścicielem. Należy wyczekać odpowiedni moment. Czas licencji startuje od momentu instalacji aplikacji.

Na rynku istnieją tańsze rozwiązania programów do podsłuchu. Warto jednak mieć na uwadze, że często są wykrywalne i nierzadko pojawia się ikona aplikacji na pulpicie. Ukryta ikona aplikacji to najważniejsza funkcja, ponieważ nikt nie chciałby zostać wykrytym i oskarżonym o podsłuchiwanie drugiej osoby.

Polecamy:

Lokalizacja GPS, dzięki podsłuchowi na telefon.

Program do podsłuchu pozwala rodzicom w łatwy sposób skontrolować lokalizację swojego dziecka, dzięki zdalnemu dostępowi do modułu GPS. Dzięki tej funkcji, rodzic będzie dokładnie wiedział, gdzie udało się jego dziecko po szkole. Funkcja, ta jest szczególnie ważna wtedy, gdy Twoje dziecko nie odbiera telefonu.

Z kim komunikuje się Twoje dziecko? Dostęp do książki telefonicznej.

Czy wiesz, że dzięki aplikacji SpyONE, z łatwością podejrzysz kontakty swojego dziecka? Funkcja ta, pozwala na uzyskanie informacji z kim komunikuje się Twoje dziecko – uzyskasz numer i nazwę kontaktu. Aplikacja pozwala na zdalny dostęp do wszystkich informacji, dzięki przesyłowy danych (internet). Wszystkie informacje gromadzone są na serwerze, a dostęp do nich możliwy jest z panelu  sterowania na dowolnym urządzeniu cyfrowym.

Jeśli martwi Cię zachowanie dziecka, podejrzewasz zdradę męża lub żony lub oszustwa swoich pracowników, zainstaluj program śledzący. Aplikacja dedykowana jest na urządzenia z systemem Android. Warto dodać, że od 3 lat firma Apple całkowicie zablokowała  możliwość instalacji poza iCloude.

Warto dodać, że najlepsze aplikacje szpiegowskie takie jak SpyONE, pozostają całkowicie niewykryte. Nie pojawiają się w menadżerze zadań w systemu Android. Jest to bardzo ważna funkcja, ponieważ nikt nie chciałby się zdradzić, że druga osoba jest monitorowana. Jeśli dana osoba zorientuje się, że jest podsłuchiwana, może zmienić swoje zachowanie lub co gorsze, zmienić telefon.

Kto korzysta z podsłuchów na telefon?

Wyróżnia się 3 grupy osób, którzy najczęściej korzystają oprogramowania do podsłuchu na telefon komórkowy. Najczęściej oprogramowanie szpiegowskie wykorzystuje się do lokalizacji telefonu, rozmów, czy komunikatorów internetowych.

Rodzice, którzy chcą kontrolować i dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. W dzisiejszych czasach, coraz wcześniej dzieci zaczynają korzystać z telefonów komórkowych, tabletów, czy komputerów. Wiąże się to z większym zagrożeniem i niebezpieczeństwem. Zastraszanie dzieci online, nękanie, nakłanianie do spotkań przez nieznajome osoby i wiele innych prowokacji. Rodzice, wykorzystują programy do podsłuchu telefonu, również w celu weryfikacji nadużywania urządzeń cyfrowych.

Małżonkowie, którzy podejrzewają zdradę i chcą sprawdzić swojego partnera. Jednym z najczęstszych powodów rozstań, jest zdrada, brak zainteresowania, obojętność czy znudzenie. Zdesperowani małżonkowie, coraz częściej decydują się na zakładanie ukrytych podsłuchów na telefon. W dzisiejszych czasach, to właśnie telefon służy do komunikowania się z kochanką lub kochankiem. Wymieniają wiadomości tekstowe, połączenia telefoniczne, kontaktują się przez komunikatory internetowe typu facebook, whatsapp czy instagram. Najlepszym rozwiązaniem do poznania prawdy jest oczywiście założenie podsłuchu na telefon.

Pracodawcy, którzy chcą kontrolować telefony komórkowe pracowników. Pracownicy, często dostają od swoich pracodawców telefony komórkowe, laptopy i inne urządzenia cyfrowe. Niestety, nie szanujący swoich przełożonych pracownicy, często wykorzystują urządzenia do prywatnych celów. Wymieniają prywatne smsy, wchodzą na nieodpowiednie strony (hazard, pornografia)  i wiele innych. Cięgi zainstalowanemu wcześniej  programowani szpiegowskiemu, pracodawca z łatwością może dowiedzieć się  do czego jest wykorzystywane jego urządzenie. Dzięki takiemu podsłuchowi telefonu, mogą podjąć odpowiednie działania.

Jedną z bardzo ważnych informacji, jest fakt, że należy poinformować swojego pracownika o tym, że jego urządzenia firmowe, mogą być monitorowane.

Istnieje wiele różnych sytuacji w których można wykorzystać podsłuchy na telefon. Każda sprawa jest indywidualna.

Polecamy:

Przed zakupem aplikacji – podsłuchu na telefon, warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Rynek aplikacji szpiegowskich jest coraz większy. Nie brakuje, także oszustów, z którymi kontakt urywa się od razu o zaksięgowania wpłaty. Warto, na początku sprawdzić kanały społecznościowe sprzedawców oprogramowań do podsłuchu. Przejrzeć strony internetowe, porozmawiać ze sprzedawcą. Popatrz na opinie w wizytówce Google, zapytaj o pomoc techniczną, która jest bardzo ważna po dokonaniu zakupu.

Cena zakupu podsłuchu na telefon

Nie od dzisiaj wiadomo, że pozyskiwanie informacji o drugim człowieku nie należy do najtańszych. Musisz mieć na uwadze fakt, że jak wprowadzasz aplikacje szpiegowską do telefonu, to nie tylko ma ona zgromadzić potrzebne informacje, ale także zapewnić bezpieczeństwo drugiej osobie. Darmowe rozwiązania, to jeden z największych błędów jakie popełniają zdesperowani ludzie. Często są to zainfekowane pliki, które potrafią przekazać dane w nieodpowiednie miejsce, do nieodpowiednich ludzi. Pamiętaj, że SpyONE, to najwyższe bezpieczeństwo danych – serwery utrzymywane u amerykańskiego giganta AWS Amazon. Pamiętaj, podsłuchy na telefon to temat delikatny i wymaga odpowiednich rozwiązań.

Wparcie techniczne

Zawsze pytaj sprzedawcę, czy oferuje wsparcie techniczne po zakupie oprogramowania. Najlepsi dostawcy podsłuchów na telefon, oferują pomoc techniczną internetową e-mail, czat na żywo oraz telefoniczną. Jeżeli na stronie nie ma numeru telefonu, bądź jego cyfr jest za dużo, prawdopodobnie zostaniesz oszukany. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, porozmawiaj, zastanów się i spokojnie podejmuj decyzje.

Dlaczego ceny podsłuchów na telefonu są różne?

W przypadku produktu SpyONE, ceny są wyższe od konkurencji ponieważ:

 • Serwery aplikacji utrzymywane przez amerykańskiego giganta AWS Amazon, co gwarantuje szybki przesył danych,
 • Aplikacja jest dopracowana technologicznie – pond 70 funkcji, które dają możliwość pozyskania nawet najbardziej strzeżonych informacji
 • Natychmiastowa pomoc techniczna i sprawne rozwiązywanie zgłaszanych problemów,
 • Intuicyjny panel zarządzania funkcjami
 • Prosta instalacja podsłuchu na telefonie

Darmowe programy do podsłuchu telefonu

Naturalnie, takie programy istnieją i są do pobrania w sieci. Wszystkie darmowe aplikacje nie są tak wydajne, jak aplikacja komercyjna SpyONE. Prawdopodobnie, nie istnieje lepsze narzędzie do podsłuchiwania drugiej osoby niż aplikacja szpiegowska SpyONE.

Jeśli powyższy artykuł, nie odpowiedział na wszystkie Twoje pytania, zawsze możesz się z nami skontaktować i zapytać o szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu w godzinach od 10:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku

Polecamy:

Polecamy, także:

Kup podsłuch na telefon: